Отговори
# 270
  • Мнения: 132

Ако е възможно и аз искам един календар, много ще съм благодарна, 8Eos8. Heart Eyes
Ако има възможност бих искала и аз дневниче Embarassed Много ще съм благодарна счупих се да го търся този календар.Много ще се радвам ако може да ми вземеш и на мен ако не съм много нагла Heart Eyes Hug  bouquet

# 271
  • Мнения: 132
Аз ако може да предложа именце на новата темичка
Все по-бързо тупка октомврийското сърчице,а на мама корема расте ли расте.
Аз съм за много ми харесва

# 272
  • София/Търново
  • Мнения: 812
В новата тема ще пусна нещо като регламент /да има ред все пак/ --> следете постовете ми. Но това ще го направя утре след срещата, за да си изясня всички варианти, които могат да станат.
Не е късно, нито е нахално. Всеки желаещ може да се запише /било и чрез близък, по електронната поща и т.н./, като получаването задължително ще е лично /ако не е-почти измислих начин да съм сигурна, че е дошло при собственика си/


Пари за такси отказвам-ще ми се карат. Но човек с кола е добре дошъл. Става въпрос за работно време до 17:30 от понеделник до петък. Ако беше иначе си имам мъж-щеше да поноси някое кашонче за общото благо  smile3508

Последна редакция: пт, 28 мар 2008, 17:41 от 8Eos8

# 273
  • София
  • Мнения: 368
Името на темата, някой друг ще трябва да я измисли, че аз съвсем съм блокирала........

# 274
  • Мнения: 1 020
Все по-бързо тупка октомврийското сърчице,а на мама корема расте ли расте.
Галя и на мен ми хареса темичката
8Eos8 златна си ако стане Simple Smile и аз се побърках да го търся... а всички у-ща за бременни са по по-малките градове и по морето Sad

# 275
  • София/Търново
  • Мнения: 812
Elichka_mama грешиш. Списание "9 месеца" ги организира зад Плиска, пицария "Мис Каприз". По 7-8 лекции са на месец. И си се казва "Училище за бременни".

# 276
  • София
  • Мнения: 368
Ох, не споменавайте морето, така го обичам, а тази година май ще трябва да го пропусна, с голямата пупа ще се търкалям на плажа Sad Sad Sad

# 277
  • Мнения: 132
Elichka_mama грешиш. Списание "9 месеца" ги организира зад Плиска, пицария "Мис Каприз". По 7-8 лекции са на месец. И си се казва "Училище за бременни".
A как мога да се запиша на тези лекции?И да ходим с някой който се е записал

# 278
  • София/Търново
  • Мнения: 812
gery_roz: http://www.9m-bg.com/display.php?page=scool
Може да се сложи към полезните сайтове...
Първата част е за "Дни на отворените врати". Там също се записах за всичките 8 болници, които са публикувани /някъде из предишните постове казах по-подробно-да не спамя сега/. Вече минах през "Шейново".

Втората част е училището за бременни. Провежда се винаги от 9:30ч ам, пицария "Мис Каприз", зад Плиска, ако се загледате. Понякога сменят темите, което го разбирам напълно най-малкото от гледна точка на самите лектори.

И двете мероприятия изискват предварително записване. Иначе не те приемат. Поне за болниците съм сигурна. Върнаха 3 девойки от "Шейново"-не, че не си го заслужиха, което е друг въпрос. Така става като не спазваш процедурата... А за училището се записах за всички лекции този месец, като на място попълвам някакво талонче-да съм си го изискала на място. Отивам  за пръв път на 01.04...

Последна редакция: пт, 28 мар 2008, 18:14 от 8Eos8

# 279
  • София/Търново
  • Мнения: 812
Изрично искам да кажа, че не правя целева реклама на някого... Както си препоръчваме доктори-така и другите неща...

# 280
  • Мнения: 132
Искам да те питам как ти се видя в Шейново аз там ще раждам ама не съм го разглеждала много и къде си се ориентирала ти.Ако се запиша в понеделник ще ти пиша на лични да се видим там

# 281
  • София/Търново
  • Мнения: 812
gery_roz  ще коментирам като мина поне 2-3 болници и то само за теб или за всички напиращи, че ако е във форума ще стане боза. Общ коментар мога да напиша като мина всичките-стига останалите да желаят.

Последна редакция: пт, 28 мар 2008, 18:32 от 8Eos8

# 282
  • Мнения: 1 020
8Eos8 е аз за тези у-ща, на които дават календара говорих.... защото четох къде ще се провеждат такива у-ща и други прояви, на които ще раздавата календара и не видях никое удобно място където да отида, защото много го искам този календар и исках да тида да си го взема...
а за тези на 9 месеца, не съм се интересувала още, защото нямам време от лекции, работа и учене за това.... малкото ми разнообразие е форума и готвенето и чистенето в къщи Sad

# 283
  • София/Търново
  • Мнения: 812
Elichka_mama мисля, че на всички дават. Ако греша ще разбера на 01... но имаш календара от мен, спокс

# 284
  • София
  • Мнения: 278
8Eos8 , ако вече правиш списъче би ли включила и мен  Simple Smile
благодаря  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт