Да стягаме багажа вече, че ФЕВРУАРИ хич не е далече

  • 13 852
  • 307
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 3
Честити кукли на мама Catt и woman_s.Да са живи и здрави и много да радват мама и тате

# 301
ЕЧЕСТИТИ ПРИКАЗНИ ДЕВОЙКИ НА РОДИЛИТЕ МАМИ!ЕХ,чЕ ХУБАВИ НОВИНИ СИ ИМАМЕ!ДА СА ВИ ЖИВИчКИ И ЗДРАВИчКИ И ДА ВИ РАДВАТ МНОГО МАЛКИТЕ ГОСПОЖИЦИ.
Аз неможах да заспя и викам да погледна,а то какви радости.Много се зарадвах и дано ми върви седмицата,че утре ми е секциото.Сън не ме лови......

понеделник е много хубав ден също!Пожелавам успех на мамите,които ще раждат днес и здрави бебчета

Последна редакция: пн, 28 яну 2008, 05:10 от illana

# 302
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Добро утро мили мами! Всички ли спинкате още?  Да ви се похваля снощи сглобихме кошарката и не мога да и се нагледам. Вече с почти всичко съм готова и ще чакам само да дойде 6 че да си гушна бебчо.  Илана ще ти стискам палци дано всичко е наред с теб и бебчо в което изобщо не се съмнявам!  Желая ви лек и щастлив ден!

# 303
  • Мнения: 387
Добро утро мамчета , очаквах  да пишем в нова темичка ..........  bouquet
ИЛАНКА -успех за утре миличка  Praynig Hug Praynig  bouquet

# 304
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Честито на двете ни мами Catt и woman_s


Да са им живи и здрави щерките и да ги радват много



Успех на illana !

п.п. Искаааааааам и аз бебеееееееееееее  Sad веееечеееееееееее!

# 305
  • Мнения: 5
Привет момичета!!!
ЧЕСТИТИ ПРИНЦЕСКИ НА МАМА CATT И НА МАМА WOMAN_S!!!
НЕКА ДА РАСТАТ ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ МАЛКИТЕ КУКЛИ!!!



Evil, и аз вече мноого искам бебееее!!! Нямам търпение!

Хубав, слънчев ден на всички!!!

# 306
  • Мнения: 88
Добро утро. Аз вчера цял ден имах скапан нет и накрая се отказах, а то НОВИНИИИИИИИ.
ЧЕСТИТО НА ПРЕКРАСНИТЕ МАМИ, НЕКА ПРИНЦЕСИТЕ ВИ ВИНАГИ ДА ВИ РАДВАТ.

Леле аз също съм избрала име за момиче Виктория ако се роди на 14. А Симона е един от вариантите. Така се развалнувах като прочетох. И сега пак диблема кое име да избера.

Прекрасно е бебчето на Готика. А първата снимака на таткото направо ме разплака.

# 307

Общи условия

Активация на акаунт