Препоръчайте ми епилатор

  • 10 904
  • 93
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 59
Аз използвам Филипс и съм много доволна.Не струваше много ,около 50 лева.Повече ми харесва от епилаторите на Браун.

# 76
  • Мнения: 846
Момичета помагайте моля ви.
Случайно се сдобих с епилатор на Brown, от по старите модели,  който има някаква приставка, която е обвита в хартия. НЕ мога да разбера за какво е. Пускам я и не чисти, очевидно не е и за епилация.Няакой сеща ли се за какво говоря

# 77
  • Мнения: 202
az imamam filips i sam mn dovolna

# 78
  • Мнения: 92
Момичета помагайте моля ви.
Случайно се сдобих с епилатор на Brown, от по старите модели,  който има някаква приставка, която е обвита в хартия. НЕ мога да разбера за какво е. Пускам я и не чисти, очевидно не е и за епилация.Няакой сеща ли се за какво говоря

Пусни ни снимка на джаджата по възможност. Иначе незнам какво може да е  Thinking

# 79
  • Мнения: 2 803
Имах Филипс, не съм доволна. Предпочитам на Браун - вече 9 г. съм с него.

# 80
браун,имам го вече 4 години и не е мръднал

# 81
  • Варна
  • Мнения: 480
Филипс ползвам аз  повече от 6 години.Още си работи перфектно.

# 82
  • Мнения: 2 110
Филипс  Peace

# 83
  • Мнения: 42
Момичета,от как се помня ползвам само на Филпс,много съм доволна,но скоро кабела взе да ми прави проблеми и от там и епелирането не е нормално,та намерих оправдание да си го подменя-все пак доста старичък модел,от преди 7-8години,и сега много се колебая-кой то4но да си взема.Гледам,1 има-21 РОТАЦИОННИ ДИСКА,а друг -24 КЕРАМИЧНИ ДИСКА,Каква е разликата??А тези,дето имат-ОБЕЗБОЛЯВАЩА ПРИСТАВКА,до колко може да облекчи болката?И тези,които сега са излезнали,толкова много нови модели,с Ice-''Първокласна охлаждаща система с подвижна глава - Охлажда и успокоява кожата при епилация'',отделно чета че имали ''Звуков масаж с алое вера - Нежно стимулира кожата, като намалява усещането на изскубване до минимум и прави целия процес на епилация по-удобен''..Е,някой който притежава такъв епилатор може ли да ми обясни какво означава-Звуков масаж с алое вера,до колко намалява усещането на изскубване?
Kaжете как мислите,момичета,тези които вече имате такива епилатори с ОБЕЗБОЛЯВАЩИ ПРИСТАВКИ? Thinking

# 84
  • Мнения: 2 229
...Е,някой който притежава такъв епилатор може ли да ми обясни какво означава-Звуков масаж с алое вера,...

Означава чудили се неначудили каква простотия още да напишат. Joy

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 706
............................Гледам,1 има-21 РОТАЦИОННИ ДИСКА,а друг -24 КЕРАМИЧНИ ДИСКА,Каква е разликата?
И мен ме интересува ако някой знае каква е разликата и кое е по-добрият вариант. На мен нищо не ми говори това, така че моля за помощ.

# 86
  • Мнения: 2 229
............................Гледам,1 има-21 РОТАЦИОННИ ДИСКА,а друг -24 КЕРАМИЧНИ ДИСКА,Каква е разликата?
И мен ме интересува ако някой знае каква е разликата и кое е по-добрият вариант. На мен нищо не ми говори това, така че моля за помощ.

И керамичните дискове са ротационни, нали се въртят Laughing, тези, на които не пише, че са керамични, са метални.
По-добрият вариант са керамичните.

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 706
Благодаря за бързия отговор, точно това ме интересуваше, кои са по-добри - металните или керамичните, просто такъв цитат ползвах.
  bouquet

# 88
  • София
  • Мнения: 1 555
Благодаря за бързия отговор, точно това ме интересуваше, кои са по-добри - металните или керамичните, просто такъв цитат ползвах.
  bouquet

Според мен керамичните са по-добри. Аз имам този модел на Филипс с керамичните дискове и охлаждащата приставка (която така и не използвам  Joy) и съм много доволна. Подкожните ми косъмчета намаляха доста и почти нямам вече, скубе по-добре от предишния ми епилатор с ротационни дискове и става по-бързо.  Peace

# 89
  • Мнения: 1 012
малко може да съм оф топик /иначе ползвам Филипс/, но има ли някаква приставка или епилатор специално за изскубване на вежди?

Общи условия

Активация на акаунт