С Фотошоп-а сме на ти, учим се сериозно ний.....(14)!

  • 20 944
  • 308
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 035
Синята фея и wish, добре сте ни дошли!   bouquet

Лекси, прекрасни са, много ми харесват   bouquet....и наистина май това ти са първите правоъгълни рамки   bouquet
Мама Цоци, и твоята много ми харесва   bouquet
Maktub и аз мисля, че трябва още нещичко поне да сложиш на тая рамка иначе като цветове много ми харесва!  Hug
Е Ани, това май наистина е най-добрия вариант да работиш за себе си   Peace Може би само с намирането на клиенти е по трудно, но ти както си супер добра в това което правиш вярвам, че който трябва вече те е научил  Heart Eyes

Ох още нещо щях да пиша, но забравих  Embarassed

# 61
  • София
  • Мнения: 1 456
Всички тези разговори за курсове и преквалификации са чудесни.
Дано атмосферата в темичката ни остане така приятна и разтоварваща и много забавна, както до сега!

Добре дошли и от мен, момичета!

# 62
  • Мнения: 2 035
Ей Муцка, сега като те видях се сетих  Grinning На теб исках да напиша, че така рамката ми харесва, но защо не се вижда текста идея си нямам  Thinking

Остана ми време и аз да се отчета с една рамка  Laughing

http://valstef.multiply.com/photos/hi-res/8/70?xurl=http%3A%2F%2 … %2Falbum%2F8%2370

Може да ни преброите на едната снимка чак зъбите, така е зяпнала малката  ooooh!  hahaha
 

# 63
  • София
  • Мнения: 1 456
Благодаряval_stef.Снимките са ви  много сладки и рамката е изключително свежа. Единствено розовото на лалетата ми е много силно... newsm78 Това упражнение с широко отворена уста и ние го практикуваме, щото тренираме за пред стоматоложката. Mr. Green

И аз не можах да намеря причината за текста и се отказах.
Идеята  на А-тое , че буквичката А е първата буква от името на дъщеря ми , а пък текста който не се вижда Rolling Eyes беше цялото  й име и датата.

Последна редакция: пт, 28 мар 2008, 14:32 от muzka

# 64
  • на село
  • Мнения: 1 028
Последните рамки много ми харесват.

# 65
  • Мнения: 2 336
последните рамки са идеални, по не на мен ми харесват. Попаднах на тези уроци дано ви се понравят и на вас
Рисуване на трева
Промяна цвета на очите
Лято в Зима

# 66
  • Варна
  • Мнения: 893
val stef мойта мома залепна на рамката ти и вика "кака-кака" и сочи снимките  Joy

# 67
  • Мнения: 2 159
ох, страхотни рамки сте направили, а аз пак ще набутам моите Blush
Смених малко цветовете на рамките, ама на мен преди повече ми харесваше Rolling Eyes
Ани, аз и преди бях сложила сянка, ама не беше тъмна и не личеше, а какво значи "дебелина на рамките". Сигурно е много тъп въпроса обаче...
Много ти благодаря за линка  bouquet
Иначе относно елементите, питах, защото искках да имам сърце метално и трябваше да изрязвам от едно бижу, което намерих...
 
Забравих, Ани исках да те питам за другата рамка. Пишеше тази дето се плези да я рамкирам отделно. Не се връзва с останалите или става много претрупано? Питам, за да знам и за вбъдеще Hug

Последна редакция: пт, 28 мар 2008, 17:39 от barabana

# 68
  • Варна
  • Мнения: 893
barabana ако нямаш под ръка, влизаш в google и търсиш изображения на metal heart  Peace

# 69
  • Мнения: 2 035
val stef мойта мома залепна на рамката ти и вика "кака-кака" и сочи снимките  Joy
Хихихи  Joy Joy Joy Ами да, знае детето - право е с 2 месеца сме по големи от вас  Mr. Green

barabana, втората на мен лично по ми харесва  Hug

# 70
  • на село
  • Мнения: 1 028
Аз се пробвах да направя една рамка със скрабчето на Ани  Embarassed



Чакам критики и коментари, още повече, че по принцип не съм особено добра в рамките.

# 71
  • Мнения: 451
Синята фея аз ходих в УЦ "Детелина" на "Дондуков"  (www.detelina.biz)

barabana   и на мен втората ми по харесва Simple Smile

val_stef твоята мома е страхотна ,те с моята май са горе долу на една възраст  newsm78

tatyana_77 много ми харесва рамчицата ти ,само тази роза нещо не ми харесва и аз незнам какво точно и кламерчето  newsm78 Peace мое мнение

# 72
  • София
  • Мнения: 7 242
val_stef, много хубава рамка и много добри снимки   bouquet Много ми харесва как кръгчетата се "връзват" с тези от пижамката.
tatyana_77, харесва ми много  Grinning И розата според мен е много добро попадение - харесва ми във всяка рамка да има елемент, който по някакъв начин да грабва вниманието, да интригува и да се различава от останалите. Тук е розата, при val_stef - кръгчетата.
Забелязвам, че напоследък започнахме да използваме по-хубави снимки - и като качество и като художествен замисъл  Grinning
ted_, благодаря за уроците   bouquet

Сега да попитам: Когато слагам сянка, посоката на сянката произволно ли се избира от ФШ или е възможно най-подходящата за дадения елемент или композиция от елементи? Т.е. мога ли да въртя посоката на сянката както си искам или е по-добре да оставя тази, която програмата е задала? И всеки елементи ли трябва да има сянка? Понякога някои елементи /по-еферни тревички, снежинки, букви/ ми харесват повече без такава, но в началото все ми превиха забележка, ако нямаше сянка и затова започнах да слагам на всичко.. 

И нещо семпло и обикновено, но опитах да наблегна на снимките:


# 73
  • Мнения: 2 336
Лекси хареса ми много сянката на снимките, как я постигна?
Може пак да съм пропуснала нещо Embarassed
Няма защо за уроците дано бъдат  интересни на момичетата Hug

# 74
  • София
  • Мнения: 7 242
Ако питаш за сянката на дечко - така си е на снимката. Иначе на останалите сенки, почти винаги променям Distance, като се опитвам да се съобразя с това кой елемент е по-отдалечен от основната повърхност и съответно ще дава по-голяма сянка. Променям и цвета - с капкомера си взима от повърхността в/у която пада сянката и отивам към черно т.е. опитвам се да получа сивкав цвят на сянката, със съответния отенък. Когато предметът е "по-плътен" струва ми се, че сянката трябва да е по-тъмна и обратното - при по-ефирни елементи - по-прозрачна. Опитвам се да съобразявам тези неща, но все още не се справям добре, а и няма "набито" око.

Общи условия

Активация на акаунт