Режимите на Ипократис 7

  • 21 642
  • 413
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 147
Привет и от мен! Поредните 3 дни потоп  Embarassed. За мое оправдание ще кажа, че бях на сватба и ден и половина на гости на мама. Вчера бях и при Ипо - +1кг за последния месец  Blush. Обеща ми, че ако съм режимна следващите 3 седмици, ще ми смени диетата  Praynig. Дано да издържа.
Giggerotta да не би да ходим на едно и също място на танци?

# 346
  • Мнения: 147
dess76 режимчето ми е:

Ден 1
Ранна закуска: Кафе или чай, 1 активиа по избор
Обяд:  Малка  салата по избор 1 филия хляб тонус или бонус
Следобедна закуска: Плодово кисело мляко по избор
Вечеря: 2 средно големи   варени картофа ,зеленчук по избор.
Ден 2
Ранна закуска: Кафе или чай,2 черен хляб, малко парче сирене.
Обяд:  2 средно големи   варени картофа ,зеленчук по избор
Следобедна закуска: Плодово кисело мляко по избор
Вечеря: Малка  салата по избор 1 филия хляб тонус или бонус
Ден 3
Ранна закуска: Кафе или чай, 1 активиа по избор
Обяд:  Малка  салата по избор 1 филия хляб тонус или бонус
Следобедна закуска: Плодово кисело мляко по избор
Вечеря: 2 средно големи   варени картофа ,зеленчук по избор.
Ден 4
Ранна закуска: Кафе или плодов чай, 2 плода по избор..
Обяд:  2 средно големи   варени картофа ,зеленчук по избор
Следобедна закуска: Плодово кисело мляко по избор
Вечеря: 2 варени яйца, зеленчук по избор, малко парче сирене
Ден 5
Ранна закуска: Кафе или чай,2 черен хляб, малко парче сирене.
Обяд:  2 ½  кофичка кисело мляко, плод по избор или филия черен хляб
Следобедна закуска: Плодово кисело мляко по избор
Вечеря: Малка  салата по избор 1 филия хляб тонус или бонус
Ден 6
Ранна закуска: Кафе или чай, 1 активиа по избор
Обяд: Порция варен ориз , зеленчук по избор.
Следобедна закуска: Плодово кисело мляко по избор
Вечеря: 2 варени яйца, зеленчук по избор, малко парче сирене

Първия месец ми беше кошмарен. Липсваше ми много месото, а и сиренето ми беше малко.
Като ходих на първия контролен преглед, Ипо ми добави малко сирене към картофите и стана малко по-поносимо.

# 347
  • Мнения: 6 029
mama_V, що нямаш месо в режима?!

# 348
  • Мнения: 195
Giggerotta да не би да ходим на едно и също място на танци?
Може, на стадион Васил Левски ли ходиш? Аз съм там Simple Smile При Димо и Станислав...

# 349
  • Мнения: 910
mama_V, що нямаш месо в режима?!
и аз това се учудих.
mama_V,благодаря ти че сподели режима си.
Аз съм примерна засега,а за вчера издънката ми беше само бонбона.
Довечера сме на РД,но ще водя и бебка, та може и една салата да не мога да изям.
Aia,благодаря за кафенцето.
Лек и режимен ден!

# 350
  • Мнения: 241
Днес си събрах стрес колкото за три месеца напред покрай работа и едно учене дето съм го подхванала в българските университети мани мани...  Crazy Shocked #Crazy

ама като съм така и хич не се и сещам за ядене, толкова мн други неща си имам на главата че даже не ми се яде...  chef

и такааа...

Giggerotta , народни танци? Къде? Има ли през деня?

моя режим (мисля че веднъж го публикувах тук) е:

първи ден:
закуска-1 плод
обяд-малка салата с 1 филия черен хляб (аз си обичам бонус)
следобед-1 плод
вечеря-100г пържола пиле/или риба с 1 зеленчук
късна вечеря-1/2 кофичка кисело мляко Обезмаслено

втори ден:
закуска-1 плод
обяд-50г шунка с 1 зеленчук
следобед-1 плод
вечеря-малка салата с 1 филийка черен хляб
късна вечеря-1/2 кофичка кисело мляко Обезмаслено

и така 6 дни се редуват тези

Ама отдаааавна го имам и малко...си смених хляба с мъничко сирене и си добавих 1/2 кофичка кисело мляко Обезмаслено към закуската, но рядко го ям.
На 17ти очакван като ида на консултация да вляза в определен от Ипократис режим, макар че и сега съм си на нещо такова, само дето не ми е персонално назначено.

Последна редакция: вт, 03 юни 2008, 20:21 от SharenaSol

# 351
  • Мнения: 195
Giggerotta , народни танци? Къде? Има ли през деня?
SharenaSol, аз да ти кажа не ходя много редовно напоследък, но мога да дам инфо Simple Smile

Начи хората при които аз ходя водят на 2 места - на стадион Васил Левски и в една зала на ул. Вашингтон, пада се зад Халите.
В момента има 3 нива - много напреднали, играят около две години май, други - средно напреднали и последно - начинаещи, ама те и начинаещите вече играят от 2-3 месеца, т.е. не са много начинаещи. Обикновено през 4-5-6 месеца почва нова група Simple Smile
Кажи коя те интересува, че да ти кажа къде я има и от колко часа...През деня няма обаче нито една, и 3-те са вечер.

# 352
  • Мнения: 241
Giggerotta , за  newsm78начинаещи?

# 353
  • Мнения: 1 599
Днес да се похваля 2ри режимен ден никакъв глад...много съм режимна... без издънки..

Giggerotta еми аз ще се приготвя да ходя и ако си ок ще отиде ме ако не ... друг ден....

Julie  за щастие аз съм от режимните...а иначе съм за бой... ама заради преди  Laughing

mama_V лелееее Ипо направо те е изцедил...ама ти спазваш ли го???какво са тези +

Направо ме разбихте с вашите режими... пълен глад...  Thinking

Покрай манията за плодуване реших да вечерям диня ....дано издържа само на нея

Последна редакция: вт, 03 юни 2008, 18:55 от Aia

# 354
  • Мнения: 195
Браво, Айче, само така, влизаш в ритъм след голямата ваканция! Grinning
А динята как беше, аз тая година още не съм яла, оня ден си взех пъпеш ама хич не ми хареса...днес пък си взех кайсийки - киселииии то джанки да бяха нямаше да са толко кисели  Confused Не им е времето още май и туй то...макар че знам ли и аз откъде идват, може да са отнякъде дето е лято...
Момичета, аз пък прегреших днес с едни фъстъчки...ама малко...и сега за вечеря каква салата си напарвих   chef ухаа - маруля, краставица, домат, малко кисела ябълка, зелен лук и сиренце...
Giggerotta , за  newsm78начинаещи?

SharenaSol, най-начинаещата група от трите е сряда вечер от 8:00 до 9:30  и неделя следобед от 5:00 до 6:00, обаче те вече са научили доста хора, ако искаш изчакай да започне нова група, аз ще ти кажа когато има, то сигурно след 2-3 месеца най-много ще има? А ако искаш пробвай и в тази де, ама ще трябва да учиш хората в движение, аз хич не обичам така Wink

mama_V, на едно място ли ходим? Simple Smile

# 355
  • Мнения: 910
Добър вечер!
Аз съм примерна,на РД хапнах малко салата в движение и две чаши вода и това ми беше,след малко мисля да лягам,че не се знае госпожицата кога ще ме събуди.
SharenaSol,какво учиш?
Лека нощ!  bouquet

# 356
  • Мнения: 910
Добро утро,момичета!
Да почерпя с кафенце Coffee и водичка.
Лек и режимен ден!  bouquet

# 357
  • Мнения: 1 599
Здравейте момичета,

Вчера не успях само на диня (за вечеря) как плодуват тези хора не знам ... направих си и 1 салатка със сирене..

Giggerotta еми влизам , че с тези прегрешения...а и като ми е тежко се чувствам ужасно...направо едвам спа нощно време. Аз си взех диня на резани... понеже така я виждам дали е червена и беше леко казано супер (въпреки, че май е още рано за диня..не знам) а пъпеш хич не обичам и не ям.   Милата аз гледам да не пробвам фъстъчки и шоколад понеже почна ли няма спиране... то нали знаеш децата нямат спирачки


dess76  благодаря за кафенцето
 

# 358
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Тук съм, бутам я някак. За разлика от предишния път, сякаш го няма този стимул  newsm78 Преди бях супер надъхана да слабея, сега много на сила ми стават нещата. Снощи прегреших с няколко хапки дробено  Blush Тренирам умерено, дори слабо- преди въртях по 30 км, сега едва 10 навъртам  Tired Предполагам, че малко по малко навлизам в сатурнова дупка и това ми се отразява изобщо на всички начинания  Crazy

# 359
  • Мнения: 6 029
И на мен ми е много трудно, ужас. И аз прегреших малко вчера. Що така - не знам  Tired

Общи условия

Активация на акаунт