М & БИ - 66

  • 20 268
  • 284
  •   1
Отговори
# 270
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Кате, лек път и страхотно мароканско преживяване!

# 271
  • Мнения: 720
Тарик,ние на децата по бг системата ги ваксинираме,тоест повечето/не всички/ ваксини ги правят там....Тази ММР така и не я направихме, но по принцип си ги ваксинираме. Peace в бг тази ммр се слага по различен начин,не наведнъж както е по англ.с-ма.И тук имаше доста дискусии по въпроса. Оставила съм тези неща да ги преценява нашия татко,че аз какво ли разбирам от ваксини. Но ти не се шашкай, все пак много хора ги правят и децата им са напълно здрави. Hug

Пишете си по колко кг.са се родили бебета ви....моят малчик се роди в  33-34 седмица ,1,750 /спука ми се водата/ . Но тук имат страхотна техника и кувйози и грижовен персонал ....порастна човека вече. Simple Smile

Последна редакция: ср, 30 апр 2008, 20:59 от harriet TJB

# 272
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Оле, Хари, какво ли мъниче е било?  Heart Eyes Миличкото.  Hug
Моето съкровище се роди в края на 37ма седмица и беше 3,2кг и 49,5см. Не му беше време да се ражда, ама му изгубиха тоновете на прегледа и оп айде под ножа Rolling Eyes. Има няма за половин час станах мама. А анестезиолога как ми надупчи гръбнака само аз си знам, накрая не ми уцели мястото за спинална упойка и ме сложиха пълна - сестрите после бяха много мили - това бил най-трудния начин да се роди.
На 1годинка сега е 12,2кг и 76см  Heart Eyes Имам една специална книга за бебето и вътре записвам всички подробности. Например днес открих, че е пробил единия кътник  Shocked и веднага бързам да записвам в книгата, да не изтърва нещо  hahaha

# 273
  • Мнения: 333
Ще излушам съветите ви момичета.  Hug И аз мисля да не бързам и да не се насилвам...на сила любов не става. Просто в момента усещам как съм изгубила желание да обичам някой ... не се вълнувам...чудя се дали отново ще мога да обичам и да се влюбя в някой.

Кате Много ме е яд за вас. Моля те не се тормози....знам какво е, чувствам се сякаш съм на твое място. Но в никакъв случай при условие че и двамата се обичате и държите един на друг не се разделяйте. Любовта не се намира лесно..ти я имаш..имаш мъж до себе си, който държи на теб, моля те не я пропилявайте заради условията. Дръжте се още по-здраво един за друг..борете се не се отказвайте ... не я заравяйте жива любовта - после ще станеш като мен - празна, сякаш не си жива. Дръжте се здраво и гледайте напред и не допускайте други да разрушат всичко!  Hug

Акхиял лек път ти пожелавам. Ще те чакаме с нетърпение...да не ни забравиш!  Hug

ТарикМом Чак ти съчувствах на неприятностите днес, но пък наистина може и да е знак. Бих искала да те посъветвам, но не съм мн наясно с ваксините. Поразпитай още..каквото и да решиш и предприемеш дано всичко да е наред и страховете ти да са били напразно.  Praynig  Hug

я Хаяти много хубави места...ей за такива местенца си мечтая, но за жалост тук във Варна няма.  Sad

нафасима подкрепям препоръката на десито. Heart Eyes

Лили тц тц тц...как така ще я ударят малката кукла...ех ама тези деца.  #Cussing outЗа жалост има мн злобни деца. Човек ще го е страх да пусне детето си сред такива деца.

# 274
  • Мнения: 689
Хаяти-има нова книга:
http://www.islamforbulgaria.com/onlinelibrary/index.html

ТарикМом-наистина може да е знак...На моите сме правили ММР,но на части.Мъжа ти да прави Истихара най-добре!
В албума горе има банер на днес.бг и от там видях новината с този психо.Ама само 15 год ли,че той е съсипал 8 човешки живота тоя ненормалник....Ако беше в арабско щяха да му резнат главата #2gunfire

Кари:51 см;3.670кг (4 шева Шилан Mr. Green) 20 дена преди термин
Сара:54см;4.875кг (7 шевчета) 3 дена преносена
третото ще го осиновявам Naughty Joy

# 275
  • Мнения: 48
как сте мами? Hug
При нас времето е направо невероятно и покрай една разходка с Адам днес, се запознах  с една много приятна сирийка от Халеб,която е в БГ вече 3 години и говори добре български.Но много и липсва Сирия и сравнявайки живота тук и там,вика в Сирия по-спокойно се живее.Мъжа и е българо-сириец(майка българка) и имат бизнес тука.

Нашият юнак се роди точно 4.00 кг и 51 см чрез секцио.Струваше ми се толкова малък а сестрите викаха неее доста бил голям.

# 276
  • Мнения: 720
Да Тони ,беше мъничък като зайче ...дрешки за новореди му бяха голееми,  да не говорим за памперсите ...дори тези най най малките ,стигаха му до мишниците  Grinning ...трудно се гледа такова малко бебче.

Лиле ,не ти се е разминало със шевчетата.....аз пък съм много горда със себе си/или с малките си бебета Wink/ 3 нормални без 1 шев.
Лили знам че не се сърдиш, като ми дойде  музата ще сложа пак снимчици...сега ме мързи нещо.Пък и не вярвам толкова да си заритала за моя облик Mr. Green
И аз се ужасаявам от грубите деца, понеже моите не ги уча на агресия....но пък се надявам да не станат медузи съвсем.. Simple Smile

шиланке и аз мисля така- ако отидеш там нещата ще бъдат други след време...и те са хора ,ако знаеш как да се държиш с тях ,кое ,как да кажеш ,кое не ......ще те приемат.Но  на теб не ти се вярвай май Simple Smile

# 277
  • Мнения: 55
Ах ,днес пак си поплаках на филма "Сирийската булка" ,една много семпла история а  колко болни теми само разглежда.
Шиланке Шиланке утре пак да пишеш, този вуйчо тук не спря да те тормози а какви ги е забъркал само там. Ти само си реши на какво си готова за твоето момче и всичко ще се нареди ,само вярвай в това . Hug
Принцеске има ,има и във Варна ,но само лятото и то на централния плаж ,то и аз нямаше да го зная ,но семейно го посетихме и беше много красиво.
Тарик мами само веднъж гледах по телевизията как мъчиха една женица с такава упойка ,как не и забиха и шамар а тя си казва ,че я боли адски и не издържа  Mr. Green ,преживях го с нея , всичко е в Божиите ръце ,аз престанах да се интересувам от тази процедура ,като дойде Иншаалла ,тогава  ще му мисля .
На мен са решили 4 зъба(мъдреци) наваднъж да излизат ,виж на колко години   bouquet
Деси ти от първия път ли я разбра малката ,да я нащипеш от мен.Как не ти ги е смесила и с арабския ,е тогава  #Crazy
Лили да ,много добър сайт ,аз от там научих много  а и имат още много работа.Господ да им помага в това начинание . Онлайн библиотеката им е една от най-богатите ,срещала съм ги и по други сайтове  тези книги ,но колкото повече са ,така който се интересува винаги ще има под ръка .
Ели не се ли върна  вече във Варна ,как е малката
Другарче ами ти шеташ ли ,работиш ли  ,още малко и нова темичка ,кой иска да е първи ,че от сега да се направят резервации 

# 278
  • Мнения: 2 113
Тарикмам,

И аз имах едни такива преживявания с бебче по рейсове и като те прочетох, всичко ми се повтори пред очите.  Герой си ти, а и си в друга и нова за теб държава. Имам 3 дечица, Слава Богу тогава нещата се оправиха.
 Говорят, а по литературата, посветена на хомеопатията, пише, че много от докторите не си имунизирали децата.  На едно доста известно бг лекарско семейство от близкото минало малката дъщеричка от имунизация получи необратими увреждания, случаят е много известен, да не дава Господ никому.
Но не смея да давам съвети като не съм педиатър, всяка мама си решава.  Риск има и в двата случая. Дано всичко мине добре каквото и да решите. Praynig

Кате,  жива, здрава и доволна да останеш от пътуването и гостуването !

На всички останали най-добри пожелания за празниците !

# 279
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
ЗДавейте моми4ета Hug,4естит рожден ден на вси4ки рожденници  bouquet.
Дезьрт,дано вси4ко ти трьгне като по вода от тук нататьк Praynig

Минах само да ви пожелая много усмвки и здраве най_ве4е и да изпратя една голяма прегрьдка Hug от моята 4аст на земята.  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 280
  • Мнения: 216
                               Добро утро
ейии-бебешко сте я подхванали от сутринта е от вчера де Mr. Green


ей-Хари-какъв мъник е бил твоя бебо Heart Eyes

моите все еднакви се раждат горе-долу и винаги преносени Mr. Green-ей все ми предизвиквет ражданията с разни гадорийки Mr. Green-не можах и аз веднъж като хората да отида с контракции в б-цата и да бързаме по пътя Confused
Мохаммед се роди-3100,52см-(9 външни и трийсетина вътрешни шева Sick)15 дни след термин Mr. Green
Али-3200,54см-3 -4 шева(на същото място) Mr. Green-пак 15 дни след термин Mr. Green
Рабаб-3000,51см-3шева(пак на старото място)-5 дни след термин и то щото не ни се чакаше вече-всичко си беше готово,но контракции пак нямаше-явно просто на никой не му е било време,ма хайде-вънка са вече,връщане назад няма Mr. Green Mr. Green

лек и успешен ден

# 281
  • Мнения: 55

 Добро утро и от мен ,слънчев и спокоен ден на всички .

# 282
  • Мнения: 3 804

 Добро утро и от мен ,слънчев и спокоен ден на всички .
хаяти що така накратко  newsm78 Laughing
взимам кафето на ДУА и отивам в ресторанта на Хаяти да закуся и из4езвам
другар4е готова ли е темата newsm78

# 283
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Снощи я сготвих и чаках до към 2и30ч , ама не се разприказвахте ....
Ще си напрявя една "Инка" и ще пускам , макар , че ми се искаше да вмъкна вече и РДни , нищо де ...




заповядайте в новата ни тема      http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=289453.new#new

Последна редакция: чт, 01 май 2008, 11:49 от Другарче

# 284
  • Мнения: 216
Е ХАЙДЕ ДЕ ДРУГАРЧЕ,ЧЕ ОТИВАМЕ НА ВЪН-ПАК ДА ИЗНАХАЛСТВАМ
АМА МНОГО сме неактивни напоследък newsm78-що така  Sad
амал-какво става с теб-ще се виждаме ли утре newsm78
писах ти саобщение
Тони-какво стана с васкината newsm78

Лили-опраихте ли се с  агресивното дете newsm78-то не е зле и Кари да му светне някоя hahahaсамо да има смелост-че да види той бг жилка какво означава Joy...и то от Монтана Joy
братовчедка ми беше омъжена там и ходех като малка на гости-беше приказно красиво край фонтаните и в дворовете на къщите-обаче тя се разведе,нещо не са се разбрали след толкова години Confused-мисля,че и тя има вина.Съпругът и е треньор по баскетбол-може и да го знаеш-сега си има семейство-но понеже са доста по-големи от мен-не знам още ли работи това newsm78
важното е,че като малка ходех там и обичах да стоя Heart Eyes

Последна редакция: чт, 01 май 2008, 11:57 от DUA

Общи условия

Активация на акаунт