хайд парк

  • 76 890
  • 1 203
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 2 084
Nqmam kirilica
Ednokratno mi zwu`i didakti`no - koj gowori taka s majka si? `ete mi lekciq sqka[ i ne q wyzpriemam kato realen obraz, s istinska istoriq. Za men w dumite j nqma `uwstwo, samo nazidatelno obu`enie.
Az sym edinstwenata majka na decata si, ne omalowavawam tajnstwoto na za`atieto i ravdaneto, no venata, koqto gi e rodila ne e majka na moite deca, a na tezi, koito e zadyrvala pri sebe si. Na moite e rodilka.
mata, naprawo sym za globa.
i da ne pleskam drugite temi s tiq bukwi - [iq goblen ot edna sedmica i mnogo se kefq.

# 796
  • Мнения: 690
Малеййй Калино Момее, измъчи ме с тез жабки, дето си ги писала. Ама филологиите дето съм ги учила, ми влезнаха в употреба, не било загуба на време.  Laughing Я сподели кво шиеш, да се изкефим и ние, старите гобленарки.

# 797
  • Мнения: 4 138
Ганката, това беше примерно. аз не си падам по споровете, ти също май не. просто примерно упоменах името ти.

калинке, разби ме. кой ти гепи кирилицата бе душко. аз не съм филологствала, ама разчитам тутакси. щото понеже и аз едно време така пишех. което въобще не те оневинява. бяла, кенарена, с бели свилени конци везана............
малко ми напомня за железния светилник............онзи пасаж, когато султана се омъжваше............или бяха преспанските камбани newsm78
старост-нерадост...........забравям вече.
както и да е. ако остана стара мома, ти си крива. така че, с или беС кирилица, иди и погледни, може пък да имам късмет.
остава и червена боя да намеря отнякъде и съм готова........... hahaha

и в този ред на мисли се чудя, за чии ми беше да пия 3 еспресо и 2 капучино в един по нощите, след прекрасното бяло вино и по този случай да осъмвам тук, след като човеците са измислили бирата.

Последна редакция: сб, 08 ное 2008, 04:57 от matakosmata

# 798
  • на път
  • Мнения: 2 804
Много ще ми се смеете, но ще си призная без бой (защото мъжът ми каза, че ще ме изкаже на всички колко съм ... оглупяла).
Казаха ми, че в "проекта" ББ имало двама пораснали осиновени и аз започнах гладейки да гледам и слушам ББ за да чуя как точно приемат осиновяването си, имат ли желание да видят осиновителите си, говорят ли спокойно и открито в ефир за това, искали ли са да видят БМ ...

# 799
  • Мнения: 2 084
Бягащи коне шия. И не съм забравила как се държи игла.
А кирилицата кой ми я изтри питайте. Изтегли ми нова на сетра ми тинейджъра. Нямам търпение да пораснат, че да не търсим тийнове, а да си ги употребяваме за научните новости. Ама то кой ли ще ни пусне до компютър тогава.
Мата свършвам гоблена и мятам ризата. А модерните доктори с пластиката не могат ли нещо по въпроса с боята да направят? Ако - да- земи ми час и на мен, че да спретна коледен подарък на златния. Два пъти ходих и все беше затворено. Май бродира у дома. Не се утеснявай - ша я открия, ако ще и с кучета - каузата си заслужава.

# 800
  • Мнения: 2 172
Докладвам тавата с баклавата свърши. Изядох си я сама.Подейства.
НОооо, все още си мисля дали да не подам молбичка за настаняване на гаджето при нас като  при приемно семейство или при близки??? Mr. Green

За нямащите време да си направят- заповядайте:
http://4coolpics.com/pics/0103/081960103603.jpg

# 801
  • Мнения: 2 172

А кирилицата кой ми я изтри питайте. Изтегли ми нова на сетра ми тинейджъра. Нямам търпение да пораснат, че да не търсим тийнове, а да си ги употребяваме за научните новости. Ама то кой ли ще ни пусне до компютър тогава.


Употребяваме си ги, ама свъртат ли се в къщи!А кат се свъртят ти викат- ти кво си праила цял ден! ooooh!

# 802
  • Мнения: 2 084
как кво затривах си кирилицата и си ядох баклавата.
Аист, лигите ми потекоха. Свършвам гоблена и почвам да правя вкусотии.

# 803
  • Мнения: 2 172
Понеже ми е трудно да лъжа от малка, си пизнавам без бой-мойта баклава не беше нарязана така.И се уредих само с едно парче.....от деца и мъж-дюканец!!!
Забрани ми близките години да правя вкусотии Sad

# 804
  • Мнения: 2 084
Да си "преведа" йероглифите.
За еднократно си мисля, че е сценарий и режисура - сеирджия.
Побеснях за запушените тръби. Да си трие кушетките колкото иска, ама да се беше научил/а на елементарна деликатност. За мен това е обидна реплика, с която хапе. И специално обяснявам - аз лично не зная какво е положението с моите тръби, защото преди осем години нямахме пари, за да проведем изследванията.
Сега ми е злобно Венециас, но тогава ако бях написала всичко, което ми идваше да напиша щеше да е много злобно. Категорично отказвам да повярвам, че човек, който пише като гост и пристига тайно и полека е добронамерен.

# 805
  • космополитно
  • Мнения: 941
Докладвам тавата с баклавата свърши. Изядох си я сама.Подейства....
За нямащите време да си направят- заповядайте:
http://4coolpics.com/pics/0103/081960103603.jpg

УАУ! newsm10 smile3501 Тя сякаш везана!?... Не подбирам форум;тема, а питам: И каква е технологията на това разрязване!?

# 806
  • София
  • Мнения: 9 517
Оставих си седмица за размисъл - седмица, защото се страхувах, че ще бъда остра или емоционална в отговора си. Седмицата мина и бих искала да отговоря на това:

Еднократно, всяка трезва мисъл в този форум е подозрителна. Така ,че не се коси. Ама като гледам ти си го разбрала.

Радвам се, че аз те усетих правилно и още повече се радвам едно осиновено дете да застане и да каже, че може и да не е трагедия и драма първичната рана, ако сами не си сипваме сол в нея. Дори Фоксче мисля, че първа тръгна да сравнява балката на майка загубила детето си с болката на изоставеното дете. Доста несполучливо сравнение бих казала.   Naughty
Фоксче- пак нищо лично, просто мое мнение.
Точно тук й е мястото на твоята история. Бях загубила надежда, че някой ще каже нещо истинско и смислено в този форум. Не е въпроса ,че ни устройва, въпросът е, че е една истинска история.
 И разбира се, че е реален човек Еднократно. До такава степен сме свикнали да мислим,че осиновен е синоним на нещастен, че ако се яви един благополучен у спял човек и той е осиновен ще го изкараме призрак, хамелеон, крокодил, ако трябва даже. Mr. Green

Интересува ме силно, Дарена, дали наистина мислиш, че майките, загубили децата си са призраци, хамелеони, крокодили и т.н. Дали мислиш, че изкарват живота си в мъка, загърбвайки всичко и незабравяйки раната? Чудя се, ако постна това в съседния подфорум, как ще ти отговорят?
Друга болка не познавам - не съм губила до сега никой друг освен детето си (дано скоро не ми се налага да позная). Болката е непоносима, но човек се научава да живее с нея. Не боли всеки ден, но когато някой те наскърби, точно тази болка излиза на повърхността и раздира. Така мисля, че се чувстват осиновените - когато някой ги нарани, факта на изоставянето ги изпълва от всякъде. И това няма нищо общо с приемането, неприемането и т.н. на първичната рана.

А иначе и аз намирам втория ти цитат за обиден за всички осиновени, писали до момента в този форум - изключително обиден.

За мен с това темата е приключена. И само да допълня - много лично има в този пост, Дарена.

# 807
  • Мнения: 1 652
Друга болка не познавам - не съм губила до сега никой друг освен детето си (дано скоро не ми се налага да позная.

Фоксче, това не го знаех.  Въпреки всичко имаш пълното основание да се чувстваш наранена от думите ми. Искрено и дълбоко ти се извинявам.

# 808
  • Мнения: 1 249
Друга болка не познавам - не съм губила до сега никой друг освен детето си (дано скоро не ми се налага да позная.

Фоксче, това не го знаех.  Въпреки всичко имаш пълното основание да се чувстваш наранена от думите ми. Искрено и дълбоко ти се извинявам.
-



Цитат на: darena в вторник, 04 ноември 2008, 13:13...
 "Дори Фоксче мисля, че първа тръгна да сравнява балката на майка загубила детето си с болката на изоставеното дете. Доста несполучливо сравнение бих казала.   
Фоксче- пак нищо лично, просто мое мнение."



Цитат от мен (Мираетта):
"Абсурдът е достигнал чудовищни размери ...   

Четох три пъти да не би да ми се привижда.

Госпожица с едно дете размахва пръст
(и буквално, с картинка, и преносно, с думи )
назидателно-възпитателно
към мама на трима, загубила едно от децата си, за това, че последната е сравнила болките на мамите, загубили децата си, и на децата, загубили ... .

Доста несполучливо било сравнението.
Както преди написах и си мислех, че на мамите от другия форум нямате очи да има кажете, че понеже те били различни като характери и пр, не можело да се обобщава болката им и не било болка, защото зависело от характерите, от други особености и пр., каквото тук си коментирате за децата.
Ама явно не съм била наясно докъде може да се стигне."

Дарена:
"Е, като му тръгне  на човек, върви му. Докато ме няма и ми излязъл късмета. Къде излязъл къде влязъл, не се знае ..., ама ето на – мъж във форума. Е па, нали аз съм тука най-баш по кандидатката – госпойца с дете .  Сигурно е прочел рекламата дето ми направиха по радио „Забрадка” в горещата тема и ме чака да се върна от София.
Ехооооооооо! Тука  съм!
Да добавя само към рекламата, че сватовницата още я няма да ме похвали. Нов апартамент, собствен, ново обзавеждане. Автомобил 2000 г, модел с всички екстри, малко употребяван, ама , то и аз съм госпойца втора употреба, карай да е весело. Готвя прилично, пералня, съдомиална, жена ми чисти жилището. Изкарвам добри пари. Чудя се зак’во ли ми е тоя мъж,   .... , а сетих се - да мога назидателно и как беше още, не се сещам   да размахвам пръст! Ето така     Naughty Naughty Naughty"
 
 
 Следва снимка на баба със забрадка, пусната на шега от друг и Дарена отново се кефи  с коментар.


Милата ми баба казваше, че нещо не само е лъжа, ами направо си е лъжа "дупеста". Много е била умна жената. Отдавна не бях срещала подобен пример за такава лъжа.
Та надали някой вярва, че Дарена не е знаела.
Написано е преди седмица.
Не вярвам, че Дарена не е знаела и преди.
А има и сигурен белег, че знае отпреди повече от 7 дни, но не само не се извини на Фоксче, а дори и се подигра с коментара ми като коментира махането с пръст.
А сега я хвана страхът и се извинява. Е, на децата няма да се извини, а на Фоксче колко се извинява - съдете сами.
 



Последна редакция: пн, 10 ное 2008, 12:59 от Miraetta

# 809
  • Мнения: 2 123
Аз отговор на прост въпрос не получих.... ти извинения....

Общи условия

Активация на акаунт