Уреди втора употреба, уреди с транспортни дефекти-2

  • 91 286
  • 321
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 632
Вчера си купих сушилня Сименс за 280лв. втора употреба,но още не сме я монтирали.Човека от магазина каза,че може и на балкона да се постави,но аз се притеснявам да не се повреди там newsm78.
Да ти е честита новата придобивка!

# 256
  • Мнения: 285
Нина§ , откъде я купи?
От Костинброд,магазина не е много голям,но е малко по евтино от Софийските Peace.

# 257
  • Мнения: 2 085
дай координати Peace

# 258
  • Мнения: 904
Имам, един въпрос към тези които са си взели пералня с транспортен дефект и към тези които са взели втора употреба, моля ви споделете цената за да се ориентирам, вчера бях в такъв магазин и въпреки че ме убеждаваха за една пералня че е само с транспортен дефект на мен си ми се видя като втора употреба, това както и да е но ме интересува каква е приемливата цена за единия и за другия вариант.

# 259
  • Мнения: 1 632
Цената е относителна!
Моята пералня е 450лв Електролукс,но наистина е чисто нова.
Блъсната е отпред.
По магазините варира м/у 900 и 1000лв.
Скъпа е заради барабана-инокс и оборотите-1600.

# 260
  • Мнения: 904
Е то това си е половината от цената, добре е, на мен това ми беше учудването цените бяха от 250лв. до 330лв. все си мисля че за нова пералня с транспортен дефект едва ли ще ми дадат такава цена.

# 261
  • Варна
  • Мнения: 521
Имам, един въпрос към тези които са си взели пералня с транспортен дефект и към тези които са взели втора употреба, моля ви споделете цената за да се ориентирам, вчера бях в такъв магазин и въпреки че ме убеждаваха за една пералня че е само с транспортен дефект на мен си ми се видя като втора употреба, това както и да е но ме интересува каква е приемливата цена за единия и за другия вариант.
Веднага се включвам с отговор Simple Smile Миналата седмица си купих с трансп. дефект от Технохит във Варна - AEG L 54840 за 550 лв. Драснатото е на отстрани на дясната страница ниско долу около 5 см с много леко хлътване. Не съм ходила във втора употреба и не зная какви са цените Thinking Исках без особени екстри и на добра цена, затова си взех тази, но имаше с мнооого екстри и са до 790 лв.
Пиша, защото съм много благодарна на всички от този форум - оттук научих за тия магазини   bouquet Лятото пък си купих пак от този магазин хладилник Аристон с лека драскотина за 600 лв. После ходих до Технополис по друг повод и от любопитство погледнах - точно моя хладилник беше на цена 1189 лв #Crazy Щях да падна, защото като купувам нещо имам принцип - после съзнателно не оглеждам другаде за да не се ядосвам.

  bouquetБлагодарности на всички за това, че безкористно споделяте тук, за такива блейки като мен  Joy

# 262
  • Мнения: 904
Благодаря за отговорите!

# 263
  • Мнения: 5 178
я да питам за Технохита, сушилнички по-прости има ли във Варна
и на какви пари.
Аз си имам от там, но сега кръсницата е в нужда

# 264
  • Мнения: 3 830
Както ще купувам жилище (ако имам възможност скоро) и ще ми се наложи да обзавеждам, тази темичка ми идва много добре. Party
Много е изгодно да си вземеш електроуред с транспортен дефект, но все пак си зависи и от дефекта де.

Пералнята ни е Bosch и е втора употреба. Хладилникът е Privileg de luxe и той е втора употреба.

Взехме си пералня втора употреба, защото ни казаха, че новите са направени така, че да не можеш да я ползваш години наред, а да трябва да си купиш нова. Икономична е и сме много доволни.

Хладилникът пък го взехме втора употреба, защото много ни хареса и цената беше невероятна просто. И той работи без грешка. Peace

# 265
  • Мнения: 904
Estellia,а на какви цени ги взехте?

# 266
Новата тема, в която да ги нищим тия уреди

Ето я старата : 
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=136706.0;topicseen

Адреси на магазини препоръчани от съфорумки
София
„Техно свят” Магазини –
    Ломско шосе 77 (Ломско шосе и Кирил Драганов)
   Лозенец (на Черни връх отдясно, малко преди Хладилника)
   до Женски пазар (улица Чипровци)

Ботевградско шосе, Поп Груйо 24 Марти 0888/963717

Бул. Ломско шосе и Бели Дунав-пазар Връбница

Ломско шосе 108 (до Жорж Дантон); Хан Кубрат 7

Магазина на Русаков (на ъгъла на Христо Ботев и Сливница)

Под автогарата в Банкя

Fagor Outlet - Люлин 8, до БИЛЛА; ж.к. Младост 1, Градинката зад бл.43

# 267
Здравйте! някой дали знае какво индикира буквата "s" върху печка 'АЕГ". Не мога да разбера функцията на тази буквичка, към цялата електроника която придружава фурната. Rolling Eyes

# 268
  • Мнения: 1 632
Попаднах случайно на това http://www.business.bg/cgi-bin/page.cgi?page=firm&id=12559&branch=644
Някой да знае нещо за тях ?

# 269
  • София
  • Мнения: 642
Четох, четох, но стигнах до 6-та страница само. Направо ме зарибихте с тази тема Simple Smile
Сега съм на вълна миялна машина, но понеже ще ми е втора (предишната изгоря Sad) и не ми се дават много пари. Някой виждал ли е малка миялна (около 60/45/50 - ориентировъчно) в някой от Софийските магазини? Нямам място за голяма, затова ми трябва такава.

Общи условия

Активация на акаунт