Техника за Емоционална Свобода

  • 134 806
  • 763
  •   1
Отговори
# 360
# 361
  • Мнения: 606
Благодаря Диорела,  Hug

# 362
  • Мнения: 902
a книгата, която споменавате от Спиралата ли да си я изтеглим? Rolling Eyes

# 363
  • Мнения: 818
Да,ето тук
Мисля,че Дона Идън и Гари Крейг имат и обща книга,но не съм сигурна.Дона Идън прави нещо като "масаж" на мердианите,
а Гари Крейг  стимулира с потупване началото и краят на мердиана(така си го обяснявам аз).
  bouquet

# 364
  • Мнения: 554
Diorella, имат съвместна книга. На предната страница съм писала  Laughing
smurfette, да, от Спиралата - и това съм писала на предната страница  Laughing

# 365
  • Мнения: 4 414
Diorella, имат съвместна книга. На предната страница съм писала  Laughing
тази ли е книгата?

# 366
  • Мнения: 554
agneshka, да  Simple Smile аз я гледах на английски и затова не знаех, че е преведена на бг. И как ще знам, като е съвсем прясно преведена - 2009 е излязла. Благодаря ти.

P.S. Прегледах книгата днес. Много от нещата се повтарят, това е ясно. Добавени са от Гари Крейг някои неща от ТЕС, но повечето са примери от практиката му. Иначе упражненията на Дона Идън, както и чисто нейната книга, са с картинки и обяснения. Така че преценете. Тъй като на мен ми се случва от дадена тема/област да имам поне 2 книги, а останалите съм ги прегледала на място в книжарницата, и виждам, че няма смисъл от много книги на една и съща тематика - освен ако не е представена съвсем различна нова гледна точка  Simple Smile

Последна редакция: вт, 27 яну 2009, 13:50 от eldivine

# 367
  • Мнения: 753
Здравейте,книгата на Иван Петърнишки съм я прочела преди месеци,но нещо все не намирам време или мотивация да пробвам.Сега виждам книките,които сте препоръчали,ще гледам и клипчетата и ще видя как ще се получи.

Eldivine,книгата на Дона Идън е Енергийна медицина,така ли?Извинявам се,прегледах само последните няколко страници,след малко се връщам по-напред...
По твое мнение с коя от двете да започна- нейната или съвместната с Гари Крейг?

# 368
  • Мнения: 554
kambanka 2304, щом вече имаш книгата по ТЕС, няма смисъл да се повтаряш  Heart Eyes По-добре вземи само "Енергийна медицина" на Дона Идън. Пуснали са я с 2 двд - 35 лв., но пък е за цял живот. Разбира се, озвучени са на български. Може и да се комплектовате с някого. Аз от известно време всяка сутрин правя нейните упражнения. Замислени са наистина да се правят за  5 минути. Обожавам тази жена  Laughing

# 369
  • Мнения: 753
Още днес ще проверя налична ли е за да си я купя.Много ме заинтригува!Пари за книги не жаля(а и по принцип Mr. Green).Благодаря ти и на всички останали за интересните неща,които споделяте.Надявам се скоро да се включа с личен опит.

# 370
  • Мнения: 753
Eldivine,пробвах на лични за да не разводнявам темата,но кутията ти е пълна...Питах за книгата,но ми казаха,че последно е издавана 2000г.Ти виждала ли си я скоро и на кое издателство?

# 371
  • Мнения: 48
Аз също преди нова година я търсих тази книга но ми казаха същото. Сега в нета поразрових и действително има книга за 35лв с 2 DVDта. Оранжева книга с синя кръгова абстракция посредата. Съмнявам се че  2000 година  е имало тази книга с тази цена и с DVDта. Така че най-вероятно е издадена сега 2009. Издателството е ЖАР.

# 372
  • Мнения: 753
Благодаря.Ще потърся.

# 373
  • Мнения: 554
Първото издание е през 2000 г., през 2008 излиза второ издание с 2-те двд-та. Ето http://books.balkanatolia.com/c/sl-b/mid-260/p-p/id-24386/energi … dicina-2-dvd.html

# 374
  • София
  • Мнения: 1 724
запис

Общи условия

Активация на акаунт