С какво да сменя кристалите на Биофарма

  • 11 218
  • 73
  •   1
Отговори
Искам да си взема нещо друго, че ми омръзнаха вече, но не знам какво. Основно ми трябват когато се изправям с пресата. Може и някакъв друг продукт да е, не точно кристали. И аз не знам какво  Laughing
А да питам, може ли да се ползват с керамична преса, моята е с метални пластини и не съм имала проблеми, но си поръчах с керамични и не знам   Simple Smile
Мерси

# 1
  • Мнения: 4 435
Ако искаш кристали,вземи Una на Rolland.

# 2
  • София
  • Мнения: 7 798
sunny, можеш да си ползваш без проблеми керамичната преса с кристали.  Peace

А за кристали ти препоръчвам Alfaparf с ленено семе.  Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 487
Ако искаш кристали,вземи Una на Rolland.

 newsm10

# 4
  • Мнения: 757
Ако искаш кристали,вземи Una на Rolland.
много са добри Peace

# 5
  • Мнения: 2 152
Ако искаш кристали,вземи Una на Rolland.
много са добри Peace
а дали ги продават навсякъде. Къде да ги търся??? Thinking

# 6
  • Мнения: 90
Аз ползвах на Биофарма и бях много доволна, смених ги със SERI. Харесват ми и те!

# 7
  • Мнения: 36
С каквото и да ги смениш, гледай да не са български, защото те само омазняват косата и не се абсорбират от косъма. Аз съм ползвала на SERI и Una, от които съм много доволна.

# 8
  • Мнения: 307
Още един глас за Una на Rolland . Може да смениш кристалите със силикон.
Аз ползвам и двете.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 751
Как изглеждат тези на Rolland, че като търся да не ги сбъркам нещо  Blush Колко мл. са?

# 10
  • Мнения: 307
Изглеждат горе-долу така :

# 11
  • Мнения: 231
Още един глас за Una на Rolland . Може да смениш кристалите със силикон.
Аз ползвам и двете.
Акакво действие има силикона ? Аз ползвам кристали ,силикон не съм ползвала дали омазнява косата ?

# 12
  • Мнения: 2 152
Днес излизах и не можах да ги намеря тези Уна. Tired
Взех си на Южени Перма дано са хубави, че са бая скъпички Crazy

# 13
  • Мнения: 693
Доволна съм от тези на Аvon. Мисля че можеш да ги замениш и с кристали на всяка една фирма.

# 14
  • София
  • Мнения: 7 798

Взех си на Южени Перма дано са хубави, че са бая скъпички Crazy

На каква цена са ?

# 15
  • Мнения: 2 152
24 лв и нещо - 25лв Simple Smile
хубави ли са?

# 16
  • София
  • Мнения: 7 798
24 лв и нещо - 25лв Simple Smile
хубави ли са?

Тези не съм ги ползвала, моите са на Alfparf пак за 25 лв.

# 17
  • Мнения: 2 152
Еми виждат ми се скъпи, защото досега си купувах на Биофарма май за 5-10 лв. и тези в сравнение с тях са доста.
Явно хубавите кристали са  този ценови диапазон

# 18
  • София
  • Мнения: 7 798
Еми виждат ми се скъпи, защото досега си купувах на Биофарма май за 5-10 лв. и тези в сравнение с тях са доста.
Явно хубавите кристали са  този ценови диапазон

Да и предпазват косъма за разлика от тези на Биофарма.  Peace

# 19
  • Мнения: 177
Моят фаворит е един продукт на Л'ореал. Специално е предназначен да предпазва косата от горещата струя на сешоара и пресата. Косата става невероятно мека и много лесно се оформя- било то само със сешоар или само с преса, или и двете едновременно. Досега не съм попадала на по-добър продукт. Цената му е между 7-8 лева. Има го в аптеките, а предполагам и не само там.

http://www.dooyoo.de/haarpflege/l-oreal-hot-glatt-1/Testberichte/

От същата серия има продукт и за накъдряне, който аз лично не съм пробвала.

# 20
А тези на Роланд каква им е цената - приблизително. ЗА тях май има най-много гласове  Grinning Hug
И ако вярно не се омазнява косата бързо от тях, както от биофармата, ще е супер  Laughing Sunglasses
Благодаря   bouquet

# 21
  • Мнения: 307
За себе си лично съм забелязала,че силиконът изобщо не омазнява косата, както са кристалите.

# 22
  • Мнения: 4 435
А тези на Роланд каква им е цената - приблизително. ЗА тях май има най-много гласове  Grinning Hug
И ако вярно не се омазнява косата бързо от тях, както от биофармата, ще е супер  Laughing Sunglasses
Благодаря   bouquet

Към 15-16лв за 150мл.

# 23
  • Мнения: 35
А тези на Роланд каква им е цената - приблизително. ЗА тях май има най-много гласове  Grinning Hug
И ако вярно не се омазнява косата бързо от тях, както от биофармата, ще е супер  Laughing Sunglasses
Благодаря   bouquet

Към 15-16лв за 150мл.

Още едно ЗА Уна на Роланд  newsm10 newsm10 newsm10
Аз си ги взех за 20лв. но вече 4 месеца ги ползвам и са ми на половина някъде, като се има в предвид, че си слагам всеки ден, тъй като се изправям и аз с керамична преса. Определено нямат база за сравнение с Био Фарма. Те изобщо продават ли се по магазините  newsm78 Аз само по салоните съм ги виждала и от там си ги взимам

# 24
  • Мнения: 515
А само във фризьорските салони ли се продават (Уна - Роланд), ако не от къде другаде можем да си ги купим, или поне от кой салон  newsm78
Мерси предварително   bouquet  bouquet  bouquet

# 25
  • Мнения: 21
Здравейте, момичета!
Кристалите Una /Rolland/ ги има в магазинчето на ул. "Алабин" до Съдебната палата. Цената е 15 лв. за 150 ml.

# 26
Здравейте, момичета!
Кристалите Una /Rolland/ ги има в магазинчето на ул. "Алабин" до Съдебната палата. Цената е 15 лв. за 150 ml.

Koe магазинче?  newsm78

# 27
  • Мнения: 607
А кристалите на Alfaparf има ли ги в това магазинче до Съдебната палата или са само по салоните?

# 28
  • София
  • Мнения: 7 798
А кристалите на Alfaparf има ли ги в това магазинче до Съдебната палата или са само по салоните?

Има ги.  Peace

# 29
  • Мнения: 607
А кристалите на Alfaparf има ли ги в това магазинче до Съдебната палата или са само по салоните?

Има ги.  Peace
Иля,много ти благодаря.Аз преди около година ползвах една маска на Alfaparf с кристали и бях много доволна,но сега немога да я намеря.Дано там да я има.

# 30
  • Мнения: 2 414
ivana04,за каква коса беше маската?

# 31
  • Мнения: 607
ivana04,за каква коса беше маската?
Суха,третирана.

# 32
  • Мнения: 2 229
Мога ли да си слагам кристали не само на измита коса, ами след 2-3 дена ако усетя, че ми се заплитат пак краищата? Thinking (косата ми е по-скоро суха)

# 33
  • София
  • Мнения: 1 220
Днес случайно се разходих в базара на НДК с една приятелка и там открих за мое учудване едно магазинче с професионалните продукти на Лонда, а също и сериите на двата вида кристали, за които говорите. Тези на Alfaparf  много ми харесаха и не бяха скъпи към16lv. така че, ако се чудите къде да ги търсите там ги има и двата и още много продукти на тези марки.. И аз си напазарувах от там  Laughing

# 34
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Мога ли да си слагам кристали не само на измита коса, ами след 2-3 дена ако усетя, че ми се заплитат пак краищата? Thinking (косата ми е по-скоро суха)
Според моята фризьорка може, и аз бях питала за това. Слагам малко, колкото да улесня разресването.
По темата- в момента ползвам SERI и съм доволна.

# 35
  • Мнения: 2 229
Днес случайно се разходих в базара на НДК с една приятелка и там открих за мое учудване едно магазинче с професионалните продукти на Лонда, а също и сериите на двата вида кристали, за които говорите. Тези на Alfaparf  много ми харесаха и не бяха скъпи към16lv. така че, ако се чудите къде да ги търсите там ги има и двата и още много продукти на тези марки.. И аз си напазарувах от там  Laughing


Пасажа ли имаш предвид или там дето се слиза надолу?

# 36
  • Мнения: 279
Ако искаш кристали,вземи Una на Rolland.
И аз това казвам Peace Много съм доволна от тях...

# 37
  • Мнения: 824
Пасажа ли имаш предвид или там дето се слиза надолу?
Щанда от зала София("дето се слиза надолу") го преместиха в Пасажа.

# 38
  • Мнения: 1 012
Моят фаворит е един продукт на Л'ореал. Специално е предназначен да предпазва косата от горещата струя на сешоара и пресата. Косата става невероятно мека и много лесно се оформя- било то само със сешоар или само с преса, или и двете едновременно. Досега не съм попадала на по-добър продукт. Цената му е между 7-8 лева. Има го в аптеките, а предполагам и не само там.

http://www.dooyoo.de/haarpflege/l-oreal-hot-glatt-1/Testberichte/

От същата серия има продукт и за накъдряне, който аз лично не съм пробвала.


сори, ама това нещо е последното от т.нар. "масова" козметика, което си взимам за предпазване на косата /при положение, че нямам особени проблеми с нея/, но този продукт няма никакъв стилизиращ ефект, появяваше ми се пърхут, а косата ми ставаше като метла, въпреки че слагах по-малко от указаното. Изхвърлих го, не препоръчвам Tired

по темата - вземи си Уна или коприната на СHI Peace

# 39
  • Мнения: 1 111
 Аз само да добавя, че Una имат поне четири вида кристали,  Alfaparf също имат няколко разновидности с различни предназначения.

# 40
  • Мнения: 279
Ето ги моите на Rolland...Не знам какви са разновидностите. Ползвам ги вече 2ра година и струваха 10лв., от фризьора си ги взех  Grinning Много съм доволна от тях..

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 225
Alfaparf продават ли се в Бургас ? Къде ?
Аз не съм доволна от Биофарма и трябва да си купя нещо качествено.

# 42
  • София
  • Мнения: 7 798
Alfaparf продават ли се в Бургас ? Къде ?


Не съм ги виждала никъде в Бургас, но и на мен ще ми е интересно да разбера все пак, ако има такъв магазин.

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Alfaparf продават ли се в Бургас ? Къде ?
Аз не съм доволна от Биофарма и трябва да си купя нещо качествено.


Има магазин на Christian of Roma. Там продават продуктите на Alfaparf. Магазинът е до стария Свободен, в коооперацията, където имаше магазин Джеф и в подземието има кафе, улицата е Васил Левски.
Там продават и продукти на Rolland.

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 225
Alfaparf продават ли се в Бургас ? Къде ?
Аз не съм доволна от Биофарма и трябва да си купя нещо качествено.


Има магазин на Christian of Roma. Там продават продуктите на Alfaparf. Магазинът е до стария Свободен, в коооперацията, където имаше магазин Джеф и в подземието има кафе, улицата е Васил Левски.
Там продават и продукти на Rolland.

Да, сетих се. Благодаря ти  bouquet

# 45
  • Мнения: 279
Alfaparf продават ли се в Бургас ? Къде ?
Аз не съм доволна от Биофарма и трябва да си купя нещо качествено.


Има магазин на Christian of Roma. Там продават продуктите на Alfaparf. Магазинът е до стария Свободен, в коооперацията, където имаше магазин Джеф и в подземието има кафе, улицата е Васил Левски.
Там продават и продукти на Rolland.
Не знаех, че там имат такива продукти... Ще трябва да хвърля едно око ,че може да си харесам нещо Wink

# 46
  • Мнения: 1 111
 Има ги и по парфюмериите, само за информация.

# 47
  • Мнения: 1 167
А във Варна от къде мога да си ги купя тези кристали на Rolland

# 48
  • Мнения: 159
... и аз се записвам в темата - откъде мога да си купя от  тези кристали на Rolland във Варна. Само от някой фризьорски салон или ги има и на друго място?

# 49
  • Мнения: 256
Аз използвам на Bio Pharma-супер са Peace

# 50
  • Мнения: 2 229
Ето ги моите на Rolland...Не знам какви са разновидностите. Ползвам ги вече 2ра година и струваха 10лв., от фризьора си ги взех  Grinning Много съм доволна от тях..


И аз си взех тези днес, бяха 15 лева, само че зелени. newsm78
Чудех се между тях и Алфапарф, но те бяха 17 лв за 50 мл, 3 пъти по-скъпи иии... Embarassed Money

Последна редакция: пт, 07 мар 2008, 17:38 от Serendipity

# 51
  • Мнения: 2 926
Използвам кристали за коса SERI.
Доволна съм  Peace

# 52
:ima kristali na alfaparf v slaveikov burgas

# 53
  • Мнения: 2 229
Аз май на съм много доволна от кристалите на Уна. Rolling Eyes Много са течни, и трябва да сложа доста, за да си разресвам лесно косата, като с тези на БиоФарма. От тях слагах съвсем малко. newsm78 На Алфапарф пак ли са така течни или не?

# 54
  • Мнения: 1 111
 Уна всъщност е серия на Роланд и Силкера, който си взела не е точно течни кристали, а флуид с подхранващ и антистатичен ефект, придаващ блясък на косата.Кристалите се водят серуми, по-плътни са и по-гъсти като консистенция.

# 55
  • Мнения: 2 229
Уна всъщност е серия на Роланд и Силкера, който си взела не е точно течни кристали, а флуид с подхранващ и антистатичен ефект, придаващ блясък на косата.Кристалите се водят серуми, по-плътни са и по-гъсти като консистенция.

А те имат ли точно кристали или всички са такива? Embarassed

# 56
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Използвам кристали за коса SERI.
Доволна съм  Peace
и аз,и аз

# 57
  • Мнения: 758
имам кристали на Сери и на Биофарма.доволна съм.нанасям ги след всяко миене а и понякога на суха коса за по лесно расресване!

# 58
  • Мнения: 59
В момента съм на вълна предпазване на косата, и се записвам в темата Simple Smile

# 59
  • Мнения: 1 111
Уна всъщност е серия на Роланд и Силкера, който си взела не е точно течни кристали, а флуид с подхранващ и антистатичен ефект, придаващ блясък на косата.Кристалите се водят серуми, по-плътни са и по-гъсти като консистенция.

А те имат ли точно кристали или всички са такива? Embarassed
В каталога на Christian Of Roma/вносителя/, който аз имам, към серията Уна продукт означен като течни кристали няма.Има няколко вида течни кристали на Alfaparf, Semi di lino, Rolland  с ленено семе, Baxter.
 

# 60
  • Бургас
  • Мнения: 612
А уна и сери къде има в Бургас?

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
А уна и сери къде има в Бургас?


Una има в магазина до стария Свободен, за който писах на предната страница.  Peace

# 62
  • София
  • Мнения: 4 751
Seri дали са хубави, мен ми се струва, че ще са като Биофармата.

# 63
  • София
  • Мнения: 7 798
Seri дали са хубави, мен ми се струва, че ще са като Биофармата.

И на мен така ми се струва.  Thinking

# 64
  • Мнения: 1 111
 Ами те са от един клас, но забелязвам напоследък едно изтичане на клиентки ползващи Биофарма към Сери. Simple Smile

# 65
  • София
  • Мнения: 7 798
Ами те са от един клас, но забелязвам напоследък едно изтичане на клиентки ползващи Биофарма към Сери. Simple Smile

Явно се надяват да са по- добри.  Grinning

# 66
  • Мнения: 152
Здр,момичета и аз да представя моите кристали с ленено семе на Claire Fontaine(50мл),на сностна цена са-8-9лв.и с 3год.срок на годност,доста икономични.Специално за цъфтящи краища и за запазване цвета след боядисване.Миришат страхотно и не омазняват бързо.

# 67
  • Мнения: 1 322
Аз препоръчвам професионалните кристали на Лореал.

# 68
  • София
  • Мнения: 160
Момичета, може ли да ми кажете къде точно се намира този магазин до Съдебната палата, в който продават тези марки Thinking

# 69
  • София
  • Мнения: 7 798
Момичета, може ли да ми кажете къде точно се намира този магазин до Съдебната палата, в който продават тези марки Thinking

 Ул. Алабин N 40  Peace 

# 70
  • Бургас
  • Мнения: 612
А уна и сери къде има в Бургас?


Una има в магазина до стария Свободен, за който писах на предната страница.  Peace

Благодаря!  Peace

# 71
  • Мнения: 772
Вчера си взех кристали-Young.Днес ги пробвах и съм впечатлена.Имам и шампоан на същата марка- и той е много добър.

# 72
  • Мнения: 2 414
Аз препоръчвам професионалните кристали на Лореал.
Може ли снимка? Praynig

# 73
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Ей, зарибихте ме. Утре тръгвам да търся кристали на Алфапарф. Peace

Общи условия

Активация на акаунт