Къде в Бургас (8) ...

  • 63 548
  • 590
  •   1
Отговори
# 555
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Amelia   bouquet

# 556
  • у нас
  • Мнения: 5 716


гаранционно обслужване на Браун - фирма "БГ Сервиз"
сервизна база за Бургас, тел. с-з 056 / 853 333,  fax.056/ 55 94 62 к-с "Меден Рудник" Битов комбинат, ivo_renus@mail.bg

не съм си погледнала гаранцията на брауна, ама като гледам кой е сервиза ми става лошо. Там ни поправяха телевизора. Уж казаха, една седмица, а ТРИ месеца бяхме без него. Добре, че имаме друг. И колко пъти звънях, ама няма кой да вдигне, че трябваше на място да ходим.
Успех ти пожелавам с поправката на епилатора Peace Peace

# 557
  • Бургас
  • Мнения: 3 553

Някой може ли да каже къде в бс поправят епилатори Браун и някой давал ли е за поправка или да си купя нов?

Моя е Филипс, но съм го носила в сервиз "Аш" и съм доволна.

# 558
  • Бургас
  • Мнения: 675
Момичета, помагайте. Трябва ми аксесоар-бижу за официален тоалет. Направо не се сещам къде има подобни магазини.

# 559
  • Мнения: 970
Къде има сервиз на Самсунг в Бургас?

Където и на Бош- 8000 Бургас К-с Меден рудник - битов комбинат(без хладилни уреди)  056 / 853 333, 559 462   Hug

# 560
  • Мнения: 41
Здравейте!
Някой може ли да ми каже къде в Бургас има складове за козметика и парфюмерия ?

# 561
да аз знам един значи то ритони спорт точно отсреща в една нова оранжева сграда

# 562
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
във пиргос плод имаше преди, мисля че още ги има

# 563
  • Бургас
  • Мнения: 259
Здравейте!
Някой може ли да ми каже къде в Бургас има складове за козметика и парфюмерия ?
В складовата база Пиргос плод има 3-4, някои работят само на едро. В ценъра- Сахатчиев, на ул.Средна гора, близо до Репуликанска, на едро само. Също и на Оборище, м-ду ул.Кирил и Методи и Хан Аспарух

# 564
  • Мнения: 41
Благодаря ви момичета.Става въпрос за зареждане на магазин и трябва да се ориентирам къде е най-изгодно.

# 565
bissra, в оптиката на Богориди и Лермонтов има разкошни бижута на Сваровски, при това строго официални и много шик. По-семпли Сваровски кристали има в галантерията на Кирил и Методи там има и само камъчета, от които можеш да си направиш нещо по поръчка. В Бонжура пък има красиви естествени  черни перли и то на сносни цени. Успех и  дано намериш твоите бижута!

# 566
  • Бургас
  • Мнения: 675
bissra, в оптиката на Богориди и Лермонтов има разкошни бижута на Сваровски, при това строго официални и много шик. По-семпли Сваровски кристали има в галантерията на Кирил и Методи там има и само камъчета, от които можеш да си направиш нещо по поръчка. В Бонжура пък има красиви естествени  черни перли и то на сносни цени. Успех и  дано намериш твоите бижута!

Благодаря   bouquet

# 567
  • Мнения: 472
bissera сещам се за няколко магазинчета за аксесоари.Продават фиби,шноли,обици,колиета,гривни-цените са доста ниски.
1. в уличката на клиника "Св. София" , в новата сграда,след катмите.
2. в търговски център "К&М"-това е на площад "Кирил и Методий"
3. в к-с "Славейков" ,в района на Младост,има едно ново магазинче-от там взех днес страхотни обици(за подарък),има и интересни чанти.

# 568
  • Мнения: 1 280
bissera сещам се за няколко магазинчета за аксесоари.Продават фиби,шноли,обици,колиета,гривни-цените са доста ниски.
..........
   

       И магазин Мимола май се казва, с/у Ботичелито  Peace
       

# 569
  • Мнения: 23
Amelia,златна си....благодаря и на всички мами.Първо ще попитам колко ще ми струва поправката и ако е така наистина нов е решението на проблема.

Общи условия

Активация на акаунт