Въпрос към модераторите и администраторите!

  • 75 371
  • 1 028
  •   1
Отговори
# 945
  • Мнения: 67
Здравейте, исках да добавя анкета към вече пусната тема, но не виждам бутон с "добави анкета"  newsm78 . Колко време след пускане на темата, може да се добави анкета? Съжалявам, но не открих тази информация тук.

# 946
  • Мнения: 4 390
Цитат
Потребителите могат да добавят анкета и към вече пуснати свои теми. (например, ако сте публикували нова тема, но впоследствие решите да добавите и анкета към темата, влезте в темата, натиснете бутона ДОБАВИ АНКЕТА и попълнете нужните полета)

...

Ако имаш затруднения, пиши ми на лични, аз ще пусна анкетата.

# 947
  • космополитно
  • Мнения: 941
Аз да попитам за темите, за които съм абонирана:
 Защо не получавам съобщения за публикувани мнения по тях? Единствено получавам съобщение, когато модератор е заключил, слял или преместил съответната тема! Ако я е заключил и има новооткрита част на същата тема, пак задавам да бъда известявана... и пак единственото известие ми е, когато темата се заключва, поради изписан брой страници? Thinking

# 948
  • Мнения: 545
"Получавай известия за отговори само за първия непрочетен отговор." ти е пуснато.

# 949
  • Мнения: 67
Цитат
Потребителите могат да добавят анкета и към вече пуснати свои теми. (например, ако сте публикували нова тема, но впоследствие решите да добавите и анкета към темата, влезте в темата, натиснете бутона ДОБАВИ АНКЕТА и попълнете нужните полета)

...

Ако имаш затруднения, пиши ми на лични, аз ще пусна анкетата.
smile3555 Изчетох внимателно темата, но не бях забелязала, че бутона "добави анкета" е в края на страницата!  Embarassed
Извинявам се за което!

# 950
  • космополитно
  • Мнения: 941
"Получавай известия за отговори само за първия непрочетен отговор." ти е пуснато.
T3-M4, Благодаря за отговора ти, но ще те помоля за малко разяснение какво значи това? Хем звучи понятно, хем не ми е ясно (ще го разбереш и лаишките въпроси, които ще задам): Embarassed

1. " ти е пуснато" означава, че след запитването ми е пуснато от админ(или модератор) и от тук нататък ще получавам известие за всеки непрочетен отговор ли?
ИЛИ
2. означава, че по принцип си ми е било пуснато и занапред ще е пак така- ще  получавам известие само за първия отговор по темата?... Ама пък "непрочетен" newsm78 Уф , мразя да  не разбирам и да ми е неясно Cry

# 951
  • Мнения: 545
'ми, само за първия непрочетен отговор. След него може да има още 5, но за тях не се праща. Когато влезеш и прочетеш темата, пак отначало - за първия непрочетен след този момент. идеята е просто да ти каже, че има движение, без да ти праща всичко. За мен това е най-разумното, особено за някои теми в клюкарника, където е ужасно лесно да си подпалиш пощата.

еди.

# 952
  • космополитно
  • Мнения: 941
'ми, само за първия непрочетен отговор. След него може да има още 5, но за тях не се праща. Когато влезеш и прочетеш темата, пак отначало - за първия непрочетен след този момент. идеята е просто да ти каже, че има движение, без да ти праща всичко...
еди.
Ей сега ми стана ясно!  Bulb Благодарности! beer2

# 953
  • Мнения: 1 217
Здравейте.Моля някой да ми отговори защо ми изчезна това http://borislav.free.fr/mylibd/content/img/2813/2813-den.gif изображение от подписа smile3538

# 954
  • Мнения: 4 585
Здравейте! Опитах да изтрия пресен постинг, имах опция изтрий,
варианти ОК и кензъл, но след ОК ми изписва грешка. Що така?

# 955
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
Някой се е вместил в полет.
Сподели къде е опитът, за да поправим кензъла.

# 956
  • Мнения: 4 585
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=346288.msg10029066#msg10029066
№182, 183 нямаше още. Стана ми неудобно, съфорумката си смени аватара и ми благодари на ЛС, пък аз се опитах да изтрия постинга.

# 957
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
фикс

# 958
  • Мнения: 4 585
Нещо такова. Благодаря!

# 959
Здравейте,
Снощи реших да си сменя емайла и името в профила,
след като потвърдих ми изписа,че ще получа потвърждение с код за активация,
но получавам само празни писма.Не мога да се лог-на,изписва ми,че акаунта не е активиран.
Моля,да проверите,да не бъркам аз нещо  newsm78
user: diorella
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт