51 начина за уплътняване на времето в US

  • 16 874
  • 287
  •   1
Отговори
# 255
  • Бостън
  • Мнения: 13 495
Мисля, че най-много суперлативи се сипаха по тази:

http://www.amazon.com/Zojirushi-BBCCX20-Bakery-Supreme-Machine/d … 936199&sr=8-4

или Тандури каза, че това е най-доброто, нещо такова ми се върти... но приятели са доволни и от далеч по-евтини...

във всеки случай ще знаеш какво си сложила и какво яде дечко Simple Smile а имам спомени за чудни козунаци от тез машини Simple Smile

# 256
  • Мнения: 7 091
Индиана, аз онзи ден купих уит брашно и се бях засилила да го правя на обикновена питка, но не знам дали ще стане... даже вчера си говорих с мъжа ми, че е най-добре да си взема машина....сега още повече се замислям. Мерси за отговора, ще потърся и гоотв някъде около нас Hug
Някой спомня ли си каква беше на Танита? Беше дала линк преди доста време и си спомням, че ми беше харесала... мерси!

Бенсън, пиши и на лични. Нейната се счупи и тя точно Зуришито дето аз пуснах беше решила да си купува, ама не знам дали го направи.  Peace

# 257
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Благодаря ви за отговорите, ние сме в много патриотично настроение покрай проекта на Мони, а той цяла вечер чете и принтва знамена, гербове...
Зора, чудесна идея,  bouquet пускам ти адрес на лични. Дори да се забавят нещата, Саймън ще е много щастлив да покаже нещо по-автентично, а аз за беда имам само едно мускалче с розова вода.

Water Lily, ще гледам да поразпитам, защото аз самата не зная.

Бенсън, във вашия случай е най-добре сухар да даваш. Аз на тази възраст давах на Мая един италиански, който намирах почти навсякъде по магазините. А за машина - аз мисля, че е добра идея. Имам много по-евтина, от един сейл на Амазон и съм много доволна.

# 258
  • Мнения: 689
benson10 , Atti , Atalanta-много ви благодаря  bouquet

Сайта,който даде  Atti е точно това,което търсех!

Приятен ден/нощ Simple Smile на всички!

# 259
  • Мнения: 2 563
Пък аз за добро утро да ви кажа, че с Биз на живо е много приятно! И е много хубава! И чакайте включване с добри новини!  Laughing

# 260
  • Мнения: 2 185
Леле момичета, изпуснах ви спатиите отвсякъде  ooooh!
Биз стискам и аз палци, чакам да се похвалиш!
Честита дъщеричка на Декаду   bouquet и племенница на Juturna
Jenna и тя пак запрашила на някъде  Wink
На Вики успех в борбата със залъгалката, дано малката бързо се отучи  Heart Eyes
На мен ще ми се размине прекрасния оранжев куфар който си бях набелязала...окза се, че тежи 7кг и много ми изяжда от допустимите кг. Сега ще трябва да си купувам гхаден сив куфар  Sad. Да ми има човек проблемите  Laughing Казаха ми, че имам право отделно на ръчен багаж и чанта за лаптоп, някой може ли да ми потвърди  newsm78

# 261
  • Мнения: 1 593
Казаха ми, че имам право отделно на ръчен багаж и чанта за лаптоп, някой може ли да ми потвърди  newsm78

Нали не летиш през Лондон? Ако не - значи можеш да си летиш с лаптоп+ ръчен.
едит - всъщност мъжът ми сега каза, че бил чел че вече можело...


Хиър, Биз
, завиждааааам  Crazy

Последна редакция: пн, 31 мар 2008, 16:28 от Jenna

# 262
  • Мнения: 1 173
Казаха ми, че имам право отделно на ръчен багаж и чанта за лаптоп, някой може ли да ми потвърди  newsm78
Имаш право на 2 чанти по 50 паунда, плюс ръчен които мисля че беше 25 паунда(него кой ли го тегли , но знам ли в Бг - те там под лупа гледат на летището) и чанта за лаптоп също!
Бенсън аз на Матю му давам понякога коричка хляб, но аз си го пека в машината , като в целия хляб има 2 чаени лъжички захар( да се върже маята Simple Smile) . Иначе тази машина , която Индиана ти е дала , наистина се води най-добрата , но пък 210$ нагоре. Аз имам Панасоник 120$ е , прави страхотен хляб! Имах едно време разни други евтинки , но не стават !!!
 За сухара и аз съм за , на малкия му слагам по половинка в супичката.
 Ехе , значи Биз взе виза. Ами да и е честито тогава

# 263
  • Мнения: 1 147
Кларет, общо взето зависи с коя авиокомпания летиш, но като цяло важи правилото за два куфара, плюс един ръчен багаж. Ако освен него имаш дамска чанта или чанта за лаптоп, никой няма да те спре  Grinning Никога, за милионите ми полети, не съм била спирана заради лаптопа...


# 264
  • Мнения: 8 163
А ма, Джи, изпонашашка народа с тва бебе! И аз се хванах на въдицата! Тю бре, жена, по-леко, молИМ ти се Начи!

Добре че след месец се върнах да оставя сина ми и да взема щерките.

Деси, ама как го правите това? Аз не мога да си представя да си оставя едно от децата в БГ, честно. Просто не мога да си помисля дори да ми ги гледа някой друг и да не ги виждам всеки ден. Откъде намирате такава сила?

Джутурна, честито трето лелинство!

Decadoe, честито майчинство! Да сте живи и здрави, да се обичате и да се радвате на живота! За коликите, щом ще е без лекарства, слагай Габи в слинг. Ей тази поза е най-подходяща* -  хем натиска коремчето, хем го топли, хем бебка усеща твоята успокояваща близост, хем ръцете са ти свободни. Ако нямаш такъв слинг, можеш да хванеш "помощничката" да ти ушие. Или да ти наминат плата в близкото химическо. Много е просто, само 4 прави тегела са. Аз ще ти дам инструкции, ако проявяваш интерес.

*Ех, те пък как са направили тоя сайт, линкът ми не води до там, докъдето трябва. Иди на The Wrap-Cross-Carry (variation), за да видиш картинка на това, което имах предвид.

Последна редакция: пн, 31 мар 2008, 17:27 от Фея-кръстница

# 265
  • Мнения: 2 185
Благодаря за отговорите на всички. Ще летя с Луфтханза и Юнайтед и нямам полети през Лондон, на отиване съм през Мюнхен и Чикаго, на връщане през Уошингтън и Париж. Чантата за лаптоп всъщност е раница, а пък за ръчния багаж ще е едно малко сакче на колелца, малко се притеснявам да не им се види много, но пък ще съм само с един куфар  Mr. Green

# 266
  • Мнения: 1 173
а пък за ръчния багаж ще е едно малко сакче на колелца, малко се притеснявам да не им се види много, но пък ще съм само с един куфар  Mr. Green
няма страшно , те Хамериканците какви големи ги тъпчат за ръчен багаж ,а и всичките са им от този тип малки куфарчета с колелца Mr. Green

# 267
  • Мнения: 8 163
засега съм от вашта страна на океана и ми се спи та две не виждам.
А добре дошла! Поспи си, па раздуй, да знаем. Щото на мен ВА са ми любимата (засега) авиокомпания.

За папото, и аз като Зора готвя 2-3 манджи през уикенда. То кога иначе да ми остава време? Гати, излизам в 6:50, прибирам се в 18:15, голямата си ляга между 20:00 и 20:30. После се прибира мъжО, оправям кухнята, подготвям дрешки за утрето и айде, свършил деня, щото на другата сутрин пак трябва да се става в 5:45...
Пингвин, това ми е най-любимата дума от всички: "быгава"  newsm62

Виктория, всяко чудо е за 3 дни, ама буквално. Аля беше така. На 4-тия ден вече гушна Мишо и заспа без протести.

# 268
  • Мнения: 8 163
Знаете ли някаква организация за подпомагане на жени в Детройт или поне в Мичигън?
Имам приятелка в беда,която няма къде да отиде,а има бебе на 1 месец Sad

Много съжалявам за приятелката ти... Дано се оправи с помощта на информацията, която Атти ти е дала...

Биз, как мина?

# 269
  • Мнения: 2 563
Clairette, имаш право на едно парче ръчен багаж и един peronal item (лаптоп, дамска чанта). Аз като пътувам съм без дамска чанта, а някоя по-голяма торба през рамо и лаптоп.

Общи условия

Активация на акаунт