На бебчетата вече им е тясно, че ще ги гушнем скоро става ясно!(МАРТ 2008)

  • 12 399
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 3
Здравейте!

Не може да се скрие човек  Wink
Кикиники, още съм тук мила. За мое съжаление, защото вече ми писна да вися в тази болница. Доктора днес каза, че утре пак ще ме гледа на ултразвук и ако бебка си расте и си има водичка ще ме изпише. Леко обнадеждаващо ама той и миналата седмица така каза..... Стискайте палци да си ме пусне - искам в къщиииииииии. Ти ми звънни непременно! Много ще се радвам да те видя.
Анджела ти питаше какво е необходимо за МД. Мисля, че зависи в кое отделение си и изискванията са различни. Тук на 10-ти етаж всеки си е с негови дрехи - аз съм с пижама, а не с нощница щото ми е по-топличко. И няма специални изисквания - стандартните за болница неща.
Хайде целувки от мен на всички!
Пак ще мина на отчет след прегледа утре!  Simple Smile

# 286
  • София
  • Мнения: 595
...Коя мама си беше купила еднократните гащи в Сф  newsm78 Ако може да сподели от къде, че аз не намирам нещо.

Аз си купих от Пигис Хаус. 5 броя за 5 лева на Canpol. Ето такива са: http://family-bg.com/prX_2512.htm

# 287
  • Мнения: 575
lorisita, и аз съм чувала че когато е с лицето напред било по-трудно раждането. Но не знам дали това е предпоставка за секцио.
Моето също е в тази поза, направо си е залепило лицето за коремната стена + увита пъпна връв около врата и попитах моята докторка дали няма това да поречи на нормалното раждане и тя каза - не.
Ще видя и Калев какво ще каже, ама вече не знам на кого да вярвам егати работата.
Мен повече ме притеснява тази пъпна връв де, да не се затегне нещо, ако раждам нормално Sad

# 288
  • Мнения: 18
Поздрави и от мен!
И аз вече съм в болнични, но не защото ми е време, а защото в петък внезапно влязох в болницата в контракции и 2-3 см. разкритие  Shocked. А му е още много рано на бебока. Слава Богу удържахме положението и сега се надявам да издържа още поне 4 седмици. Но пък ще мога да си почина, да ви поизчета, да се занимавам със списъци и планове за бебо и такива приятни неща, които все пак ме радват.  Grinning
Гледам, че сте обсъждали 29.02 - аз тази дата я харесвам, не намирам нищо лошо в това, че е един път на 4 години, даже мисля, че е интересно. Освен това имам приятел, който е роден тогава и който много обичам, така че бих казала, че даже я харесвам. И веднаж на четири години има забележителен купон, а през другото време има право на избор кога да празнува и го поздравяват два дни подред, защото всеки си избира или 28.02 или 01.03 за подходящи!  Grinning

# 289
  • Мнения: 1 446
Привет на всички!
Честито за новите придобивки на всички и да се ползват със здраве!
Мен не ме е страх от датата 29-02 и не би ме притеснило, ако раждах естествено и се падне точно тази дата.
Днес ми определиха дата за секцио - 28.02 и съм развълнувана много. Само дано всичко е наред с бебката  Praynig

Поли, честит празник на татко ти и да е жив и здрав!  bouquet

Диди, моят мъж е роден на 28.02 и е прекрасен човек. Честита дата   bouquet
Жени, ми да направим по едно кафе в петъка, удобно ли ти е? Предполагам, че и Пепе и Джул ще ги устройва, с тях ще преговарям в скайпа Simple Smile

# 290

Общи условия

Активация на акаунт