И дизайнерки ще станем - с дипломи от форумския Фотошоп..........!(15)

  • 15 209
  • 305
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 159
Ох какви красоти сте направили, супер сте Hug
Ани как си постигнала този ефект много ме заинтригува Simple Smile
На мен пък последната рамка дето не ми харесваше само Ани ми я коментира  bouquet, но пък не ме критикува Mr. Green Пък без критика нещо прогреса не върви Laughing
Понеже последната ми се виждаше много претрупана, ето едни по-прости от мен Wink
 
ох отивам да спинкам, че напоследък детенце нещо не е добре и нощем не спим Tired

# 31
  • Мнения: 2 270
здравейте момичета
contesa-рамките ти са прелестни.Нищо недей да местиш и буташ в горната.в долната наистива може леко да поизправиш снимките,но и така е добре
Бабъл-на такава ярка снимка,пастелни тонове за фон не отиват.Но щом си я правила между другото ,то то е разбираемо.
Барабана-защо да те критикувам ,като ми харесва.Стила ти ми харесва.Нямам забележка и за тези рамки
Mama Pisana -страхотна.Изключително ми допада този стил  bouquet  bouquet
Лекси,какво са те емнали за тези дрехи и рамки.Рамките ти са страхотни .Прави си ги както на теб ти харесва
Дам и рамките и снимките са супер.Браво.Напълни ми очите

Сега да обясня за преливането на снимки.
Незнам дали така се прави-просто пробвах.При мен беше лесно защото моделите си приличат Embarassedмалко или много и не беше нужно да правя нещо сложно.
Първо очертах с ласота /федър3/очите на Брад Пит и ги сложих върху снимката на моя син
Наместих ги  и им сложих маска.Започнах да трия от очите  на Брад Пит -така,че да остане само вътрешната чест от тях.сн3..
Върнах се на снимката на Брад и очернах носа му ,както и части от бузите и брадичката.Отново маска и отново триене на ненужното .сн3 Записах полученото

След това сложих и малко мустаци. сн4  Записах полученото
Пренесох и устата и още част от лицето .Записах полученото . сн5
на всяка от снимките отварях по малко от очите и добавях от кожата на Брад/просто се връщах на слоя с очите и понеже има маска става лесно/
Накрая пренесох цялата снимка - сложих и маска и добавих още от лицето .сн6
и готово


# 32
  • Мнения: 1 884
Eто направих опит с моя син и Брад Пит







Ани, той Павката си е направо Брат Пит и без преправяне.  Hug
И после се чудиш защо звънят по нощите девойките.  Grinning

# 33
  • Мнения: 1 701
Записвам се да ви следя...
Още не съм за показване, пък и да питам ми е рано, защото за сега само от четене научих доста неща! Simple Smile

# 34
  • Мнения: 2 336
ето и аз да се запиша с нещо като колаж в новата тема Embarassed

сега сте вие, благодаря на вал стеф за фона Hug

# 35
  • Мнения: 791
благодаря ви момичета за похвалите, ще оправя наклона довечера у дома!
Мактуб много ми харесва Пловдивь!!!  Hug
А Дамянти твойте са ми били винаги слабост!  Heart Eyes
Ани не стига че ме провокира да правя скраб - впрочем довечера ще ви го покажа, ами сега ме вкара в беля и Брат Пит да си направя.Мого интересно как ще се получи при мен, защото твоят син наистина има голяма прилика с актьора, може би е по подходящо да взема друга снимка на някой актьор дете, за моето голямооо момче  Thinking
тед, може би щеше да стой по естествено, ако останалите елементи бяха от снимка, а не рисувани

# 36
  • София
  • Мнения: 1 456
Ани, ми аз съвсем се обърках кой е синът ти! Mr. Green
То като моделите са си като братчета става идеално , но дали ще се получи по принцип..... newsm78

Тед, идеята ти е страхотно, но самото колажче ми стои изкуствено. Отделните елементи са така различни от общия фон, че не ми се връзват.

Барабана, много ми харесват и твоите рамки. А, Ема е истинска моделка! Heart Eyes

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Ох, момичета аз имам голям проблем. Една позната ми изпрати снимки, за да направя рамка на дъщеря и за рождения ден. Снимките обаче са много малки и като ги наложа в рамка с 300 резолюция и изобщо не се виждат....., а тя няма май други.... Чудя се ако направя рамка в по ниска резолюция и я извадя не в рекламна агенция а във фото дали ще се получи нещо? Моля помагайте, че...... Става въпрос за рамка, която ще е 30х40 см., а ето ги и снимките.... колко са малки  Shocked
Въобще пишете дали има някакъв начин да се направи нещо красиво с тия снимки?  newsm78, което обаче и да се разпечата красиво

Ето ги снимките от тази нататък: http://martichka.multiply.com/photos/album/11/Photos#6

# 38
  • Мнения: 354
Пускам една, на която съм и аз, е и малкая модел е с мен, но иначе кой ще иска да ме снима Laughing. Гледам, че нещо си правите пас Crossing Arms и ще съм първа.
После , ако имам време ще покоментирам...имам да ви хваля Hug

# 39
  • Мнения: 2 818
Никки, а ако направиш колаж от всичките? Можеш да вдигнеш резолюцията на 300 (не че ще се подобри качеството...) може би шарпнеш и после  да понамалиш до нужното... Питай за нормални снимки да  ги сканираш, ако имаш къде...

Неци (знаех си, че не е Неси  Mr. Green ), харесва ми  Peace Мисля, че ако преместиш снимката една идея по-посредата, така че част от надписа да идва върху нея ще е по-добре.... и на мен лично ми идва малко ярък фона...  Hug

# 40
  • Мнения: 2 270
Дяволинке-разхождах се преди 18 години из Холивуд и ........./дано моя мъж да не влезе във форума Joy

# 41
  • Мнения: 167
Здравейте на всички! Аз тайничко ви следя и продължавам да си правя опити за рамки. Ето една която много бих искала да изкоментирате

Последна редакция: пт, 11 апр 2008, 14:37 от moni-boni

# 42
  • Мнения: 451
neci   браво ,аз се хванах с тези преобразяванки ама нещо не се поучиха много добре!
moni-boni много свежа рамчица
ted_ и моето мнение е като на muzka

А ето и моите не толкова успешни :




Може поне малко да ви разсмея  Joy

# 43
  • Мнения: 71
Mama Pisana на колажчето с Анджелина леко си свалила твоето лице по надолу и така се получава по голямо чело, по малка брадичка, иначе ми изглежда МНОГО ДОБРЕ!!!!

# 44
  • Варна
  • Мнения: 1 618
За ограниченото време, което имам, направих толкова,

а така ми се иска да имам повечко такова и да се наслаждавам спокойно на фотошопа Wink


http://rumiimiri.multiply.com/photos/album/2#160

Общи условия

Активация на акаунт