Бял списък на детски лекари в Бургас!

  • 594 573
  • 2 583
  •   2
Отговори
# 315
  • Мнения: 12
Ей момичета бъркате темата нещо,прочетете точнокакво пише-детски лекари,а не общопрактикуващи джипита.Разликата е голяма-детските л-ри имат специалност педиатрия а джипитата не.Затова се чудя как може да карате децата при джипита.Нещата са доста различни.Напишете само за специалисти педиатри в Бургас.

# 316
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Ей момичета бъркате темата нещо,прочетете точнокакво пише-детски лекари,а не общопрактикуващи джипита.Разликата е голяма-детските л-ри имат специалност педиатрия а джипитата не.Затова се чудя как може да карате децата при джипита.Нещата са доста различни.Напишете само за специалисти педиатри в Бургас.
Взе ми думите от клавиатурата  Wink

# 317
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 542
 еее Вале ти пък ни изкара 4е сме много прости недей така.И кво регистрираните доктори като об6то практикува6ти немогат да се педиатри ли верно 4е има и такива но всяка майка знае къде си води детето. По принцип като има6 Джипи то е длъжно да те прати на педиатър като лимит за тези направления няма но ,има и такива 4иято специалност е педиатрия.

# 318
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
еее Вале ти пък ни изкара 4е сме много прости недей така.И кво регистрираните доктори като об6то практикува6ти немогат да се педиатри ли верно 4е има и такива но всяка майка знае къде си води детето. По принцип като има6 Джипи то е длъжно да те прати на педиатър като лимит за тези направления няма но ,има и такива 4иято специалност е педиатрия.

 Peace Точно така.Първото ни джи пи не беше педиатър и за това се преместих при Джендова, която е педиатър.Освен в Св.София работи и на частно.Аз лично съм доволна!

# 319
  • Мнения: 25
Здравейте мами.Някой може ли да ми каже дали телефоните на д-р М. Димитрова са същите от по-горе.0888 650 145 и 832883.Мерси много.Опитвам се да се свържа с нея от вчера а не отговаря.Малкия подържа от 3 дни температура и почвам вече да се притеснявам.

# 320
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
тези са! Може да отсъства от града!

# 321
  • Мнения: 9
най-добрата лекарка е д-р праматарова от родилният дом ми е поела децата постажя винаги верни диагнози и изписва антибиотици само в краен случаи

# 322
  • Мнения: 995
най-добрата лекарка е д-р праматарова от родилният дом ми е поела децата постажя винаги верни диагнози и изписва антибиотици само в краен случаи

Явно сте изкарали късмет.

# 323
Толкова съм доволна от д- р  Калудова. Мога  само да и благодаря, че тя ми помогна много и за двете ми дечица. Но от извесно време не можем да се свържем с нея. 

# 324
  • Мнения: 995
Толкова съм доволна от д- р  Калудова. Мога  само да и благодаря, че тя ми помогна много и за двете ми дечица. Но от извесно време не можем да се свържем с нея. 
.

И аз съм много доволна.
Болна е Sad
Господ здраве да и дава!

# 325
За д- р Калудова наистина се изненадах като разбрах че е болна. Дано наистина да се оправи защото едва ли има по- добър човек от нея. Винаги  ни е помагала и нека наистина господ да и помогне .  Малката Вики и батко Мите ще се молят за нея.

# 326
  • Бургас
  • Мнения: 91
Много съм доволна от д-р Бербенлиева, винаги си вдига тел. никога не се притеснява и изчаква за АБ опитва се да се разминем с приема му. Синът ми е на 4 години и само 3-4пъти се е налагало АБ досега винаги е лекувала адекватно детето, тя е детски лекар вече не е джи пи.Искам искрено да и брагодаря от името на Ванко и от мое име да е жива и здрава и все така да се грижи за сина ми  bouquet
 

# 327
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Много съм доволна от д-р Бербенлиева, винаги си вдига тел. никога не се притеснява и изчаква за АБ опитва се да се разминем с приема му. Синът ми е на 4 години и само 3-4пъти се е налагало АБ досега винаги е лекувала адекватно детето, тя е детски лекар вече не е джи пи.Искам искрено да и брагодаря от името на Ванко и от мое име да е жива и здрава и все така да се грижи за сина ми  bouquet
 
Хе-хе и аз водя моя син при нея, и аз също съм много доволна! Peace Има много плюсове, но най-големите са точните диагнози и това, че избягва да изписва АБ, за да си "върже гащите" както повечето педиатри Wink

# 328
  • Бургас
  • Мнения: 361
А може ли да ми дадете някакви координати на д-р Бербенлиева?

# 329
  • Бургас
  • Мнения: 91
Кабинета на Бербенлиева се намира в комплекс Зорница срещу Сара 2 тел. 860164 джиесем 0888887962 работно време всяка четна дата първа смяна а нечетна втора смяна

Общи условия

Активация на акаунт