За акнето и Diacneal

  • 23 022
  • 104
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 050
виж тук най-долу, това открих с гугъл
http://forum.svatbata.bg/index.php?topic=986.msg144851
иначе съдържа ретиналдехид,гликолова киселина
Някой иска ли да му снимам брошурката на Авен   bouquet

# 61
  • Мнения: 47 993
Аз искам да ми снимаш листовката на този крем, ако го имаш, ако евентуално пише нещо по въпроса
Благодаря все пак за линка  Hug

# 62
  • Мнения: 3 050
Много рових и намерих само това: http://www.avene.de/diacnal/
най-добре отиди в някоя аптека и попитай; и прочети листовката, защото моето е само мостра  Hug   bouquet

# 63
  • Мнения: 47 993
И аз рових, но нищо не излезе
Благодаря ти за усилията
Ще питам в аптеката, но не всички фармацевти са осведомени, или коректни

# 64
  • Мнения: 3 050
Ще питам, имам възможност и да прочета точно какво пише в листовката  Hug но ще пиша чак другата седмица защото ще пътувам събота, а петъка ще проверя  Hug

# 65
  • Мнения: 83
Диакнеал става ли при кърмачки? Каква му е основната съставка?
може би е малко късно но да става ,няма как да повлипе на кърмата.Основната съставка е ретинолалдехид.
поне така каза моя фармацевт

# 66
доста добри отзиви чувам за зинерит и диакнела в комбинация - аз нямам акне, а просто ми излизат пъпчици и най-вече около брадичката, понякога дори не са пъпки, ами стои като петно, на мен ми изглежда супер грозно и нехигиенично. Ползвам на Гарние 3 в 1, обаче няма кой знае какво подобрение. Мислите ли, че зинерит и диакнела ще помогнат? идеята е поне да не се влоши  ooooh!

# 67
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Здравейте. Може би мястото на темата ми не е за тук,заЩтото не сам запозната с Диакнеал,но Щте споделя на мен каквоми помогна за акнето и се надявам да помогне ида е от полза за вас.  От пубертета сьм с акне,а сега сьм почти на 30,може да си представите в какво сьстояние е лицето ми или по/точно беШе. Пьпки имах и по гьрба,раменете и даже деколтето/ с две думи най/лоШота и теШка форма на акне. А като забременях............... станах направо като чудовиЩте Mr. Greenто не бяха пьпки а направо рани,не можех да си докосна лицето така ме болеШе. През всичките тези години сьм издавала сумати пари за кремове,лосиони и какво ли не и никькьв ефект. Но след като родих пьрвото неЩто което направих беШе да посетя кожен лекар/случих на добьр специалист,заЩтото преди ми изписаха само ДИАНЕ35. Започнах лечение с едно лекарство което се казва РОАКУТАН/не сьм сигурна за изписванвто,но ако някои се заинтересува Щте се разровя и Щте ви дам точното му наименование>Лекарството в мн силно,лечението е от 6до 8мес,всеки месец се правят изследвания заЩтото може да ти навреди на черния дроб/аз нямх никакви проблеми.Грамажа на лекарството е на кг,т.е ако си по/пален Щте пиеШ 3или4хапчета на ден,или по/слаб 1 или 2. ОЩте Щтом започнах да го пия спряха да ми излизат нови пьпки, червенината на лицето ми сьЩто намаля,а сега 2мес след като спрях лечението  ми останаха само белезите,по/точно вдльбнатинки,никакви петна и тем подобни,а кожния ми каза че Щте забележа и оЩте подобрения,но то повече от това......По време на лечението се ползва заЩтитен крем с фактор 50 и никакво море или плаж/а моето лечение беШе това лято. Надявам се да сам била от полза , И пак повтарям лечението е може би за мн теШка форма на акне. Успех в борбата с гадните пьпки.

# 68
  • Мнения: 3 050
Ето инфо за това, което говориш
http://www.framar.bg/product_review.php?id=30000680&from=0&a … 20+%EC%E3.+%2A+30
но наистина е при пациенти, при които друго не помага.  Peace (аз за първи път го чух преди малко от теб, но реших да помогна с инфо ако някой иска да прочете  Peace )

# 69
  • Мнения: 83
доста добри отзиви чувам за зинерит и диакнела в комбинация - аз нямам акне, а просто ми излизат пъпчици и най-вече около брадичката, понякога дори не са пъпки, ами стои като петно, на мен ми изглежда супер грозно и нехигиенично. Ползвам на Гарние 3 в 1, обаче няма кой знае какво подобрение. Мислите ли, че зинерит и диакнела ще помогнат? идеята е поне да не се влоши  ooooh!
E няма смисъл от диакнеал и зинерит,това са медикаменти за сериозни проблеми,по добре си купи Клеананс гел и Клеананс маска на авен,гела  измива страхотно,а маска премахва запушените порички,регулира омазняването и изравнява тена
Успех

# 70
взех си диакнел и измиващия гел и исках да попитам, диакнела такъв ли трябва да е на цвят/жълто-зеленикав/ и сутрин с водичка ли го махате или трябва нещо специално да се прави?  Rolling Eyes

# 71
а да ви питам този крем диакнел как се нанася newsm78 в смисъл само върху пъпките или върху цялото лице? мерси   bouquet

# 72
  • Мнения: 3 050
Аз знам, че се прилага вечер и само на пъпките - цветът му е такъв, Зол  Peace

# 73
  • Мнения: 162
Записвам се да следя темата,защото и аз имам проблеми с това акне,едвам издържам вече Cry Не знам какво да го правя ooooh! Ще взема да пробвам този Диакнел в комбинация с още някой от продуктите на Авен,защото май те ще се окажат най-добри от всички,ползвани до сега... newsm78

# 74
Аз знам, че се прилага вечер и само на пъпките - цветът му е такъв, Зол  Peace

да, то така и пише - само вечер. Мисълта ми беше, че сутринта все още има от него и аз го мия, защото седи доста грозно и исках да реазбера дали така се процедира. Оф, дано тва помогне.. макар че си спомням, че ми се налагаше да правя една диета и не ядях почти нищо - е казвам ви, и грам пъпка нямах, супер се бях изчистила. Предполагам, че трябва да съблюдавам и храната  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт