Кои памперси са с ластик?

  • 5 048
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • България, Велико Търново
  • Мнения: 213
Между другото освен на Pampers такива гащички има и на Libero но със сигурност не са по-добри от тях.

# 16
  • София
  • Мнения: 672
HUGGIES-страшно съм доволна и ти препоръчвам Peace
Peace

# 17
# 18
  • Мнения: 1 371
Пробвай с гащички, страшно удобни са и за детето , и за мен. Иначе и Хъгис, и Памперс съм виждала с ластичета.

# 19
  • Мнения: 1 197
Аз ползвам едни  италиански с оранжав етикет My kids се казват и са с ластик

# 20
  • София
  • Мнения: 142
на huggies са с ластик отзад на гръбчето. при слагане лесно се опъват и са удобни.

# 21
  • Мнения: 463
Наистина става дума за Памперс. И аз така се прецаках и не откривам разликите. Благодаря за уточненията. Друго нещо , споделено от приятелки, е че май в пакетите с по 68 бр. са от новите и надписа им е вертикален , а не хоризонтален, но това са само предположения. Май ще излезе вярно тоза за надписа Макси. То наистина трябва да пише нещо, за да се различават.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Последния пакет който взех беше от новите и въобще не съм доволна-пропускат.

# 23
  • Мнения: 463
Току що поглед0нах моя пакет,  в който има от стария вид. Също пише maxi! Явно това не е разликата.

# 24
  • Мнения: 1 672
Еви бейби са с ласти4ета,много съм доволна от тях и са на добра цена.
Peace

# 25
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 747
за новите и старите Памперси, разлика в опаковката не намерих. Старите бяха произведени в Турция, а новите с ластика в Полша. Втори път така и не намерих от полските  Sad За това си минах пак на Хъджис и съм доволна.

# 26
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Ластиче отзад имат Либеро, Еви, Хъджис.  Но както Ноеми го описва ми приличат на Памперс, серията Up&Go.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 555
А от 3-ката има ли Памперс с ластик? На мен ми носят Памперс предимно от Германия и Австрия и винаги са с ластик. Тук обаче никога не съм попадала на такива.  Дали от новите, за които говорите само по-големите размери са с ластик?  newsm78

# 28
  • Мнения: 463
за новите и старите Памперси, разлика в опаковката не намерих. Старите бяха произведени в Турция, а новите с ластика в Полша. Втори път така и не намерих от полските  Sad За това си минах пак на Хъджис и съм доволна.

И аз така мисля да направя.
Ивон , не знам за 3-ката? Май не съм попадала.

# 29
  • Мнения: 41
Аз съм много доволна от новите!

Общи условия

Активация на акаунт