DSDSuper-Fasching-Star - тема немска 60та

  • 14 835
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 4 138
аре, отивам на срещата............дано не си вися сама. е и грамчо ще дойде по някое време де.

# 286
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
мерси за идеите.

сега нямам температура, течният аналгин я смъкна.
обаче ми се гади, имам ужасна кашлица (ще си правя компрес с хардал) Rolling Eyes и ме болят мускулите и ставите

не ми се ходи на лекар, все антибиотик ми дават.
при последната настинка ми пробутаха някакви хапове за отхрачване с етерични масла и смъкнах от тях 5 кг  Confused

искаме да ходим при свеки, сега по пътя ще си купя нещо, ако там вдигна температура  ooooh!

# 287
  • Мнения: 1 584
Ася, и аз препоръчвам Вик Меди Найт. А за през деня - май Грипостад се казваха. Помагат много бързо.

# 288
  • Мнения: 1 636
За гадене има хомеопатични Nux vomica D12,dawat se i na deca,no ne znam ot kakwa въzраст.На моите съм давала от тях.

# 289
  • Мнения: 911
при последната настинка ми пробутаха някакви хапове за отхрачване с етерични масла и смъкнах от тях 5 кг  Confused
бърzо каzвай как се каzват Laughing
шега байzайте, желая ти да се оправиш бърzо, температурата е много кофти нещо. А не е ли по добре да си останете вкъщи, вместо да ходите на гости?

# 290
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
при последната настинка ми пробутаха някакви хапове за отхрачване с етерични масла и смъкнах от тях 5 кг  Confused
бърzо каzвай как се каzват Laughing
шега байzайте, желая ти да се оправиш бърzо, температурата е много кофти нещо. А не е ли по добре да си останете вкъщи, вместо да ходите на гости?

Серди, поне там свеки ще ми сготви, а и е доста тихо. при нас е доста шумно.
половинката не е много по грижите за болни  Rolling Eyes . днес докато го накарам да ми стопли супата, която беше сготвена, мина час. ако имах сили щях да му вдигна скандал. Crossing Arms

сега обаче ще го пратя за меди найт.

# 291

Общи условия

Активация на акаунт