Кафява боя от която сте ДОВОЛНИ ?

  • 21 454
  • 94
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 224
Честит ти цвят. Hug Аз също мислех,че искаш по-светло,дано поне като се отмие да стане равномерно.
Кое му е неравномерното сега Simple Smile

# 61
  • Мнения: 3 782
В смисъл като започва да се отмива да се отмива равномерно. Сега разбра ли ме? Да не стане на места по-тъмно,на места по-светло. ooooh!

# 62
  • Мнения: 1 224
В смисъл като започва да се отмива да се отмива равномерно. Сега разбра ли ме? Да не стане на места по-тъмно,на места по-светло. ooooh!
ууу,да.. ще бъде грозна картинка  ooooh!

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Тополинка,харесва ми ! Peace

Моят цвят също е такъв,но е правен с Гарние 100% цвят.Вече 3-та седмица не се е отмил.Тъпото е ,че имам бели коси и боядисвам заради корените. Rolling Eyes
От Маяндра и аз не съм доволна отми се много бързо.Може би и аз ще пробвам с тази боя,ако я намеря в Бургас.

# 64
  • Мнения: 234
Toppolinka, много хубав е станал цвета  Peace Надявам се и на да ти теб ти харесва.

# 65
  • Мнения: 234
kloie, в Бургас боята я има в едно магазинче на Левски, точно срещу стария свободен  Peace

# 66
  • Мнения: 1 224
Кимбър, харесва ми, даже много. Благодаря ти за препоръката  Hug

# 67
  • Мнения: 234
Много се радвам, че ти харесва.  Hug А пък и много ти отива Heart Eyes

# 68
  • Мнения: 277
И на мен много ми харесва цвета на Тополинка!Изглежда страхотно!Не мисля обаче,че ще и отива по-светло,така е екстра  Flutter
Иначе не съм нясно каква е разликата между кафявото е кестенявото.Ако е възможно някой да ми обясни...
Аз от много време искам да се боядисам,но съм много предпазлива и искам да проуча всичко,не мисля,че косата ми ще понесе много промени на цвета,така че този този който избера и боята трябва наистина да ми харесват и да нямам намерение да ги сменям.
Ще се радвам да ми помогнете в избора ми.От кои други проф.бои сте доволни  Hug

# 69
  • Мнения: 1 289
Loreal Casting

# 70
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Кимбър,благодаря ще я пробвам и аз !   bouquet

Лекси,кестенявото има червеникав оттенък. Peace

# 71
  • Мнения: 262
kloie, в Бургас боята я има в едно магазинче на Левски, точно срещу стария свободен  Peace

Точно там  Peace

Има бои и на Алфапарф и на Бес. Васил Левски № 5 май се води , има агенция за недвижими имоти и ... салона на моята фризьорка  Mr. Green

Аз се боядисвам с БЕС , но смятам да пробвам и  Алфапарф.

# 72
  • Мнения: 876
Като бях с тъмна коса бях най-доволна от Palette.Цвета винаги ставаше супер,а и самата боя не е скъпа.А и забравих да кажа,че си стоеше дълго време!  Peace

# 73
В моя салон работя с Бес  и Алфапарф .Но Алфапарф  имат много богата гама  кафевите и русите са просто страхотни.А по принцип тези продукти не би трябвало да се намират в търговската мрежа защото са професионални

# 74
  • Мнения: 277
А да попитам-за какво служи оксидандът?Каква е разликата между амонячната и безамонячната боя?Ако се сещата още нещо,което една начинаеща трябва да знае,моля споделете.
Иначе бях чела,че кестенявите отенъци червенеят,но до колкото си спомням на някоя от предишните страници имаше мнение,в което се споменаваше че нямало кафяви бои без червени отенъци и аз съвсем се обърках  Confused

Общи условия

Активация на акаунт