LOST - сезон 4 / II тема

  • 25 204
  • 578
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 1 364
Много се извинявам, не можах да изчета цялата тема..има ли ги всички епизоди на Lost сезон 4 в zamunda.
Изобщо дали са излезли?!
Презварително благодаря, ако някой ми посочи линк.

# 556
  • Berlin
  • Мнения: 11 260
има ги, пробвай търсачката.

# 557
  • София
  • Мнения: 5 828
Сега прочетох, че J.J. Abrams пуска на есен new sci-fi action show Fringe по TV Fox, ще върви след Д-р Хаус по програма.

# 558
  • Мнения: 2 908
Хайде да се включа и аз-гледах и този епизод-наистина много оплетен и интересен,а финала ще е още по-интересен,не мога да разбера как точно тези 6-мата се спасиха и какво става с другите.... newsm78 Според мен другите ще останат на острова,няма да умрат,но острова ще бъде преместен и всички ще си мислят,че вече го няма.... Rolling EyesИ може би затова Хюго и Джак искат да се върнат обратно-да спасят и другите... Rolling Eyes

# 559
  • Мнения: 920
И аз съм фен на този сериал, да се разпиша тук Peace
Да, интересно е как бебето на Клеър / Кейт хич не изглежда на месец и половина Shocked
Явно Джин наистина е умрял, малко ми стана мъчно за Сун Sad
И Бен явно се е спасил, сигурно знае къде е острова и си отскача до сушаъа без проблем, но аз не мога да разбера този Ричард, какъв е, защото той трябва да е поне на 60 години, но е супер младолик Thinking И къде е Клеър? Thinking Жива ли е въобще.
Изобщо пак се оплетоха големите загадки, но не видяхме и не разбрахме кой е Смоуки (черния дим) и какви са тези числа. Дано поизснят това поне в този последен епизод и тези хора дето се появиха какви са? Абе луда работа  newsm78

# 560
  • UK
  • Мнения: 3 959
Сега се сетих нещо доста странно.... Не знам от недоглеждане ли е, или има нещо, но в този епизод О6 твърдят, че са катастрофирали близо до Индонезия, остров Мумбата или както беше. Но в 4ти епизод от този сезон, когато Джак даваше показания на процеса срещу Кейт, той твърдеше, че са се разбили в Южния Пасифик...

И още нещо. Още когато намериха катастрофиралия самолет на дъното на Индийския океан, как така никой не се запита какво прави там самолет, който лети от Сидни до Лос Анджелис.

# 561
  • Мнения: 377
Още от втория сезон имаше доста разминавания с първия.  Аз заради това спрях да го мисля много.

# 562
  • Мнения: 920
Сега се сетих нещо доста странно.... Не знам от недоглеждане ли е, или има нещо, но в този епизод О6 твърдят, че са катастрофирали близо до Индонезия, остров Мумбата или както беше. Но в 4ти епизод от този сезон, когато Джак даваше показания на процеса срещу Кейт, той твърдеше, че са се разбили в Южния Пасифик...

И още нещо. Още когато намериха катастрофиралия самолет на дъното на Индийския океан, как така никой не се запита какво прави там самолет, който лети от Сидни до Лос Анджелис.
Ами аз доколкото си спомням, се твърдеше, че самолета се е отклонил сериозно от курса си, та затова се получва това с Индийския океан и Южния Пасифик, ма да ти кажа аз така се обърках, защото то има толкова на пръв поглед маловажни неща, които после се оказват супер важни, че понякога се оплитам съвем аз. Просто сцените станаха много, а аз не мога да помня всичко и се чудя понякога за това или онова какво беше newsm78  hahaha

# 563
  • UK
  • Мнения: 3 959
Да, отклонил се беше, но за да кацне във Фиджи(това, според думите на пилота, когато Джак и Кейт го намериха в кабината на самолета, още в първия епизод на първи сезон). А Фиджи също няма нищо общо с Индийския океан.

# 564
  • Мнения: 920
Да, отклонил се беше, но за да кацне във Фиджи(това, според думите на пилота, когато Джак и Кейт го намериха в кабината на самолета, още в първия епизод на първи сезон). А Фиджи също няма нищо общо с Индийския океан.
Peace
Именно, но аз това не си го спомням вече с пилота Joy Много ми станах нещата за помнене newsm78

# 565
  • Мнения: 174
Aми тази седмица няма ли да има нова серия?  Dizzy Face Dizzy Face Dizzy Face

# 566
  • Мнения: 60
Aми тази седмица няма ли да има нова серия?  Dizzy Face Dizzy Face Dizzy Face
Няма тази седмица, другата - двоен последен епизод  Peace

# 567
  • Мнения: 25
Как така няма серия ! Цяла седмица го чакам !

# 568
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 796
Заради двойния епизод на "Анатомията на Грей"

# 569
  • Мнения: 174
Aми тази седмица няма ли да има нова серия?  Dizzy Face Dizzy Face Dizzy Face
Няма тази седмица, другата - двоен последен епизод  Peace

Oоо, жалко! Много бързо свърши.  Sad

Общи условия

Активация на акаунт