На море в Турция - all inclusive

  • 200 767
  • 657
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 7 605
 newsm78 У4илиЩето не по4ва ли на 15.9.? Има полети от 30.8.  Peace

# 526
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Да, заради първолака и ние избрахме точно дата 30.08, за да сме се върнали до 15.09. За съжаление ние ще пътуваме от София Cry, ех ако знаех, че ще направят полети и от Варна... жалко, но вече запазихме места чрез Астрал.

# 527
  • Варна
  • Мнения: 1 131
newsm78 У4илиЩето не по4ва ли на 15.9.? Има полети от 30.8.  Peace
Да, а ма искаме да се подготвим за първия учебен ден. Не ми се ще почивката да е в последния момент Hug

# 528
  • София
  • Мнения: 6 677
В събота се върнахме от Анталия, прекарахме страхотно! Бяхме в хотел Papillon Ayscha, Belek, това е сайта: http://www.papillon.com.tr/. Първоначалната ни резервация през Он травъл беше за Papillon Belvil, но ни преместиха почивката с 2 дни и затова ни преместиха в Айша, който се оказа по-хубав хотел, а там ни настаниха и в апартамент с 2 бани, вероятно не са имали двойна стая. Хотела е много хубав, има много поляни, борове, палми, цветя, въобще откъм зеленина е супер, не е от най-големите хотели, но аз точно това и търсех, плажа е пясъчен, навсякъде е много чисто, храната беше страхотна, има бебешки и детски басейн /освен другите басейни/, детски кът с пързалки, люлки и къщички, всяка вечер имаше мини-диско и после шоу за възрастните, през деня различни игри и забавления. Бяхме на High Class All Inclusive, което освен 24 часа храна включваше и вносните напитки /освен по-специалните като френски вина и шампанско/. Нямаше никакви комари или буболечки, пусках дъщеря ми боса почти навсякъде, много е безопасно и чисто. Не са ни бавили на летището на отиване, само на връщане малко закъсня полета. Бяхме взели долари, но всички цени бяха обявени в евро, взимат всичко така или иначе. Единствено се шашнахме от цената на бензина, за 1 ден взехма рент-а-кар и отидохме до Сиде и до едни водопади, цената е 3,50 лири на литър, което си е равно на 3,50 лева, за 15 литра платихме 45 долара. Ако някой се интересува от този хотел, питайте, ще разказвам още подробности, лично аз го препоръчвам горещо на всеки и пак ще отида там! Grinning

# 529
  • София, България
  • Мнения: 5 597
В събота се върнахме от Анталия, прекарахме страхотно! Бяхме в хотел Papillon Ayscha, Belek, това е сайта: http://www.papillon.com.tr/. Първоначалната ни резервация през Он травъл беше за Papillon Belvil, но ни преместиха почивката с 2 дни и затова ни преместиха в Айша, който се оказа по-хубав хотел, а там ни настаниха и в апартамент с 2 бани, вероятно не са имали двойна стая. Хотела е много хубав, има много поляни, борове, палми, цветя, въобще откъм зеленина е супер, не е от най-големите хотели, но аз точно това и търсех, плажа е пясъчен, навсякъде е много чисто, храната беше страхотна, има бебешки и детски басейн /освен другите басейни/, детски кът с пързалки, люлки и къщички, всяка вечер имаше мини-диско и после шоу за възрастните, през деня различни игри и забавления. Бяхме на High Class All Inclusive, което освен 24 часа храна включваше и вносните напитки /освен по-специалните като френски вина и шампанско/. Нямаше никакви комари или буболечки, пусках дъщеря ми боса почти навсякъде, много е безопасно и чисто. Не са ни бавили на летището на отиване, само на връщане малко закъсня полета. Бяхме взели долари, но всички цени бяха обявени в евро, взимат всичко така или иначе. Единствено се шашнахме от цената на бензина, за 1 ден взехма рент-а-кар и отидохме до Сиде и до едни водопади, цената е 3,50 лири на литър, което си е равно на 3,50 лева, за 15 литра платихме 45 долара. Ако някой се интересува от този хотел, питайте, ще разказвам още подробности, лично аз го препоръчвам горещо на всеки и пак ще отида там! Grinning

много се радвам че сте изкарали отлично  Peace

снимчици да ти се намират? Blush
И ако не те затруднява да разкажеш по-подробно за храната  Peace

# 530
искам да попитам high class all exclusive i ultra all exclusive едно и също ли е

# 531
  • София, България
  • Мнения: 5 597
искам да попитам high class all exclusive i ultra all exclusive едно и също ли е
няма точен стандарт... всяка хотелска верига или хотел си определят някакви наименования, с които искат да кажат, че предлагат много повече от стандартния all.

# 532
  • Мнения: 7 605
А някой zнае ли друг туроператор освен Алма Тур да предлага 4артер от Варна? Не ми харесват особено хотелите, които предлагат  Confused

# 533
  • Варна
  • Мнения: 1 131
А някой zнае ли друг туроператор освен Алма Тур да предлага 4артер от Варна? Не ми харесват особено хотелите, които предлагат  Confused
Видях на витрината на една тур агенция на ъгъла с/у ВИНС, където бяха баничките, че предлагат същия чартър, но не помня името - като мина пак ще проверя. Аз съм сигурна обаче, че  вс.тур агенти ще го пълнят този чартър така, че можеш да провериш.

# 534
  • Мнения: 1 710
Като каза Olive за водопадите, та се сетих да попитам, Аква тур и Он травел предлагат ли екскурзии до водопадите и ако организират, от кои курорти тръгват? Миналата година Тез тур организираха само от Аланя и Сиде и ние в Белек си останахме без тази гледка. Бяхме решили да наемем кола, проучвахме маршрути, набелязвахме забележителности, а накрая решихме, че не можем да се отделим от хотела за цял един ден и за това си стояхме там. Тая година обаче няма да сме като залепени за шезлонга и ще гледаме да отидем тук-там. Досега винаги сме превръщали почивките си в екскурзии, с интензивно разглеждане на забележителности, но миналата година като видяхме какъв рахат е до басейна, под палма, с коктейл в ръка и мъжът ми каза, че трудно вече ще се задоволи с друг вид почивка, освен с такава, която предлага активно мързелуване. Simple Smile Ако искам да разглеждам, независимо какво и къде, първо разглеждаме, после 7 дни в Турция да си починем.

# 535
  • Мнения: 7 605
А някой zнае ли друг туроператор освен Алма Тур да предлага 4артер от Варна? Не ми харесват особено хотелите, които предлагат  Confused
Видях на витрината на една тур агенция на ъгъла с/у ВИНС, където бяха баничките, че предлагат същия чартър, но не помня името - като мина пак ще проверя. Аз съм сигурна обаче, че  вс.тур агенти ще го пълнят този чартър така, че можеш да провериш.

Мерси, Анет, аz съм в Германия и не мога да мина преz Варненските тур. агенции  Wink  За това Ще съм благодарна zа линкове  Hug

# 536
  • София
  • Мнения: 6 677
мона лиза, храната беше много разнообразна и вкусна - общо взето от всичко имаше - зеленчуци, плодове, меса, риби, салати, предястия, всякакви турски специалитети, освинихме се тотално Embarassed, а детето ми, което досега пазех от какви ли не боклучави храни, го захраних с какво ли не.... Имаше и 4 а-ла-карт ресторанта, но стигнахме само до далекоизточния, мислехме, че е суши /ние с мъжа ми сме фенове/, но се оказа, че само предястието беше суши, а после си е китайско меню, вкусно беше, но нищо особено. След това все забравяхме да си направим резервация за другите ресторанти /мексикански, турски, рибен и италиански/, и така и не стигнахме до тях, но не беше проблем, в основния ресторант беше повече от изобилно и разнообразно. Снимки имам, но не съм качвала досега, ще се пробвам довечера. За тази верига High Class All Incl. е повече от Ultra All Incl.
Margi*, ние сами се организирахме за водопадите и Сиде, заради детето и нейния режим не планирахме никакви екскурзии и предпоследния ден решихме все пак да отскочим. От Белек до Сиде са около 30-40 км., там има амфитеатър и други останки, изгледахме доста камъняци в най-големия пек наобяд Simple Smile, преди това отидохме до водопада в Мангават /май така се казваше селището/, там е доста приятно, не е много голям водопад /другия е в Анталия, около 40-50 км. от Белек/, но е прохладно, в парк е, има кафета и ресторантчета, сергии с всякакви боклучета, и т.н. Честно казано, накрая с облекчение се прибрахме в хотела, ама нали отчетохме някаква културна дейност... Laughing
Иначе агенцията, която е партньор на он травъл в Турция - Ви ва травъл, предлага всякакви екскурзии, от Анталия /което май е основно шопинг/ до Демре-Кекова, Сиде и т.н., всичко могат да ти организират, още щом пристигнеш, ти дават книжка какво предлагат и на другия ден идват в хотела да им кажеш къде искаш да отидеш.

# 537
  • Мнения: 272
Категорично НЕ препоръчвам водопадите в Манавгат. Това е една направо измислена атракция.

# 538
  • Мнения: 7 605
Ако някой друг освен мен търси 4артер от Варна, намерих оферти и на Астрал http://astralholidays.bg/2005/main.php?season=22&country=7&a … rt=110&xx=373 а Рина имат полети в понеделник http://rinatour-varna.com/bul/holydays.php?country_id=2

# 539
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Категорично НЕ препоръчвам водопадите в Манавгат. Това е една направо измислена атракция.

абе и на мен по снимките ми се видяха 2 водни скокчета ...

Общи условия

Активация на акаунт