Варненско 8-мо мартенско събиране

  • 5 190
  • 121
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 985
Койт ни гу знай ша са разберем да се чакаме нейде в околността и да отидем стадно, вкупом, наведнъж...
искам ви всички от раз Mr. Green

# 46
  • Варна
  • Мнения: 893
еуа пиуе еуа дет се вика еуате повече  Mr. Green
аз подкукуросвам една приятелка, ако се навие ще сме 2 , че и на нея и е писнало от мъжкото съсловие , да се съберем женорята да покудкудякаме  Mr. Green
значи се очертава обедно запиване тъй ли, никви алкохолици не сте вии - хората сутрин вместо кафе лочат водка, вии ми се излагате с някви матине-та Naughty  Mr. Green
ще подгряваме отрано, туй добре щот моя двигател не е подгряван отдавна и трябва малко да го разработя Rolling Eyes

# 47
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Цитат
туй добре щот моя двигател не е подгряван отдавна и трябва малко да го разработя
ти земи подгрявай у вас а  като дойдеш да почваш да нагряваш стабилно./Не д аподгряваш тепърва

айдее за домашно до 8-ми да си  подгряла двигателя Mr. Green

ми ше шораме по обедно време ко ся,,ама като се прибера    горкото дете дано не ми го връчат че ше му мириша на джибри hahaha

# 48
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Ъх, аз ли грешно прочетох първия път, че е за  19 ч  newsm78
Следобяд не мога-имам гости, нямам гледач, детето ще спи.
Надвечер ще Ви прослушам пак накъде сте.

# 49
  • Мнения: 985
Ъх, аз ли грешно прочетох първия път, че е за  19 ч  newsm78

не си прочела грешно,беше за 19 часа,но стана ясно,че за вечерта всичко е резерве.Ами ний сме си виновни,че се сетихме толкова "рано" да се организираме Confused

# 50
  • Мнения: 985
побуууут Whistling

# 51
  • Мнения: 2 960
Айде навихте ма и мен ..
                                          ...то и без това ми е квартално
                                           та чак ще е нахално
                                           да се покрия аз
                                           и да не се запия с вас

КуРвертите на място ли ще даваме или тРебе на някой да се разплатя предварително

# 52
  • Мнения: 985
няма куверти,консумацията свободна. Peace

# 53
  • Мнения: 170
Пожелавам ви весело изкарване , аз няма да мога да дойда часът ми е много неудобен  Tired.Но доколкото прочетох предните коментари може да  се засечем с някои мацки из нощна Варна  Peace , и да му цапнем по няколко   Drunk

# 54
като ви чета какви сте готини така ми се идва макар ,че никой не познавам!
ама детенце болно и няма как ще си стоим в къщи, но друг път като се организирате моля ви приемете още  една мама към вас! весело изкарване и пийте една ракийка заради мен!

# 55
  • Мнения: 2 018
Чак сега видях темата. Нали приемате и нови попълнения? Записах се и аз. Часът ми е удобен. Но защо толкова малко са се записали  newsm78

# 56
  • Мнения: 985
Но защо толкова малко са се записали  newsm78

а де?Не им се празнува на някои явно Crossing Arms

# 57
  • Мнения: 3 405
Аз идвам Simple Smile
Групата на незнаещите къде се намира китайския къде ще се събираме?

# 58
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Аз идвам Simple Smile
Групата на незнаещите къде се намира китайския къде ще се събираме?

Мисля на спирката на завод Дружба, ама в колко часа незнам, 14.45 става ли, и който ще идва там да казва, за да не изгубим някой

# 59
  • Мнения: 3 405
А до Шрека не е ли по-добре? То за мен е добре де Simple Smile, ама за другите.

Общи условия

Активация на акаунт