Детски градини в Пловдив?

  • 191 928
  • 1 568
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 299
Tristan77, какви документи подаде?

lubricant,ще звънна на г-жа Бодурова към 11часа и вероятно и аз ще отида до градината.Мисля,че само акт за раждане на детето ще е достатъчен,освен молбата де.Ще пиша после.

Редактирам се- звънях в Червената шапчица,г-жа Бодурова отсъстваше.Ще звънна утре пак.

Последна редакция: вт, 24 фев 2009, 14:49 от taniuha

# 706
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Ние ходим в ЦДГ"Слънце".Много съм доволна от госпожите и базата.Нашата група е базова и заниманията са наистина на ниво.Съветвам майките от Тракия да пробват там,ако им е близо. Hug

# 707
  • Мнения: 565
А отзиви за 1 юни някой има ли newsm78

# 708
  • Мнения: 26
Някой има ли информация къде ще местят филиала на ДГ "Люляк", който в момента е на ул. Иван Вазов?

# 709
  • Мнения: 2 172
Здравейте!
Четох,четох,но не можах да изчета всичк,съжалявам ако се преповтаря въпроса ми  Rolling Eyes

Имате ли някаква информация за детска градина "Чайка" трябва да е  newsm78 Пада се зад Стадион Христо Ботев в близост до детска ясла номер 19. Сравнително старинна сграда,не типичната ДГ.Може и да не е Чайка,но на гугъл ърта ми излиза тази  Thinking

Та имате ли инфо дали е хубава?Общо взето това ни е алтернативата.В момента живеем на "ген.Радко Димитриев",но до година 2 трябва да се преместим в с.Белащица и като го изчислявахме с мъжът ми тази се пада най-удобната,защото работата му е свързана с надлез Родопи и след това му е най-удобно да завие до Мак Доналдс и тази градина е в най-голяма близост  Thinking

Ако можете да ми предложите някоя друга в този район около възела и надлез Родопи ще съм ви много благодарна,аз нямам никаква идея къде има градини  newsm78

Редактирам се:
ПРочетох не дотам добри отзиви за въпросната градина и мисля въобще да се откажа от нея.
Ако сега запиша дъщеря си,мисля че има шанс за "Малкият принц",общо взето пак ни е близо  bowuu

Последна редакция: ср, 25 фев 2009, 11:39 от elfi4ka

# 710
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Някой има ли информация къде ще местят филиала на ДГ "Люляк", който в момента е на ул. Иван Вазов?

Все още не е ясно. Районното кметство оглежда два - три общински обекта, които са горе - долу подходящи за целта, след като им се направи ремонт.

# 711
  • Мнения: 109
здравейте предстои ни да почваме в детска градина . приети сме в две градини Звезда и Росица в кв. Хр. Смирненски. Коя според вас е по добра дайте отзиви. И още нещо докога работят градините, ние с мъжа ми сме до 6ч на работа има ли възможност да се взима деттето в 6 и 20 например или е проблем?

# 712
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
... И още нещо докога работят градините, ние с мъжа ми сме до 6ч на работа има ли възможност да се взима деттето в 6 и 20 например или е проблем?

Работното време на градините официално е до 19.00 часа.
Друг е въпросът, че в нашата градина в 17.30 вече почти няма деца  Confused Когато взимам дребната в 18ч. да речем, вече е последна и сама в групата.

# 713
  • Мнения: 273
Здравейте!
Четох,четох,но не можах да изчета всичк,съжалявам ако се преповтаря въпроса ми  Rolling Eyes

Имате ли някаква информация за детска градина "Чайка" трябва да е  newsm78 Пада се зад Стадион Христо Ботев в близост до детска ясла номер 19. Сравнително старинна сграда,не типичната ДГ.Може и да не е Чайка,но на гугъл ърта ми излиза тази  Thinking

Та имате ли инфо дали е хубава?Общо взето това ни е алтернативата.В момента живеем на "ген.Радко Димитриев",но до година 2 трябва да се преместим в с.Белащица и като го изчислявахме с мъжът ми тази се пада най-удобната,защото работата му е свързана с надлез Родопи и след това му е най-удобно да завие до Мак Доналдс и тази градина е в най-голяма близост  Thinking

Ако можете да ми предложите някоя друга в този район около възела и надлез Родопи ще съм ви много благодарна,аз нямам никаква идея къде има градини  newsm78

Редактирам се:
ПРочетох не дотам добри отзиви за въпросната градина и мисля въобще да се откажа от нея.
Ако сега запиша дъщеря си,мисля че има шанс за "Малкият принц",общо взето пак ни е близо  bowuu
Здравейте,
Моят син беше първоначално приет в Чайка, но аз се отказах да го пусна там, поради няколко причини. Първо, групата на най-малките не е в основната сграда, а в апартамент от другата страна на булеварда, което беше повече от ужасно, когато отидох да видя къде се намира ( едва го намерих, по нищо неможеш да познаеш, че в този блок има детска градина). На вратата имаше голям надпис: С мама и тате до тук. Ей това ме отказа, защото аз не смятам, че детето ми е котка да гооставям на изтривалката сутрин и да ми го връщат там. Въобще не успях даже да видя при какви условия ще пребивава. Отказах се и толкоз. А иначе щом ще сте в Белащица имате няколко варианта: Или РАДОСТ в Съдийския квартал или Каменица ( до бирената фабрика), който се намира срещу Аграрния Университет или някоя детска градина в Кичук Париж. Имам една позната от Белащица и тя си води децата в една градина в Кичука, но не помня името.   Но да ти кажа, след като ще се пробваш в Пловдив, добре е да имаш адресна регистрация в Пловдив иначе не знам как ще ви вземат.

# 714
стойте на далеч от детска градина "ЕДЕЛВАЙС"ТАМ ГОСПОЖИТЕ СА ОТВРАТИТЕЛНИ

# 715
СТАВА ВЪПРОС ЗА ТРАКИЯ АКО НЯКОЙ СЕ ИНТЕРЕСУВА ЩЕ МУ ОТГОВОРЯ

# 716
  • Мнения: 26
здравейте предстои ни да почваме в детска градина . приети сме в две градини Звезда и Росица в кв. Хр. Смирненски. Коя според вас е по добра дайте отзиви. И още нещо докога работят градините, ние с мъжа ми сме до 6ч на работа има ли възможност да се взима деттето в 6 и 20 например или е проблем?

Учудвам се, че вече е излязло класирането в някои градини. на мен ми бяха казали, че навсякъде излиза през май.

# 717
  • Мнения: 8 242
здравейте предстои ни да почваме в детска градина . приети сме в две градини Звезда и Росица в кв. Хр. Смирненски. Коя според вас е по добра дайте отзиви. И още нещо докога работят градините, ние с мъжа ми сме до 6ч на работа има ли възможност да се взима деттето в 6 и 20 например или е проблем?

Учудвам се, че вече е излязло класирането в някои градини. на мен ми бяха казали, че навсякъде излиза през май.
Ами то всяка градина си прави каквото си иска  Rolling Eyes

# 718
  • Мнения: 299
Ние ходим в ЦДГ"Слънце".Много съм доволна от госпожите и базата.Нашата група е базова и заниманията са наистина на ниво.Съветвам майките от Тракия да пробват там,ако им е близо. Hug

Здравейте,Диляна!
Имате ли представа дали е късно за подаване на молба за ЦДГ Слънце сега?Става дума за набор 2006,който ще тръгна градина през септември тази година.Може и на ЛС.Мерси предварително! Peace

# 719
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Нямам идея какъв е срока за подаване на документи,но мога да попитам и да ти отговоря Peace

Общи условия

Активация на акаунт