Влязохме във втория триместър - за СЕПТЕМВРИ викайте оркестър!!!

  • 10 977
  • 288
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 11
emi4kaa  душа, намерих решение за твоя "проблем" за сватбата!
 Party JoyСменяш роклята!
 


 hahaha ujaaaaaas Simple Smile Joy

# 256
  • Мнения: 0
Григчо, ела следващия вторник и можеш да се включиш. По-добре е разбира се да звъннеш предварително. Особено по празниците, които идват няма да са така регулярни тренировките.
Дидка, каква е таз рокля бе! То сексапил, то чудо  Sick
Рени, много мерси за успокоението. Ама не трябва да си мислим, че всичко характерно за бременни ще ни се случи.  Ето например аз не съм повърнала ни веднъж от както съм бременна.


# 257
  • Мнения: 21
Здравейте   bouquet
Дидка, страшна рокля. как я намери  Mr. Green да ти кажа и аз съм се загледала по това чико, много ми е сладурско и изглежда компактно. мисля някой уикенд да ходя да го видя на живо. на клипчето му го има как се събира в багажник на смарт, моя е по тесен и от това, но все пак Simple Smile
Муци, ти наистина си супер свежарка, снощи с глас съм се смяла за тази тикава. дано днес имаш успех с динята  Hug
Сонче, и аз искам с вас на гимнастика  Embarassed много съм мързеливичка на тема спорт и се каня да ходя в този център отдавна, ама все забравям
Ирини, мерси. ще проверя в аптеката за този Магне Б   bouquet

# 258
  • София
  • Мнения: 1 183
Привет!

# 259
  • Мнения: 0
Сонче, сега ти видях въпроса мила Blush. Гимнастиката е много приятна и наторварава много равномерно. Не е тежка въобще.
Мари, хайде идвайте и двете да видите колко е забавно. На мен много ми допада макар че не мисля да оставам само с тази гимнастика до края. Само да се стопли и почвам плуването - басейна ми е на дена крачка от нас. Решила съм направо карта да си взема и ще ходя колкото мога повече. Тялото не трябва да забравя да спортува.  Naughty

# 260
  • София
  • Мнения: 413
red_sonya_ аз ги гледах на живо. 3-колката е по-тежка, а 4-колката е супер маневрена, много компактно и лесно се прибира (сгъва), има приставка с която дръжките от 2 стават една. Бе тя ми е фаворита. 3-колката в сгънато положение, пак е доста обемиста.

А за роклята-ми така де жените са бременни-не прокажени, там от къдетое мацката сигурно е още по-топло, пък и тя булка иска да е! hahaha

# 261
  • Мнения: 133
много съм мързеливичка на тема спорт и се каня да ходя в този център отдавна, ама все забравям
mari_p,  виждам, че сме от една кръвна група  Hands Clap И на мен ми трябва много стимул, но сега като гледам как се покачват килограмите на кантара и мисля, че съм си намерила   badscale
Много се радвам, че ще се съберем дружинка  yesyes
Люси, и аз много обичам да плувам (даже едно време това тренирах), но нещо се понаплаших с тея вагинални инфекции, че последните няколко пъти от море все така се прибирам Sad
Дидка, в кой магазин ги гледа, че аз до сега никъде не съм ги видяла, а пък мисля след Гергьовден да пообоколя магазините, т.к. почивам Simple Smile 

# 262
  • София
  • Мнения: 413
red_sonya_  в магазина на Чико, който е до Централна Авто гара, също и в Пигис хаус http://www.piggyshouse.com/bg/contacts/, както и в магазина Комсед(зад BILLA на бул,. България).  thumbsup
 
 

# 263
  • Мнения: 79
Привет мами Flutter
Дидка, откъде я намери тази булка, този образ неземен?
На нейната свадба определено е била център на внимание, особено ако и бебето е шавало... и какви контрасти в цветовете... Joy благодаря за порцията смях, която ми осигури!
За хемароидите, не се шашкайте момичета аз родих две едри бебета 4 и 5 кг. и мах огромен корем последният път, с много дълги родилни мъки(последният път повече от 24 часа Embarassed) през цялото време с тежък запек и пак нямах хемароиди.
Така, че споко може да ви се размине, не може всяка екстра да ни огрее... Hug
Хубав, много хубав ден от мен!

П.п. Деси пиши как е детенце има ли подобрение?

# 264
  • Мнения: 125
За сутиена - не мога да съм без....циците ми бяха 85Д преди да забременея Wink Сега са по-големи Shocked
Та затова ми трябва не сутиен, а палатка  newsm41 ужасссс.....

# 265
  • Мнения: 1 632
На мен пък вчера вечерта ми бяха ужасно надути краката, чак се изплаших и звънях на лекарката. каза ди си ги вдигна на високо и ако и дне съм така да ида, но още сутринта бяха спаднали и сега  ги следя не са надути. Лошото е че съм на бюро по цял ден и те са ми надолу няма как да си ги вдигна. гадно то от сега ако взема така да се надувам..............

# 266
  • Мнения: 0
Вчера останах страшно изумена. В центъра където ходих за гимнастиката като се почнаха едни дискусии на кой какво е бебето - момиче или момче, то това май са вариантите. И ако знаете колко случая имаше на бебета, които са им объркали пола първия път и то момчета, които се оказали девойки. Thinking
А проблема с името си остава ooooh! Таткото се нави да го кръстим на него, когато аз вече се бях разубедила, защото ще е 5тия Владимир в родата и ще си кажат хората "ей тия нямат никво въображение" hahaha
Бръмбъзък,  Hug ами ти значи си булката мечта. Аз щото по принцип имам среден към малък бюст и за сватбата си бях подготвила чашка с подплънки разбира се hahaha Обаче така се ошашках, че забравих да го сложа hahaha и си бях без сутиен.

# 267
  • Мнения: 21
Мамита, някоя от вас да се е сблъсквала с прееклампсия?
Питам информативно, никой да не се шашка, просто покрай аспирина и селена, дето сега ми ги изписа ендокриноложката се зачетох, но не разбрах много. Най ме притеснява как се диагностицира?
 Hug
пак да кажа, че аз просто съм бъзливка, така да се каже и много много се притеснявам. знам че не е хубаво, както и прекалено да се зачитам в тези неща, но... Embarassed

# 268
  • Мнения: 343
Бръмбъзък, и аз съм с големи бомби и за сватбата си уших бюстие и бях без сутиен. Не вярвах, че ще ми е удобно, но наистина е вариант. Помисли, ще ти пусна някоя снимка да видиш.

Мари, ако не бъркам, преекламсията се получава, когато имаш високо кръвно, но не е задължително. А какво общо имат тук аспирина и селена. Аз тях си ги пия още от преди да забременея.

# 269
  • Мнения: 21
Григчо, историята започва с вчерашната ми консултация с Д-р Катя Тодорова, по настояване на гинеколог, заради високата захар и хашимотото и понеже тя била спец по бременлийките. Д-рката ми изписа селен и аспирин протект, /които аз засега не съм почнала,/ едната от причините беше, за да не се стигне до прееклампсия.

и все ще казвам: Софи, ами аз не разбрах май някой е видял снимка с новата ти прическа, ами искам и аз  Hug

Общи условия

Активация на акаунт