Как открих топлата вода и изтрепах рибата

  • 5 656
  • 90
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 183
Ах, каква личност се крие зад ник Касандра!
АААА,под ник Касандра се крие съвсем друга личност...Почти противоположна на горепосочената Wink...И двете май не се харесват особенно... Hug

# 76
  • Мнения: 161
Разделих се с късата си руса коса тип "таралеж в атака",ама ми стоеше супер,разделих се и с полите,мама много държеше на тях.Разделих се с мечтата си да живея в голям,прашен град,където никой не ме познава.Разделих се и с мерака си да уча право,трябва да дам път на сина си.Разделих се с мъжа на живота си преди мнооооооого години и все още съжалявам.Не съм се разделила с дрънкулките по ръцете и врата си,а не мога да се разделя и с цигарите,това е от години и спрях да опитвам!!!!Има още много,но се страхувам,да не се окаже че животът ми е само раздели!!! Twisted Evil

# 77
  • Мнения: 139
А значки на Майкъл Джексън носили ли сте? Grinning

# 78
  • Мнения: X
А значки на Майкъл Джексън носили ли сте? Grinning
И питаш. Дори го имитирах на всеослушание в клас Flutter

# 79
  • Мнения: 5 940
Разделих се с дългите, развлечени пуловери, които удължавах като ги връзвах за вратата и  легнала  ги дърпах. Няма ги вече кубинките, нарочно скъсаните панталони, едно дънково елече, насила горено с цигара, за да придобие подобаваща упадъчност. Едни големи зелени слънчеви очила забравих в един влак Бургас-София, още тъжа за тях.
Косата ми вече е дълга  и с постоянен цвят. Разделих се с късата, рошава, руса, черна, зелена коса.
Пазя, обличам и нося  още шарените дълги гердани и поли, големите чанти и шантавите обици.

# 80
  • Мнения: 139
И ние с мойта приятелка го имитирахме Grinning
Даже се бяхме разчули в цялото училище, колко сме добри newsm68
Веднъж на някакво тържество на открито, каките от по-горните класове, ни придумаха да им поиграем, скрити зад едни храсти Laughing, защото били чули за нас Blush
Отначало разбира се, не се съгласихме Naughty, все пак бяхме звезди нали Wink
След малко обаче бяхме яко във вихъра си Laughing

Моята приятелка пък, след като гледахме "Лунен пътешественик" каза на майка си, че ще се ожени за Майкъл и плака с глас  няколко часа  Laughing

# 81
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Ластичните дънки и дългите и много широки карирани ризи на баща ми Laughing И с купищата албуми на Доорс Laughing
Късата черна пола, съчетана със спортна зелена тениска  и ниски остри обувки на токчета ooooh!
След това със спретнатите костюмчета сако и пола, които много повече биха отивали на сегашната ми възраст - ама сега не ми се носят Laughing
И с дългата си много къдрава и винаги рошава коса (с естествен цвят си е и досега, там забежки нямам), за която продължавам да си скърбя безутешно - двете бременности й видяха сметката Tired

# 82
  • София
  • Мнения: 351
Безумно дългите и широки карирани ризи на брат ми; панталоните 3 размера по-големи от този, който трябваше да нося всъщност; кламерите като аксесоар Laughing; веригите, ярко червената коса, вързана високо на две опашки.По-късно смених стила, ама и с него се разделих- розово, ама много розово червило, ярко гримирани очи, броката по очите, устните, деколтето; обувки на платформа, с които достигах височина 182 см и отдалеч се забелязвах в сравнение със съучениците ми; много късите блузки през зимата, изобщо изключителни тънки, почти летни дрехи, облечени през зимата...и още доста, ако се сетя ще допълвам:D

# 83
  • Мнения: 5 299
Косата не съм си боядисвала синя, но веждите ми бяха доста зелени(с крем и сенки за очи) Crazy...+една халка на носа(отрязана, щото нямаше как да го пробия)+ кубинки...добре че нямам снимки от този период..срааам Whistling

# 84
  • Мнения: 4 965
.......добре че нямам снимки от този период..срааам Whistling

Аз имам една-единствена снимка от "онзи период" и тя старателно се пази от най-добрата ми приятелка - даже и на мен не иска да ми я върне. Компромати...

# 85
  • София
  • Мнения: 17 592
Аз пък току-що разбрах, че мастиленозеленото било модерно...  Embarassed  Blush

# 86
  • Sofia
  • Мнения: 6 943
Разделих се с пластмасовите украшения - обеци-халки  , гривни и вериги в ярки цветове; клинчетата и поличките 1 педя, блузоните (сега ги наричат туники), въпреки че в момента са хит сред тийновете. Аз вече съм била на 16, не ме влекат. Блузки до под гърдите, поли тип циганска фуста - шарени, широки и до  петите, тениски с подплънки, корсетчета и бюстиета с връзки между гърдите като топ, а не за бельо  hahaha.
С мъка изоставих якето си в сигнално розово, от което ме заболяваха очите.
Отказах се от кърваво червено  червило и черна очна линия посред бял ден, студеното къдрене, тупиране и една педя лимба на челото  ooooh! С цветът на косата не съм експериментирала .
Никога не сложих кубинки, раздрани дънки, черен лак и сенки, татуировки, железа, много обеци и по необичайни части на тялото..  Единственият ми гръндж елемент беше една дънкова мешка с надписи и значки.  Blush
С кларковете и еспадрилите не можах да се спогодя - първите ми изглеждаха мъжки, а за вторите бях възмутена, че ги продаваха без подметки и трябваше да се доправят от обущар.  Crossing Arms

Обаче истински изтрепах рибата като се появих рано една сутрин на работа с дъъълга черна пола с цепка на бедрото, което цялото излизаше на показ!  #Crazy
Бях на 18 и работех в...  банка.  ooooh! Embarassed

# 87
  • Мнения: 139
Широки пуловери, ризи и якета, ръкавите на които вечно висяха извън ръцете ми Whistling
Дънковия гащеризон и бомбетата, обожавах си ги Grinning

Една солидна доза фиксатор на бретона за дискотеката.........
Онова зеленото, което имаше ефекта на захар със вода Joy

# 88
  • Мнения: 2 070
Ми  и аз съм минала през какво ли не, обаче никога не съм си мислила, че съм открила топлата вода. При наличие на подобни дрехи от баба ми и майка ми в гардеробите. Иначе косата ми беше руса, къса, синя, обръсната до голо и всякакви. Ооо, да, тия бритони дето ги правиш с маша и после ги фиксираш с лак, баси гадното, дано не се върне, предпочитам детето си с расти или плитки или цветове, но не и с това...  ooooh!

Наскоро писах в друга тема, раделих се с една моя "провинциална" черта. Да ходя до кварталния магазин с официалните си дрехи или поне хайде - с прилични дрехи за навън. Понеже в Плевен сме на центъра почти и като по-малка/млада ме беше срам да изляза от вкъщи по домашни дрехи. Така си продължих после и в студентски град и из другите места, където живях. Наскоро обаче заведох детето дори на градина по домашни дрехи. напредък а?  Laughing Или занемаряване? Кое от двете?

# 89
  • Мнения: 111
Разделих се с осемте обици, кубинките, тениските и пуловерите на баща ми, скъсаните дънки, шарената коса до свивките на коленете...
Просто ако в този си вид се нося по парковете и градинките с децата, ще ми отнемат родителските права  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт