Остана ли привързаността между вас след раздялата?

  • 4 887
  • 74
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 17 322
Аууу, не си пожелавам да ми се наложи да работя срещу теб  Laughing
Няма повече, това ми беше тавана  Whistling Ще се простя с историята на Джалиния БНД  Cry

# 61
  • Мнения: 651
Клюката, че БНД си сложи халка на долната устна ще ми купи ли нещо?   Flutter

Хехехеехххеее, охххх, и други искаме да го видим...брех няма порастване бе!
Нашия мотор ще си купува....Харлей-Марлей....каките да цъкат и без усукване да му се мятат!  hahaha

# 62
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Бърди,предложи на Иса,крем-карамел Mr. Green

# 63
  • София
  • Мнения: 6 999
Славе  Hug
Един да знае на какво кълва  Joy

# 64
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Бивша жена на полицай от спец.служба Иса Party,който все повтаряше-;информацията е важно нещо, само да знаеш кога да я използваш; Mr. Green.

# 65
  • Мнения: 4 458
И аз, и аз ... Искам и аз да видя снимката  Mr. Green

Jali явно няма да имаш проблеми с измъкването на чергата под кракат така че не се скръндзай а разказвай и пускай снимков материал   Laughing

Ама май трябва първо през Иса да минем...  Thinking
Та, какво казвате? крем карамел, а?  Нешо за мезе не искате ли? На пример кокосов ром или да речем вино от кашу  Wink

# 66
  • Мнения: 402
оспамихте темата,ей  Naughty

# 67
  • Мнения: 165
Само да допълня ,че не сме разведени и поетическите му въжделения са цел номер 1 в живота му.
Привърженик на пчеларството - каца когато има нещо за опрашване и после отлита панически.
Щото обвързването предполага и грижа за някой друг, а това не му влиза в сметките.

При последният ни разговор ме просветли , че не можел да взема Ема дори за 1 уикенд, защото това "творчески ще ме обезличи". Shocked Разбирай, няма да може да присъства на поредния бардфест със скромна посещаемост, предимно от самодостатъчни си бардове, които повече пият ,отколкото пеят и гледат да свалят някоя заблудена мацка.

Привързаност ли?
Само бяс  #2gunfire

Последна редакция: нд, 13 апр 2008, 11:20 от iskrica_nadejda

# 68
  • София
  • Мнения: 6 999
....защото това "творчески ще ме обезличи". Shocked ......

 Joy Joy Joy Joy

Сигурно не ти е смешно, но аз щях да падна...

# 69
  • София
  • Мнения: 433
Само да допълня ,че не сме разведени и поетическите му въжделения са цел номер 1 в живота му.
Привърженик на пчеларството - каца когато има нещо за опрашване и после отлита панически.
Щото обвързването предполага и грижа за някой друг, а това не му влиза в сметките.

При последният ни разговор ме просветли , че не можел да взема Ема дори за 1 уикенд, защото това "творчески ще ме обезличи". Shocked Разбирай, няма да може да присъства на поредния бардфест със скромна посещаемост, предимно от самодостатъчни си бардове, които повече пият ,отколкото пеят и гледат да свалят някоя заблудена мацка.

Привързаност ли?
Само бяс  #2gunfire

Мацка, разби ме твойто БНД  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Ма той жената търсел човека  Joy

А иначе - разбирам те и съжалявам. Бягай далече от него и ти и детенце... Сигурна съм, че ще ви се подреди живота и без него.  bouquet

Последна редакция: нд, 13 апр 2008, 11:20 от iskrica_nadejda

# 70
  • Мнения: 408
Май темата върви към една анкета - Приз - "Най-кифла".  Joy

# 71
  • Мнения: 402
инкел, изби рибите  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 72
  • София
  • Мнения: 17 322
Инкееел, разсмя ме за пръв път в гадния ми днешен ден  Joy Joy

# 73
  • Мнения: 4 458
smile3532 разсмя ме inkel

....защото това "творчески ще ме обезличи". Shocked ......

 Joy Joy Joy Joy

Сигурно не ти е смешно, но аз щях да падна...

И аз така  Joy

# 74
  • Мнения: 165
Бягам, бягам  Mr. Green

Наложи се да помоля да изтрият линка, щото няма "лоша" реклама, има липсваща Laughing

Само да допълня ,че не сме разведени и поетическите му въжделения са цел номер 1 в живота му.
Привърженик на пчеларството - каца когато има нещо за опрашване и после отлита панически.
Щото обвързването предполага и грижа за някой друг, а това не му влиза в сметките.

При последният ни разговор ме просветли , че не можел да взема Ема дори за 1 уикенд, защото това "творчески ще ме обезличи". Shocked Разбирай, няма да може да присъства на поредния бардфест със скромна посещаемост, предимно от самодостатъчни си бардове, които повече пият ,отколкото пеят и гледат да свалят някоя заблудена мацка.

Привързаност ли?
Само бяс  #2gunfire

Мацка, разби ме твойто БНД  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Ма той жената търсел човека  Joy

А иначе - разбирам те и съжалявам. Бягай далече от него и ти и детенце... Сигурна съм, че ще ви се подреди живота и без него.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт