Пей с мен!

  • 23 933
  • 583
  •   1
Отговори
# 30
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Миро от Каризма, Софи Маринова и Тони Димитрова са част от журито! Такава информация имам от достоверен източник!  Rolling Eyes

За тях четох, че ще са дуетните половинки на участниците. Но това дали значи, че ще са жури..... newsm78

# 31
  • Мнения: 2 013
А от колко часа ще е Пей с мен? Нали от 20 часа е Стани богат? Дали няма да е от 21 за радост на вички ни?

Редактирам се. ВИДЯХ, ЧЕ Е ОТ 20 ЧАСА. 

# 32
  • Мнения: 6 441
Софка няма да спечели,нищо,че така пише Mr. Green
А кой ? Mr. Green

# 33
  • Мнения: 11 607
В последно време хич не съм в час с новите шоу-та.......Дано имам време да гледам Пей с мен.....Ако не - има форум!

# 34
  • Мнения: 1 878
И аз да се включа Grinning
 Доста съм скептична по отношение на Пей с мен, не заради нещо друго ,ами ми просто е интересно, какви ли " звезди" ще бъдат в щоуто. Имената ,които досега бяха споменати ( Ивайло Гюров??, Миро, Деси слава ) не са за мен имена на звезди, а на кометки ,леко проблеснали на българския звезден хоризонт. Не искам да обиждам феновете на никой, това е моето мнение,но пък ще изчакам, може и да ме изненадат и да почна да го гледам Peace
Искам само да те попитам според теб ако това са кометки, то кои са "звезди"-те в БГ?
 
А иначе аз ще гледам Пей с мен, МА е ужасно тъпо този път, а Фърни...просто...
 

Ами то това, че май няма звезди Sad  Рискувам с коментара си, но според мен, наистина е така. Повечето,които ги изброиха са чалгаджийки или  забравени от Бога ( Тони Димитрова). Търсят си само реклама...

стига бе не го ли знаете Ивайло Гюров? Оперен певец, слушала съм го наживо и определено има уникален глас. Много е известен в Щатите. И се носи добре Simple Smile. И някаква много известна сръбкиня щяла да участва, но и забравих името
А за Ивайло Гяуров не бях чувала,простете моето невежество, в своята сфера, може и да е известен Peace
 Да изчакаме до тази вечер, пък ще видим...Ако ме изненадат ще е добре( Боже , дано само баба Лили да не се появи,че ще е много отчаяна гледката- хахахаха

# 35
  • Мнения: 524
Боже , дано само баба Лили да не се появи,че ще е много отчаяна гледката- хахахаха

Слави Трифонов и баба Лили - едва ли, по-скоро ще докара Мадона.  Joy

# 36
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Боже , дано само баба Лили да не се появи,че ще е много отчаяна гледката- хахахаха

Слави Трифонов и баба Лили - едва ли, по-скоро ще докара Мадона.  Joy
+ Шер и Тина Търнър Wink

ЗАЛАГАНИЯТА ПРИКЛЮЧЕНИ

Общо гласували - 66
На Мюзик айдъл залагат 24,2 % - 16 бр.
На Пей с мен - 51,5 % - 34 бр.
Отново според 24,2 % - 24бр. те ще си разделят гласовете


Записвам резултата и сменям анкетата:)

Последна редакция: пн, 10 мар 2008, 13:42 от Ян Бибиян

# 37
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Довечера със сигурност ще гледам Пей с мен. Ако не за друго, бих го гледала заради Светльо от Хиподил  Party

# 38
  • София
  • Мнения: 1 750
Тази вечер ще гледам "Пей с мен", заради старта на шоуто, иначе смятам да следя и двете предавания. Подозирам, че "Мюзик айдъл" ще ми е по-интересен.

За мен много интересен е въпросът за известните изпълнители, които ще вземат участие в "Пей с мен". Твърде малко имена се спрягат... А за журито - само да не пробутат Росенчо Петров, че ми се гади вече от него - аман от манията му да се показва.

# 39
  • Мнения: 1 165
Малко късно се включвам, но и според мен "Пей с мен" ще бъде по-гледано от МА2.Довечера ще гледам и живот и здраве ще влизам в темичката да коментираме.
По принцип съм заложила много на това предаване и се надявам да не остане разочарована. Дано този път "7/8" да надминат очакванията ми.

# 40
  • Мнения: 1 165


За мен много интересен е въпросът за известните изпълнители, които ще вземат участие в "Пей с мен". .
Засега се спрягат имената на Глория, Десислава, Марги Хранова, Миро от Каризма, Камелия Тодорова и  Силвия Кацарова.

# 41
охо и Ивайло Гюров ще участва супер, аз го харесвам.А за Глория не бях чувала

# 42
  • Мнения: 1 006
и аз се кефя на Иво Гюров, много хубав глас има и некъв готино го раздава, не е няква надувалка

# 43
  • Мнения: 4 435
Аз за Глория знам че няма да участва.Да не говорим,че сега е на турне в Америка.Знам със сигурност,че Орхан Мурад,ще бъде в предаването,но не знам дали като жури или участник.

# 44
  • Мнения: 2 018
Очаквам с интерес да започне Пей с мен - надявам се да е по-добро от МА  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт