Карти ТАРО

  • 109 950
  • 593
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 793
Паж жезли е раждане на син Hug И да не е така пак ще е голяма радост  Simple Smile

# 181
  • Мнения: 793
Ех, че интересно станало... Laughing
Според Уейт, паж е момиченце. Селин, леко и спокойно раждане!
 

Мъж на 40 г. и повече - крал. Мъж под 40 г. - рицар.
Жена на 40 г и повече - кралица.Под тази възраст- паж.

Жезлите са много руси/кестеняви, светло лице, сини очи.
Чаши са св.кафява/тъмно руса коса и сиви/сини  очи.
Мечове - тъмнокафява коса, тъмно лице св.кафяви/сиви очи.
Пентакли- тъмнокафява/черна коса ,тъмни очи, тъмно лице /мургаво/.

Аз ги знам така
Жезли: руса коса и сини очи
Чаши: светлокестенява коса и кафяви очи
Мечове: тъмнокестенява коса и зелени очи
Пентакли: черна коса и тъмнокафяви очи

Само да вметна,че паж не винаги означава по-млад човек - може да е за неувереност, неяснота.

# 182
  • Мнения: 4 380
Да ви докладвам...рових като луда и изрових. Предположението ми за боите се оказа абсолютно вярно. Прочетох го като "законово положение"- мечове и жезли е за момченце, чаши и пентакли- за момиченце.
И още нещо любопитно намерих...Дама мечове предричала аборт. В случая говорим за раждане, не аборт. Аз съм нещо объркана какво става тук... newsm78 Дамата излиза 1 ден преди термина- на 21-ви. Тогава ли ще роди Селин?
Какво тогава значи краля меч и рицаря жезли през следващите 2 дни? newsm78
Пффф...не знам... Confused Ще питаме картите пак, Селин. Имаме още цяла седмица време.  Mr. Green

# 183
  • Мнения: 793
Сега се зачудих нещо. Навсякъде жезлите ги дават като светили, руси хора. А в книгата на Уейт са дадени като мургави. На какво се дължи това противоречие и кое е вярното?

И вдъхновена от xenia, и аз хвърлих едни карти за мача Левски-ЦСКА. Паднаха се Звездата и 5 жезли. Аз го тълкувам като победа за Левски и макар въобще да не се интересувам от футбол за първи път чакам мача с нетърпение  Simple Smile

# 184
  • Мнения: 793
Аз се включвам с още един въпрос. Като хвърляте картите палите ли свещи? Някъде прочетох,че трябвало да се палят свещи, не пишеше защо  newsm78 Някой чувал ли е за това?

# 185
  • Мнения: 597
Ксения, Селин, ще с е радвам ако можете да хвърлите едни карти за Мади.
Ксения ето повече инфо за нея. http://www.findmadeleine.com/
не може да не си чувала. Изчезва от леглото си в един португалски курорт докато родителите са вечеряли в ресторант миналата година през април. Родителите отчаяно я търсят но до сега нищо. Бяха заподозрени че са и давали преспивателно за да спи и са го предозирали и после са я скрили. Цяла европа беше облепена с плакати на Мади.

Като и гледате после ще ви кажа какво каза една ектрасенска тук. Тя е обявена за номер 1 в холандия. Имаше програма по телевизията и група екстрасенси се подлагаха на различни изпитания. Удивителна е!!! Завели са я на мястото в португалия и там тя е говорила какво вижда и чувства. Но ще ви кажа след като гледате, за да не ви влия, пък и да сравним.

Селин, успешно раждане Heart Eyes

# 186
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Везните клонят за момче! До сега предположенията са седем (включително докторските и моята собсдтвена интуиция) на едно в полза за момценце!

Ама верно не се бях замислила за Дамата мечове. Може да означава, че раждането ще започне тогава. Тогава може да ми падне тапата или да почнат конктракциите!  Thinking Ще видим! Много забавно се получи цялата работа.

Довечера като се прибера ще хвърля един карти за Мади. Стига да съм достатъчно съсредоточена, че сега ми е разпиляно в главата много, а и трябва ад излизам.

# 187
  • Мнения: 4 380
Цитат
Довечера като се прибера ще хвърля един карти за Мади. Стига да съм достатъчно съсредоточена, че сега ми е разпиляно в главата много, а и трябва ад излизам.

Недей хвърля карти в събота и неделя. Още повече си бременна и още повече случаят хич не е от най-приятните... newsm78

Сетих се за Мади. Ще и хвърля карти някой ден, но по-натам. Не искам честно казано да почвам картите си с трагедии... Confused

Селин, интересно се получава с твоето раждане...Нямам търпение да дойде време за развръзка и да разкажеш как е минало всичко. Надявам се че ще ни разкажеш подробно.
Първата ми мисъл беше че ще бъдеш преглеждана от дама мечове и крал мечове, който най-вероятно ще ти каже ако не си започнала да раждаш, в петък да постъпиш за планово секцио... newsm78 Но като прочетох за дамата...почвам да си мисля, че е напълно възможно тогава да започне спонтанно раждане... newsm78 Малко обаче не се връзват останалите събития с този вариант... newsm78 Ще видим...

Ужасно съм доволна, че предсказания пол от картите се връзва с предсказаното от видеозона. newsm68 Ей, голяма работа е тарото, да знаете! Mr. Green Всичко знае.

# 188
  • Мнения: 4 380
Аз се включвам с още един въпрос. Като хвърляте картите палите ли свещи? Някъде прочетох,че трябвало да се палят свещи, не пишеше защо  newsm78 Някой чувал ли е за това?

Не. И малко хора го правят и рядко. Тогава, когато гледат професионално за пари на някой, т.к. от една страна, така го вкарват него в необходимата за целта обстановка да се настрои на вълната на предсказанията, създават обстановка на таинственост и ритуал, които влияят и на клиента, и на самото гадаене. От друга, настройват картите на вълната на продължителен и задълбочен анализ, като е възможно да кажем за часове сеанс да направят няколко подредби поред.

Но свещи и подобна обстановка изобщо не са задължителни. Хората си носят тарото навсякъде със себе си в дамската чантичка и го вадят за всякакви дребни житейски неща (спомнете си Аза Петренко как вади картите и реди директно на стълбите). Затова съществуват джобни мини-формати. И въобще, носенето на картите със себе си, влияе много положително на връзката ти с тях. Така и самите карти се настройват идеално на твоята енергетика и те слушат за всичко, стават твой приятел за всякакви ситуации и обстоятелства.

На мен пък ми идва малко сложничко подреждането на картите след всяко гледане... newsm78 newsm78

# 189
  • Мнения: 793
Как ги подреждаш?

п.с. Не познах за мача  smile3518 - равен

# 190
  • Мнения: 4 380
Как ги подреждаш?

п.с. Не познах за мача  smile3518 - равен

 Sad Жалко за мача. Не ти не си познала, а картите. За да ти казват истината, не ги давай на никой освен теб да ги докосва. Носи си ги непрекъснато с теб, тренирай ги постоянно да ти гледат за нещо, говори им и се сприятелявай с тях. Само така можеш един ден да бъдеш сигурна, че няма да те лъжат за нищо. newsm78

Тъй като моите са новички, и аз не съм сигурна в нещата които ми говорят...но...надявам се един ден да се сближим достатъчно и да няма издънки. Ще го видим довечера резултата от нашия мач. newsm78

А подреждат се така, както би трябвало да си е подредена колодата- по ред на номерата. Първо старши аркани- от 0 до 21, после жезли, чаши, мечове и накрая пентакли. Трябвало колодата винаги да се държи подредена и в кесийката си (къщичката).

# 191
  • Мнения: 793
С каква цел се редят така? Аз досега не съм си ги подреждала след гледане  newsm78
Иначе аз наистина доста рядко ги ползвам - добра идея е дда започна да го правя по-често. Един малко тъп въпрос ама нали не не съм много наясно. Като гледате и разбъркате картите как теглите карти? Цепите ли? Най-горните карти ли взимате? От тестето ли теглите? Разпръсквате ли ги първо?

п.с. xenia, картите ти са невероятно красиви. Направо се влюбих в тях. За съжаление в Бг май ги няма, а от английски ebay ще ми излязат около 70лв с доставката. От американския малко по-малко обаче там пък не са неразопаковани - пишат,че картите не са ползвани за гледане ама аз как да им вярвам  Twisted Evil Ще ги мисля по-нататък.

# 192
  • Мнения: 4 380
Несса, дори дадена колода да е ползвана, това не трябва да те притеснява. Правиш и ритуал на пречистване и си я ползваш със здраве. Бих ти препоръчала и тези, които ги имаш в момента, да ги пречистиш щом не показват вярно. Така ще започнеш и тях да наработваш от "чист лист", наново.
Моите карти не се много скъпи, понякога на ибей изпадат на страшно изгодна цена-само трябва да следиш.

Колодата винаги трябва да се държи подредена и прибрана в нужната за целта кесийка или кутийка. Знак на уважение към картите, а и така се освобождават от енергетиката на предишното гледане. Картите също така се уморяват след продължително гледане и много подредби подред и започват да "лъжат". Нужна им е почивка "в къщичката" за известно време и после пак може да се поднови гледането.

Колодата разбърквам добре, после правя картите на "ветрило" и изваждам нужните за подредбата като внимавам да не ги преобърна при ваденето. Ако за дадена подредба ми трябват примерно 7 карти, изваждам ги по ред и подреждам в права линия с гръб към мен. После слагам настрани останалата част от колодата и разпределям картите си в подредбата която ще ползвам като ги обръщам една по една (обръщам настрани за да не преобърна картата).

# 193
  • Мнения: 793
Сега ако споделиш и някой ритуал за пречистване  Simple Smile Както бях казала имам книжката Ритуално таро на златната зора - там има пречистващ ритуал, но е със ками, жезли, олтари, магически имена. Аз такива чудесии нямам Rolling Eyes И не знам как да направя някакво по-лесно пречистване.

# 194
  • Мнения: 4 380
Сега ако споделиш и някой ритуал за пречистване  Simple Smile Както бях казала имам книжката Ритуално таро на златната зора - там има пречистващ ритуал, но е със ками, жезли, олтари, магически имена. Аз такива чудесии нямам Rolling Eyes И не знам как да направя някакво по-лесно пречистване.

Ооо, не, не....много по-лесно се прави. Бях чела доста начини, но трябва да си припомня...(аз на моите не им правих, т.к. са нови). Има начин със свещи- бяла и черна или сребърна и златна. Всяка карта се поднася над свещта, но в каква последователност беше... newsm78 Първо май над черната за да изтрие старата информация, после над бялата. Ще трябва да потърся. После имаше друг начин с държане под течаща вода (в пликче естествено). После имаше начин със закопаване под земята за известно време или във сол... Абе порови малко из нета, ще откриеш лесни начини за пречистване! newsm78

Общи условия

Активация на акаунт