На море в Турция - all inclusive

  • 200 788
  • 657
  •   1
Отговори
# 540
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Ако някой друг освен мен търси 4артер от Варна, намерих оферти и на Астрал http://astralholidays.bg/2005/main.php?season=22&country=7&a … rt=110&xx=373 а Рина имат полети в понеделник http://rinatour-varna.com/bul/holydays.php?country_id=2

Благодаря   bouquet!

Още утре ще звъня да питам дали могат да ни прехвърлят за полет от Варна, вместо да бъхтим до София с дечурлигата!

# 541
  • Мнения: 301
Извинявам се предварително за въпроса ако не е за тук, тази година много ми се иска да отида с малкия на море в Турция към септември но таткото се притеснява как стоят нещата с медицинското обслужване, тоест ако детето се разболее?

# 542
  • Мнения: 2 231
Извинявам се предварително за въпроса ако не е за тук, тази година много ми се иска да отида с малкия на море в Турция към септември но таткото се притеснява как стоят нещата с медицинското обслужване, тоест ако детето се разболее?

Носиш си всички видове хапчета сиропи и тем подобни оттук. Поне аз така ще направя. В хотела (ако е 5 звезди) има и фелдшер, но само ако някой се одраска на плажа да му направи превръзка, боли го главата или да измери кръвното. Недай си боже да се наложи нещо по-сериозно всеки хотел има служебен транспорт, който ще Ви закара до най-близката болница. Но там май си плащаш. След това парите ти ги връщат от медицинската застраховка "помощ при пътуване", която всяка агенция издава заедно с билетите. Така са ми разказвали. Дано не се налага някой да разбира лично.
Аз лично ще си подготвя една аптечка от тук. И за бебка и за нас. Досега като сме ходили някъде винаги хапчетата (освен 2 за глава) седят в куфарът и не повече от 1 опаковка от вид.

# 543
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Включвам се за да ви дам линкче към най-новия хотел в Сиде  Simple Smile

http://www.aquatour.bg/02/981-31-33/summer2008/hotel.html?hid=27 … 62&ohid=27512

Цените са мнооого добри. една приятелка го е проучила по агенциите, навсякъде суперлативи  Peace
Все пак е Мелиа  Peace

# 544
  • София
  • Мнения: 11 116
Аз лично не разчитам на застраховката от агенцията, за това си направих отделно медицинска застраховка за цялото семейство. Дано не се налага да я ползвам.

# 545
  • Мнения: 7 605

Не е от веригата Сол Мелиа, просто съвпадение на името  Wink

# 546
  • Мнения: 327
Здравей те момичета,след тридневно чакане за потвърждение за Кущур клуб-Кушадасъ
получавам отговор че"ВЕЧЕ НЕ ПРАВЯТ РЕЗЕРВАЦИЙ ЗА Там '' поради лошото отношение към българите  #Crazy
и от хотела не желаят да правят резервации за хубавите стай!!!
Възможно ли е това  newsm78
Моля ако има някой който работи в Тур фирма нека пише или ако има върнали се от там?

Последна редакция: ср, 11 юни 2008, 17:19 от еими

# 547
  • Мнения: 927
Някой има ли впечатления от "Club Blue Dreams" в Бодрум? Хареса ми много на снимките, но все още се колебая дали да резервирам хотел в Бодрум или в Мармарис  newsm78

# 548
  • София
  • Мнения: 1 155
и аз да се запиша ... ще поизчета колкото мога, ще се поровя за хотел, пък после ще питам ...

# 549
  • Мнения: 1 006
Ние май последно се спряхме на Top Kapi , ако някои е ходил да раздух бързо, бързо преди да платим  Grinning

# 550
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Ние май последно се спряхме на Top Kapi , ако някои е ходил да раздух бързо, бързо преди да платим  Grinning
Това е двореца на султаните на ли - на мен лично ми беше интересно!

# 551
  • Мнения: 1 006
http://www.astralholidays.bg/2005/main.php?pkt=3063&htlm=2, да двореца на султаните е  Simple Smile.Някои казват, че хотела е съсипан от руснаците и т.н., ако имаш впечатления давай!

# 552
  • Варна
  • Мнения: 1 131
http://www.astralholidays.bg/2005/main.php?pkt=3063&htlm=2, да двореца на султаните е  Simple Smile.Някои казват, че хотела е съсипан от руснаците и т.н., ако имаш впечатления давай!
А ти питаш за хотелската част ooooh! - нямам представа. Аз само съм разглеждала двореца Grinning. Без малко да те подведа  Stop

# 553
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Здравейте. В неделя се върнахме от Кущур и сега давам отчет , както обещах.  Grinning

Започвам с Ориент 99 - ужасно съм разочарована...бяха пуснали някакъв "нов" необорудван автобус - без микрофон , без дискове с музика и без нито едно филмче. Умряхме от скука. Екскурзоводката беше гола вода , едва - едва мрънкаше , не упътваше хората какво да правят (на границата например) и тези , които пътуваха за първи път разчитаха само на пътувалите вече... Почивките не бяха разчетени въобще като хората - спираха много рядко или по два пъти през 30 мин. Почивките бяха безумни - "Правим почивка за хапване и тоалетна - 20 мин."
В автобуса не предлагаха вода,безалкохолни или бира - само кафе. На отиване светнаха лампите и събудиха хората , за да им дадат сандвичи в 3 (ТРИ) часа... Shocked И то само на тези , които не бяха слезли от автобуса , а на връщане и сандвичи нямаше.
Направо ни разбиха , а аз бях останала с впечатление , че не са лоша агенция.

Сега за Кущур - Ол инклузив-а вече не е 24 часа , а от 09.00 до 00.00ч.
Персонала е съкратен до безобразие . Наш приятел , който е мениджър на барманите и сервитьорите каза , че миналата година са били 67 човека неговият персонал , а тази 42-ма. Този път нямаше цветя и изненади по стаите , а и почистването беше по - лежерно.
 Вече няма сервитьори - само отсервират и носят бутилки с вино в ресторанта , другият алкохол си го поръчваме сами на бара.
Храната също е на много по-ниско ниво.
  Взели са под наем Хавана диско и аниматорите доработват и там до към 4-5 ч. сутринта. Горките сладури вече не знаят къде се намират и въобще не са енергични като миналата година.
Иначе хората , които отиваха за първи път казаха , че много им харесва и ги устройва. Ние просто сравнявахме с миналата година.
Ако съм пропуснала нещо- питайте.
М/у другото - едно момиче в автобуса , което вече 4 години почива в Адакуле каза , че и там са оакали ол инклузива и обслужването.

Та това е...съжалявам , че аз нося неприятните новини.

# 554
  • София, България
  • Мнения: 5 597

Не е от веригата Сол Мелиа, просто съвпадение на името  Wink

Тю  Thinking
изобщо това не ми мина през главата  Mr. Green
Все пак хотела като новооткрит има страхотни цени, затова давам линка  Peace

Общи условия

Активация на акаунт