ВРАЦА - 8

  • 8 947
  • 288
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 117
Хей мами, имам въпрос към вас. Кога родихте- преди, след или на датата на термина?  Rolling Eyes  Аз много се чудя след коя седмица е безопасно вече бебето да се роди и да си е напълно развито? newsm78 Embarassed

# 211
  • Мнения: 2 425
До третия месец с кърма и после с АМ.

# 212
  • Мнения: 2
До третия месец с кърма и после с АМ.
Затова и е странно киселото мляко!
mi6ence аз родих 3 дни след термина сина си, а каката 3 дни преди термина.

# 213
  • Мнения: 301
Цитат


Хей мами, имам въпрос към вас. Кога родихте- преди, след или на датата на термина?  Rolling Eyes
Аз родих три дни преди термина първото и седем дни пак преди термина второто

Последна редакция: пт, 15 фев 2008, 15:51 от ZuzyM

# 214
  • Мнения: 904

А пък аз родих 9 дена преди термина си.Той беше на 21.02.,а Цвети се пръкна на 12.02. Mr. Green

# 215
  • Мнения: 68
Относно кръвната група,на мен ми взеха наведнъж кръв за изследвания и за кръвна група.За кръвната група кръвта я занесох на 4-ти етаж на болницата в кръвопреливния център.

# 216
  • Мнения: 1 457
Аз родих 2 седмици след термина ми но той беше объркан. Иначе като след 37 седмица е вече напълно безопасно да родиш  Peace
За киселото мляко доколкото знам е хубаво да се дава чак след 6-7 месец заради отключване на алергии, а имайки предвид какво кисело мляко продават аз не бих дала до годинка, ако не е домашно  Laughing

# 217
  • Мнения: 2 425
Тя моята кукла ги е минала 7 месеца  Peace
А и давам мляко, защото доктора така каза.

# 218
  • Мнения: 41
zdraveite i ot mene! izvinqwam se 4e e na kirilica no 2-dena imame problemi s komputrite sega ni donesoha nqkakuv 4ujd i tuk nqma BG. Namen kryw mi wzeha na 1-wiq etaj tam w sgradata malko po nadolo ot me4o Pux kudeto ima bariera. Predi okolo 2-sedmici pone tam mi kazaha Thinking

# 219
  • Мнения: 556
оставих кръвната група за следващата седмица,днес времето не беше като вчера и не искам да рискувам да настина.

# 220
  • Мнения: 2 425
Момичета отгоре до копчето изход има едно бутонче в дясно и като цъкнете на него се сменя езика за писане във форума, без да си сменяте на клавиатурата  Peace Но ако ще пускате линк или снимка с копи пейст, ще трябва да върнете на английски  Peace

# 221
  • Мнения: 255
Здравейте моми4ета. Извинявам се 4е нахълтвам така, но спешно ми трябва телефона на хлебозавода във Враца. Благодаря ви предварително   bouquet

# 222
  • Мнения: 2 425
Добро утро  Stop
Бонита аз за съжаление не мога да помогна Sad
Нощес пак е валяло, ама малко  Wink А Валя ме е събудила още в 5:00  hahaha и се върти като пумпал newsm32 Нали пред 5 дни се научи да се върти от корем по гръб, а от гръб по корем си можеше и сега сме като въртележката, която беше на суми  Joy Някой помни ли я? Леле колко сме се возили със сестра ми  tongue
Започнах да творя новата тема  Laughing

Последна редакция: сб, 16 фев 2008, 08:05 от _baby

# 223
  • Мнения: 117
Добро утро и от мен! Бонита, и аз не мога да ти помогна за съжаление Thinking Желая лек ден на всички   bouquet

# 224
  • Мнения: 556
след като направих закуската и хапнах,е време и аз да се разпиша.отново не се чувствам добре,май ще се разболявам Cry

Общи условия

Активация на акаунт