Карти ТАРО

  • 109 954
  • 593
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 5 134
За сватбата ще погледнем друг път, сега, приятеля ти, само да попитам, по-тъмен ли - черна коса, по-тъмен може би е от тебе и по-сериозен; не е много по-голям от теб, млад мъж е. Не е с много весел характер сякаш, по-сериозно гледа на нещата; от вашата двойка, ти си по-социалната, повече се смееш ми се струва? Май не сте имали само трудни моменти, ами и сте се разделяли по-сериозно и ти си инициирал да се съберете наново, от теб са се възродили отношенията сякаш - да не би да си го потърсила ти след като нещо е имало срив?

# 451
  • Мнения: 793
Момичета да ви споделя, че вчера и днес като си тегля карти за деня и ми излизат много интересни неща. Вчера излязоха Кулата, Асо жезли, Паж жезли - аз го тълкукувам като прелом, ново начало, жажда за живот, нещо неочаквано, старият начин на живот ще си отиде. Нищо такова обаче не съм забелязала да се е случило. Днес се паднаха Колесницата, Колелото на съдбата, Крал на жезлите - пак някаква промяна ,шанс, непредсказуемо развитие и започване на нов цикъл. Крал на жезлите малко ме озадачава, защото напоследък често ми излиза в гледания (за мен) - и то все на 3-та позиция . Мисля си ,че може би това съм аз - енергията на този крал много точно ме описва - аз пламвам бързо и изгарям също толкова бързо, както този крал.
Интересно ми е какво ли ми показват картите и кога ли ще се случи?

Последна редакция: пн, 26 май 2008, 12:29 от *Nessa*

# 452
  • Мнения: 4 380
И аз ти вадих карти, въпреки че в здравните казуси на таро никаква ме няма. Все се каня да седна да почета сериозно по въпроса, но уви..още не съм стигнала.

По въпроса ти ми паднаха 3 старши аркана- Сила+ Звезда+ Магьосник. Супер готини карти. Звездата може да показва женски проблеми, но също така е и символ на оздравяване и подобрение в състоянието. Магьосникът със сигурност е карта на оздравяване. Попитах магьосникът с какво е свързан и ми падна кула, обърната колесница,7 желзи. Значи...колесницата може да говори за операция, 7-цата мечове за някакво скрито течение или неизяснена диагноза, но също така 7-цата може да е карта на оздравяването въпреки обстоятелствата. Тези 3-те бяха като обяснение на магьосника. После като бъдещо развитие падна 7 пентакли, която е карта на бременността и паж мечове, което може да се тълкува като бебче момченце. Според мен няма да имаш проблем със забременяване.

Елена, а ти защо не и вада повече карти на твоята приятелка за да изясниш въпроса с тази кула? newsm78 Мен лично би ме човъркало да не знам с какво е свързана...

Последна редакция: пн, 26 май 2008, 12:30 от xenia

# 453
  • Мнения: 4 380
Момичета да ви споделя, че вчера и днес като си тегля карти за деня и ми излизат много интересни неща. Вчера излязоха Кулата, Асо жезли, Паж жезли - аз го тълкукувам като прелом, ново начало, жажда за живот, нещо неочаквано, старият начин на живот ще си отиде. Нищо такова обаче не съм забелязала да се е случило. Днес се паднаха Колесницата, Колелото на съдбата, Крал на жезлите - пак някаква промяна ,шанс, непредсказуемо развитие и започване на нов цикъл. Крал на жезлите малко ме озадачава, защото напоследък често ми излиза в гледания (за мен) . Мисля си ,че може би това съм аз - енергията на този крал много точно ме описва - аз пламвам бързо и изгарям също толкова бързо, както този крал.
Интересно ми е какво ли ми показват картите и кога ли ще се случи?

Несса, след като теглиш карти на деня, значи ще се случи през този ден. Обърни се назад и погледни как ти е протичал деня, както и твоето психическо състояние. Само така ще разбереш с какво да ги свържеш картите.

# 454
  • Мнения: 5 134
Nessa, на теб да не ти предстои пред някаква комисия да се явяваш, или някаква друга група. 4, 4 човека, но не са много добронамерени към теб и ти се пазиш и не смееш да ги приближиш, страх те е. Професионално по-скоро свързано, защото е седмица жезли. Не знам какво в това премеждие точно, но ще се увенчае с успех. Скоро ще е, лятото ще е.

xenia, дръпнах още две карти и бяха мечове, много мечове - четворка и десетка. не посмях честно казано повече, даже не исках и тези да ги разбирам какви са, просто не изпитах хубаво чувство от тези карти - болка много ми се стори, че ще страда, дано да не съм права. понякога бъдещето май не е за нас да го знаем, как да ти кажа, чувство много силно, че не искам да ги гледам тези неща и да ги разбирам.

# 455
  • Мнения: 101
Елена, пак си права Simple Smile чак ме побиха тръпки Simple Smile
Приятелят ми е с по-матова кожа от мен, с черна коса и много тъмно кафяви очи, по-малък е от мен с година и половина. Да, разделяхме се и то не един, а два пъти, и двата пъти след 3-4 дни се събирахме отново. И двата пъти аз исках раздялата, а той плачеше и искаше да се съберем и опитаме отново и аз се съгласявах. Така е, аз съм по-контактна от него, обечам да съм с приятели и да се смеем с глас, той предпочита да сме си само двамата Simple Smile За по-сериозно - още ми е трудно да го разбера, понякога се държи като тийн, но и често ме изненадва с дълбоки планове и идеи за бъдещето, като например това за апартамента и да живеем заедно...
Ксения, и твойта подредба казва верни неща... Операцията беше преди година и половина, и уж всичко трябва да е наред и не би трябвало да имам проблем със забременяване, но на последния преглед ми казаха, че все още не съм напълно оздравяла, продължавам да пия лекарства за едни кисти, които не се знае защо и до кога ще ги имам...

Несса, може би тези дни с действията си поставяш основите за ново начало, макар все още да не го осъзнаваш, но щом продължават да излизат тези карти - според мен ще е скоро!

# 456
  • Мнения: 793


Несса, може би тези дни с действията си поставяш основите за ново начало, макар все още да не го осъзнаваш, но щом продължават да излизат тези карти - според мен ще е скоро!

Нещо такова си мисля и аз - все още не е осъзнато,, но някакъв нов цикъл започва и то скоро, защото колесницата е бърза карта, а колелото на 2-ра позиция би трябвало да е развитие.
Ели, не знам кои са тези 4 човека и то през лятото  newsm78 че и професионално - аз не работя, ще завършвам уж сега ама си търся друга сфера на развите  Rolling Eyes

# 457
  • Мнения: 5 134
Гарга рошава, защо пък да те побиват тръпки, няма нищо страшно, аз поне не виждам. Аз след един случай в детството съм се убедила, че някои неща са си като написани - виждат се как и защо ще станат. Особено на други хора и то на непознати понякога ми е много лесно да предсказвам неща, радвам се много, че съм познала в твоя случай. Само запази спокойствие и отивай при лекаря днес с вяра, че всичко си е наред. Гледай напред и смело давай.

# 458
  • Мнения: 5 134
Неса, изпит някой не ти ли остава; да не решиш пък да идеш на кандидатстудентски изпит?
Не знам кои са и колко са, ама нещо те е страх от тях, много отдалеч ги гледаш и едвам едвам с една лампа ги приближаваш Simple Smile. Спокойно, не хапят. Мисля, че ще бъде някакво професионално развитие. Другата ти карта е десетка жезли, някакъв товар ще ти падне от раменете, пак свързано с професионална реализация. Не знам защо си мисля, че ти предстои изпит пред комисия, ще го вземеш и ще ти олекне после. Какво завършваш университет или средно училище?

# 459
  • Мнения: 4 380
Всичко ще бъде наред, Гардже! Wink

Елена, тази десятка е много зле... Sick #Crazy Нещо и на мен започва да не ми харесва...Е ти поне да беше видяла с кой точно са свързани тези карти! Как може да не искаш да знаеш? Ами ако може да се предотврати? newsm78

Момичета, ето ви някои съчетания на карти свързани със заболявания при подредби за здраве.

Жрица+Шут(-), а също Отшелник+Кула(-)=епилепсия
Императрица+Колесница(-)=военни рани
Императрица+Луна(-)= наркомания
Император(-)+Смърт, а също Кула+Отшелник=онкология
Император(-)+Дявол=Левкемия, рак, спин
Император(-)+Кула=саркома
Влюбени + Шут = лудост
Смърт+Влюбени=гинекологически болести
Кула+Слънце=изгаряния
Звезда+Дявол=астма
Сила+3 меча=отравяния
Обесения+Дама пентакли(-)=инфекционни болести
Смърт+3 чаши=съвет за лечение с нетрадиционна медицина
Дявол+9 жезли, а също 9 жезли +Папа=травми, ампутации
Дявол+Паж пентакли(-)=вич
Дяявол+Дама пентакли(-)=венерически заболявания
Кула+ Асо жезли(-)=тежки болести, онкология
Кула +7 чаши(-), а също Крал пентакли(-) +Сила=токсикомания
Луна+Дама чаши(-)=геникология
Съд+6 чаши=генетически болести
Съд+Дама чаши=вродени пороци
Отшелник +Крал мечове=операция
10 меча+ Обесен=лъчеви болести
Паж Жезли+ Обесен=склероза, атеросклероза
5 чаши+Смърт =нервопатология
Асо мечове+Дявол=наркомания, ВИЧ
Крал жезли +Кула =простатит, хемороиди
Асо чаши+ Кула= жлъчка, хепатит
4 меча + Кула=безплодие
4 чаши +Луна=мигрена
6 пентакли +Шут=болест на Даун, олигофрения
Крал пентакли +Шут= болест на  Алцхаймер

# 460
  • Мнения: 4 380
Неса, изпит някой не ти ли остава; да не решиш пък да идеш на кандидатстудентски изпит?
Не знам кои са и колко са, ама нещо те е страх от тях, много отдалеч ги гледаш и едвам едвам с една лампа ги приближаваш Simple Smile. Спокойно, не хапят. Мисля, че ще бъде някакво професионално развитие. Другата ти карта е десетка жезли, някакъв товар ще ти падне от раменете, пак свързано с професионална реализация. Не знам защо си мисля, че ти предстои изпит пред комисия, ще го вземеш и ще ти олекне после. Какво завършваш университет или средно училище?
Елена, ти какво тълкуваш толкова смело? Каква е тази лампа? Това Отшелника да не е? И десятка жезли как пък не е паднал товара от плещите. Къде видя че ще пада?
Хей момичета, вижте, дайте тук да не си говорим разни приказки без карти, а? Казваш каква карта си видяла и как я тълкуваш! Защото като нищо може да се вкарваме в заблуди.
Това е все пак тема да се учим да четем карти, а не да се учим да си говорим празни приказки.

# 461
  • Мнения: 793
Неса, изпит някой не ти ли остава; да не решиш пък да идеш на кандидатстудентски изпит?
Не знам кои са и колко са, ама нещо те е страх от тях, много отдалеч ги гледаш и едвам едвам с една лампа ги приближаваш Simple Smile. Спокойно, не хапят. Мисля, че ще бъде някакво професионално развитие. Другата ти карта е десетка жезли, някакъв товар ще ти падне от раменете, пак свързано с професионална реализация. Не знам защо си мисля, че ти предстои изпит пред комисия, ще го вземеш и ще ти олекне после. Какво завършваш университет или средно училище?
Завършвам университет и дипломната ми работа ще има защита пред повече от 4 човека може би, но няма да е през лятото. Имам доста изпити първо да взема докато стигна до дипломната работа.

# 462
  • Мнения: 793
xenia, благодаря за съчетанията   bouquet Много полезна информация.

# 463
  • Мнения: 5 134
Я си помисли кой изпит най-много те плаши и залягай над него, а като излезе числото 4, ще си говорим пак Simple Smile

# 464
  • Мнения: 793
Я си помисли кой изпит най-много те плаши и залягай над него, а като излезе числото 4, ще си говорим пак Simple Smile

Няма такъв  Simple Smile Не ме е страх от изпитите - те са ми само неприятни и адски досадни. Страховете ми са от друго естество - не желая да завършвам въобще,но най-вероятно ще го направя. Проблемът е да се преориентирам какво да правя след това.

Общи условия

Активация на акаунт