Отговори
# 255
  • Мнения: 60
Най-накрая ми остана време и аз да пиша тук,бих искала набързо да се запозхая с вас...................................

# 256
  • Мнения: 60
изпратете смс-1021

# 257
  • Мнения: 76
 Най-после! Здравейте и от нас!
 От една седмица татето ни е в отпуска и целият ни режим се обърка! Само ходим насам натам и не ми остава минутка свободно време!
 А и Рали направо го побърква този компютър! Включвам го само като е в кошарата!
 За яслите - и на нас ни препоръчаха " Елица" в Сини камъни. Днес ходихме да питаме дали ще я вземат малката и много ни хареса!
 


А каква е тази дупка .......а гврека???Аз май не съм в час newsm7



 newsm78 И аз.
Това за сега от нас! Лека и спокойна нощ на всички!

# 258
  • Мнения: 60
Благодаря ви,живея в Комлука и тази ми е много далеч,ако някой има мнение за тази в Клуцохор нека ми пише

# 259
  • Мнения: 2 000


А каква е тази дупка .......а гврека???Аз май не съм в час newsm7



 newsm78 И аз.

Имам съмнения, че тази дупка само на Дидка е известна   Mr. Green

# 260
  • Мнения: 13
 newsm10Ехооо приветче и от мен.Слагам се и аз за срещата дано не излезе нещо непредвидено.bobisvаз живея в Клуцохор и ние в скоро време ще се записваме на ясла да ти кажа newsm78все хубави неща съм чувала за яслата  Thinkingама съм ги чувала ....не съм ходила незнам как е що е newsm78

# 261
  • Мнения: 200
Лек, усмихнат и много слънчев ден!

newsm51 smile3525  Nature Sunny lovekiss Kissing Heart

# 262
# 263
  • Сливен
  • Мнения: 894
добро утро и от нас,
ехх Дидка,кафенце на всеки според вкуса Wink
пу за мен виенското Sunglasses

# 264
  • Мнения: 48
Аз вземам черното Simple Smile
Хубав ден на всички!

# 265
  • Мнения: 237
Ммммммм, кафенце за всеки вкус Wink, за мен с мляко без захар, моля!
Добро утро на всички!!! Лек и усмихнат ден - все пак петък е  love001

# 266
  • Мнения: 7 430
Теди, мерсаЖ - ти си знаеш за какво  bouquet

...а дупката на геврека е там, където живее Шрек Mr. Green Който е гледал филчето знае Sunglasses

За градинката в Клоцухор питайте сестра ми - и двамата юнаци са там Wink

Утре сме в Ст. Загора...някой ако иска да му докарам някой ЗаралиЯ да казва от сега  Mr. Green

Последна редакция: пт, 22 фев 2008, 10:16 от Дидка КОДЖАБАШЕВА

# 267
  • Мнения: 372


Жане, как беще тренировката днес?



  Това сигурно е за мен .Нели, ще ми купуваш нови дрешки, Жана Дарк ми е прякора  Joy,а иначе съм Живка.
  А тренировката мина нормално,малкия отново се проявяваше с разни закачки,но ще свикне.Аз съм най-доволна от цялата работа ,защото в 21.00 Гого е в леглото доброволно и без сълзи,а след 5 мин вече спинка блаженно.Това не се е случвало от доста време и сега имам повече време и за себе си.

 Лек ден на всички!

# 268
  • Сливен
  • Мнения: 197
     Добро утро.Страхотно временце е днес.Ние няма да го пропилеем да стоим в къщи чакаме кухнята и изчезваме.А вие?Сигурно с някои ще се видим на центъра пак  Wink
     Чао, мами  и дечица  Hug

# 269
  • Мнения: 106
Добро утро и от мен Simple Smile
Мерсаж за виенското кафенце Wink
И ние като Евито сега ще се приготвяме и излитаме Simple Smile
Лек ден Simple Smile  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт