Кухнята - в детайл (2)

  • 47 623
  • 277
  •   1
Отговори
# 255
# 256
# 257
И на мен така ми се струва, че е доста удобно. Даже може да се продължи с вграждането нагоре, до каквато височина е удобно, и да се сложи микровълнова например или парова фурна.
Между другото, ако някой знае нещо за паровите фурни или ползва такава, моля споделете опит. Ще съм благодарна

# 258
  • София
  • Мнения: 4 493
И на мен така ми се струва, че е доста удобно. Даже може да се продължи с вграждането нагоре, до каквато височина е удобно, и да се сложи микровълнова например или парова фурна.
Такава беше и моята идея, но се отказах защото установих, че детето няма да може да ползва микровълновата  Peace

# 259
  • Мнения: 25
Вместо запис да попитам какво мислите за подобна кухня,дали е по-практично отколкото отделно място за трапезария? Ще се радвам да чуя вашите мнения,защото все още не сме решили как да направим нашата кухня! Peace

http://obzavejdane.bg/index.php?prod=1728&cat=16&page=2

# 260
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
elfche  -ако нямаш място,това е един много удачен вариант за кухня,на мен ми харесва,само че не е удобно за гости,става смо за семейството.

# 261
  • Мнения: 25
Да така е,но ако направим кухнята такава,ще можем да направим по-голям хола,но пък ако дойдат гости май няма да е удобно да се хранят в хола... newsm78 и затова се чудим още,хем искам всичко да ми е под ръка и да не се разхождам с чиниите напред-назад,хем да има и място newsm78 голяма дилема!!! Grinning

# 262
  • Мнения: 2 891
На мен изобшо не ми изглежда удобно, с оглед на това, че няма да мога да виждам очите на тези, които се хранят с мен. Няма го интимното усещане  Rolling Eyes

# 263
  • Мнения: 25
 Simple Smile може,но това не е проблем за мен засега Simple Smile

# 264
  • при принцесите
  • Мнения: 90
Здравейте, момичета Simple Smile
Чували ли сте за изолираща лента за миялна машина Rolling Eyes
Става въпрос за миялна машина за напълно вграждане. Под плота над миялната се слагало такава лента, която да пази плота от парата, която излиза, като се отваря миялната. Фирмата, която ни прави кухнята, ни каза, че някои миялни имали такова нещо в комплекта, други не, но можело да се купи. Пратиха ни в Практикер и Бриколаж, а там въобще не са чували за такова нещо. Някоя от вас чувала ли е и знае ли какво представлява и откъде в София може да се намери Praynig

# 265
  • Варна
  • Мнения: 1 571
didi_im, това е просто метална лента широка около 10см. Сигурно и обикновена неръждавейка би свършила работа. Можеш да питаш в някой сервиз или магазин за резервни части.

# 266
  • Враца
  • Мнения: 876
да се похваля с вече монтираната кофа, сушилка  и дозатор

# 267
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
да се похваля с вече монтираната кофа, сушилка  и дозатор
Честито! Със здраве да си ги ползваш!  Peace

# 268
  • Мнения: 7 091
Моля, ориентирайте се към пускането на нова тема!  Peace

# 269
  • Мнения: 183
да се похваля с вече монтираната кофа, сушилка  и дозатор

честито страхотна кухня  smile3501
можеш ли да ми кажеш от къде я поръча и твой ли беше проекта? Благодаря ти предварително Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт