На море в Турция - all inclusive

  • 200 792
  • 657
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 575
Само искам да добавя, че в Риксос няма гривнички  Laughing и можеш да ползваш всичко което искаш докато си в комплекса ( естествено достъпът е ограничен и става с карта).Освободихме стаите към 14:00 без никой да ни е притеснявал, трансферът за летището беше към 14:30, а полета към 17:00.Не сме почувствали и грам дискомфорт последния ден - ходихме си спокойно на плаж, прибрахме се , изкъпахме се, хапнахме обяд и после отпътувахме Wink

# 271
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Само искам да добавя, че в Риксос няма гривнички  Laughing и можеш да ползваш всичко което искаш докато си в комплекса ( естествено достъпът е ограничен и става с карта).Освободихме стаите към 14:00 без никой да ни е притеснявал, трансферът за летището беше към 14:30, а полета към 17:00.Не сме почувствали и грам дискомфорт последния ден - ходихме си спокойно на плаж, прибрахме се , изкъпахме се, хапнахме обяд и после отпътувахме Wink
Asinka  Hug

да така е, в най-новите 5 звездни комплекси гривничките са отживелица. Просто не могат да си позволят да карат клентите си да носят, това залепващо се за кожата нещо. Някак не върви да си добре облечен, с бижута + пластмасова ярко розова гривна Simple Smile
И в Барут Лара беше така  Mr. Green

Все се каня да ви пусна снимки от Нова година, но другата седмица обещавам  Sunglasses
Малко съм дебела, ама няма да ме върнете нали  Blush

Asinka i Mila mama са толкова слаби че ако чакам да отслабна и аз толкова, за да се снимам.... Mr. Green

# 272
  • Мнения: 4 447
Бяхме в Кушадасъ миналата година - септември, средата.
Не отивайте с автобус - ще ви се разкаже играта.
Ние бяхме със самолет - чиста работа, екстра.

Бяхме в 4* х-л "Фестивал Акдениз" (има и още един Фестивал,
който не е толкова добър, затова написах допълнението).

Хотела отговаряше на около 3* нашенски, но пък храната беше
на корем - всеки ден различна - супер. Много вкусна.
Имаше и аниматори, забавления, шоу програма в дискотеката
на хотела. Естествено не до зори, а май само до 2 часа.

Има 2 басейна и бякакъв слакист плаж, но като цяло морето
не става за къпане - адски е солено и има много морски таралежи.

Има и организирани екскурзии до забележителности - останахме
много доволни! Там си намерихме и голяма компания от България,
които бяха дошли от Пловдив и Варна с Автобус и казаха, че им
се е отелил вола докато дойдат.

Всичко това беше ол онклузив, което включва ядене, пиене -
бира, водка и ракия, безалкохолни. Ползваш всички занимателни
уреди - билярт, дартс, тенис, волейбол, басейн и какво беше още
не помня. Само турската баня май се плащаше и масажа.

В стаята имаше климатик, минибар, ТВ с кабелна. Банята беше
сносна - вана с подвижен душ.

Да знаете, че водата в Турция-Кушадасъ от чешмата НЕ става за пиене.
Адски е солена. Дори зъбите не можеш да си измиеш. И за това
ние си пълнехме от фоайето минерална вода.   Crazy
Ми това е друго не се сещам.

Останахме адски доволни и много ни се ход пак. НО тази година сме
в Гърция javascript:void(0);
Mr. Green

# 273
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Да се вкл относно въпроса с освобождаването на стаите и изчакването , докато те вземат от х-ла: понеже за пръв път почивах в Анталия с подобна програма-7 дена, самолет, ол инклузив...пристигнахме около 9.15 в х-ла, изчакахме около 30 минути за настаняването. В денят на заминаването трябваше да напуснем стаите до 12 часа-стандарт, но оставихме багажа в стаята до рецепцията, която си е за това и целия ден притичваха и ни отключваха 100 пъти без проблем.Ползвахме абсолютно всичко-храна, фитнес, сауната-до нея има съблекални и тоалетни и какво ли не-та не се усеща, че всъщност си напуснал стаята.Единствено е проблем за тези, които искат да спят по обяд, но понеже вече работи делфинариума в Анталия и има куп други развлечения, винаги може да се запълни денят с нещо такова.Сега си мисля, че можехме за последния ден да оставим шопинга или екскурзията...от х-ла ни взе автобус за летището около 22 часа.Определено с няколко лу,ди деца около нас-не усетихме времето.

# 274
  • Мнения: 2 575
Само искам да добавя, че в Риксос няма гривнички  Laughing и можеш да ползваш всичко което искаш докато си в комплекса ( естествено достъпът е ограничен и става с карта).Освободихме стаите към 14:00 без никой да ни е притеснявал, трансферът за летището беше към 14:30, а полета към 17:00.Не сме почувствали и грам дискомфорт последния ден - ходихме си спокойно на плаж, прибрахме се , изкъпахме се, хапнахме обяд и после отпътувахме Wink
Asinka  Hug

да така е, в най-новите 5 звездни комплекси гривничките са отживелица. Просто не могат да си позволят да карат клентите си да носят, това залепващо се за кожата нещо. Някак не върви да си добре облечен, с бижута + пластмасова ярко розова гривна Simple Smile
И в Барут Лара беше така  Mr. Green

Все се каня да ви пусна снимки от Нова година, но другата седмица обещавам  Sunglasses
Малко съм дебела, ама няма да ме върнете нали  Blush

Asinka i Mila mama са толкова слаби че ако чакам да отслабна и аз толкова, за да се снимам.... Mr. Green

Ааа, не - объркала си - Aurora е слабичка супер мацка:) не Asinka  Cry
Аз съм къде, къде по-дебеличка и нисичка, а и нямам мои снимки  все аз съм фотограф по почивките  Mr. Green Mr. Green

# 275
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Asinka  Hug

хихи  Crazy ама си те представям супер слаба, незнам защо  Mr. Green

Вярно че това бяха снимките на Aurora.

# 276
  • София
  • Мнения: 6 559
tsve te имам едно питане - снимката на аватара ти от Симена сън холидей енд спа (Кемер) ли е ?
Ние вчера се върнахме оттам и съм супер доволна като съотношение качество цена - ще кача и снимки в нета, ама първо трябва да ги намаля.
Ще пиша и подробности, ама талибанките ми се събудиха...

# 277
  • Мнения: 1 243
bibi-da от там е! Peace
 Joyпосмях се доста с "ама талибанките ми се събудиха..." Joy
Чакаме снимки!

# 278
  • София, България
  • Мнения: 5 597
bibi-da от там е! Peace
 Joyпосмях се доста с "ама талибанките ми се събудиха..." Joy
Чакаме снимки!
и не само снимки  Blush
когато имаш време моля те разкажи с подробности  Peace
нали ни знаеш какви сме примерни читатели  Mr. Green

# 279
  • Мнения: 1 243
Мона лиза Peace с теб само из форума за пътуване и почивка кръжим JoyГолеми хаймани -голямо нещо! hahaha

# 280
  • Стара Загора
  • Мнения: 88
Бяхме в Кушадасъ миналата година - септември, средата.
Не отивайте с автобус - ще ви се разкаже играта.
Ние бяхме със самолет - чиста работа, екстра.

Бяхме в 4* х-л "Фестивал Акдениз" (има и още един Фестивал,
който не е толкова добър, затова написах допълнението).



Останахме адски доволни и много ни се ход пак. НО тази година сме
в Гърция javascript:void(0);
Mr. Green


Най-после и едно изчерпателно изказване за Кушадасъ Peace Мислех си вече че това е  тема за Анталия. Благодаря  bouquet

# 281
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Бяхме в Кушадасъ миналата година - септември, средата.
Не отивайте с автобус - ще ви се разкаже играта.
Ние бяхме със самолет - чиста работа, екстра.

Бяхме в 4* х-л "Фестивал Акдениз" (има и още един Фестивал,
който не е толкова добър, затова написах допълнението).



Останахме адски доволни и много ни се ход пак. НО тази година сме
в Гърция javascript:void(0);
Mr. Green


Най-после и едно изчерпателно изказване за Кушадасъ Peace Мислех си вече че това е  тема за Анталия. Благодаря  bouquet
ако прочетеш закованата тема за пътуване в чужбина, ще видиш много подробни разкази за Кушадасъ.

# 282
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
И тук , но в началото има доста инфо за Кушадасъ.

# 283
  • Стара Загора
  • Мнения: 88
мона лиза изчела съм я и нея и там е така. И темата за Кушадасъ, но там мненията са от преди  три, пет години. Просто благодарих на момичето че е написало за Кушадасъ, защото за там малко се престрашават да пишат.  Laughing

# 284
  • София
  • Мнения: 6 559
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=245374 eто малко снимки от хотела, ако има нетърпеливи. после ще кача още и от самия Кемер и от Анталия
инфо за хотела и цени оттук:
http://www.aquatour.bg/02/981-31-33/antalya-sab/hotel.html?hid=6 … 39&ohid=28356

после ще пиша и аз впечатления, че децата са се превъзбудили, защото не са виждали майка си 1 седмица  Mr. Green




Общи условия

Активация на акаунт