Гео Милев, Изток, Слатина - нова тема

  • 95 813
  • 748
  •   1
Отговори
# 495
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Само да отбележа, че блоковете са само два Simple Smile

И входът е отзад

# 496
  • Мнения: 789
Благодаря!
Готов е акта за раждане, днес мъжо го е взел. Казали са му, че аз трябва да ида за някакво удостоверение, може би е точно това, за което казваш. Не можело на него да му го дадат и се възмущаваше, че било глупаво измислено - как точно аз да ида, особено в това време... Ние с Яна сме като скачени съдове Mr. Green
Чудя се има ли срок, който ако пропусна и ги губя. Но пък и точно сега не са ми излишни. А каква е сумата за 2-ро дете?
 

# 497
  • Мнения: 2 885
2 години е срокът. 600 лв. е сумата. Има време.


# 498
  • Мнения: 414
Момичета,кажете ми добра фризьорка и козметичка за почистване и оформяне на вежди в Редута Grinning

# 499
  • София
  • Мнения: 116
Момичета споделете от къде купувате детски дрешки  newsm78
Засега харесвам бодитата на Захи и Сали, нямам много опит, така че всякакви съвети ще са ми от полза  Peace

# 500
  • Мнения: 79
Привет и от нас! И ние сме от Слатина Simple Smile Досега сме купували от Вис Виталис, Джъмбо, и от магазините в квартала. Сега отново ни предстоят покупки, че дрехите започваха да умаляват Simple Smile

# 501
  • София
  • Мнения: 116
Във Вис Виталис не винаги има избор, например Пакостник в Овча Купел е много по-добре зареден. Иначе и аз пазарувам от Вис Виталис и Джъмбо, но ми се щеше да открия магазинче по-наблизо за качествени бебешки дрешки  Peace

# 502
  • Мнения: 2 633
Ами аз купувам основно от магазинчетата около Слатинския пазар и по интернет. Около пазара има поне 5-6 магазинчета и бързо ги разучих, къде са хубавите бодита, къде - пантофите и т.н. Стига да ти е близо пазара, разбира се.
По Слатинска към 109-то училище имаше един магазин, където продаваха дрешки, шити на ишлеме, и имаше чудесни попадения. Сега не знам, дали е жив още, защото откакто се върнах на работа нямам време за пазаруване и купувам от интернет. Единственият магазин, където съм връщала детски дрешки, защото буквално се разпраха след първото пране (необличани), беше Хиполенд в Скай сити и затова избягвам да го препоръчвам като място за купуване на дрехи.

# 503
  • София
  • Мнения: 116
Ами аз купувам основно от магазинчетата около Слатинския пазар и по интернет. Около пазара има поне 5-6 магазинчета и бързо ги разучих, къде са хубавите бодита, къде - пантофите и т.н. Стига да ти е близо пазара, разбира се.
По Слатинска към 109-то училище имаше един магазин, където продаваха дрешки, шити на ишлеме, и имаше чудесни попадения. Сега не знам, дали е жив още, защото откакто се върнах на работа нямам време за пазаруване и купувам от интернет. Единственият магазин, където съм връщала детски дрешки, защото буквално се разпраха след първото пране (необличани), беше Хиполенд в Скай сити и затова избягвам да го препоръчвам като място за купуване на дрехи.

Мерси за инфото  Hug Аз съм в Редута до зала Академик, така че пазара ми ок  Peace Ще ги преслушам тези дни  Simple Smile

# 504
  • Мнения: 414
Врабеца,дай повече инфо за магазинчето-от коя страна се намира и кога със сигурност го е имало Grinning
 

# 505
  • Мнения: 7 111
По Слатинска към 109-то училище имаше един магазин, където продаваха дрешки, шити на ишлеме, и имаше чудесни попадения.
Това до фитнеса ли?
Аз пазарувах основно от магазинчето в 53-ти блок. Дрешки на Азиз основно.

# 506
  • Мнения: 2 633
Това с ишлеметата беше в блока с фитнеса, да. Блокът се пада от ляво, когато вървиш към Подуене, точно малко преди 109-то. Блокът е 44, като че ли... Едно невзрачно магазинче, малко, без табели. Но за последно го гледах лятото, така че може да ви подвеждам и въобще да го няма вече. Даже, когато го открихме това магазинче, то не беше там, а в една барака зад блок 35 и в началото на лятото се преместиха.

# 507
  • София
  • Мнения: 607
Аз купувах от Бебелан - това се води бебешка борса, посока Плиска, в едни блок зад 22-ра поликлиника.
И от Бокал също съм доволна.

# 508
  • Мнения: 0
Здравейте, скоро се преместих в кв. Гео Милев. За нещастие няма пералня в квартирата. Гледах и в интернет, и в квартала пообиколих. Единствено химически чистения намерих, които не перат дрехи на кг. Намерих и една пералня, на която не ми допадат условията им. Ако някой знае някоя пералня около ул. Манастирска или няблизо в квартала, където перат дрехи на кг може да сподели местонахождението и.

# 509
  • Мнения: 2 023
Георги, малко ще ти е далечко сигурно, но току що питах, та инфото е прясно!
Перат, сушат,сгъват за 8 лв на пералня- до 8 кг пране.
Ул. "Слатинска"90 -  срещу китайския ресторант РВ 8.00-19.30 тел. 0884 150 171

Общи условия

Активация на акаунт