Дзен, или изкуството да поддържаш компютър - II

  • 91 638
  • 1 903
  •   1
Отговори
# 870
  • София
  • Мнения: 6 210
сузи, а с кой плеър гледаш филма? Понякога BSPlayer-а не ми отваря някои субчета и в последно време почнах да гледам с GOM. Той не ми е давал абсолютно никакви ядове.

# 871
  • Мнения: 2 425
aynur, погледни инфото тук , може би ще ти е от полза  Peace
Мерси за сайта, но не намерих нищо за моя проблем  Embarassed

# 872
  • Мнения: 1 536
сузи, а с кой плеър гледаш филма? Понякога BSPlayer-а не ми отваря някои субчета и в последно време почнах да гледам с GOM. Той не ми е давал абсолютно никакви ядове.
Ами пробвах  с 4-5 плеъра,само с VLC  става и то след някакво предупреждение,че нещо липсва(не го разбирам).
Този филм много ми хареса и  искам да си го запиша на диск,но ми записва без субтитрите.Записвам с неро  понякога но в повечето случаи с ConvertXtoDVD,досега не е имало проблем.

# 873
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
пробвайте с други субтитри.

# 874
  • Мнения: 17 546
Не знам как се получи, но под иконите на десктопа ми се появиха тъмни полета. http://www.prikachi.com/files/456836u.jpg
Искам да ги махна и под тях да няма нищо, а само като кликна върху някоя икона тогава да се маркира. Опитах от Контрол панела и настройки на дисплея и не се получава Rolling Eyes Как сатана въобще?

# 875
# 876
  • Мнения: 1 536
пробвайте с други субтитри.
от 4-5 места свалих  субтитри,проблема си остава същият,субтитрите са формат str ,може би трябва друг  формат(напр.sub)но такива не намирам никъде

# 877
  • Мнения: 37
Въпросче.

Как да си пусна проектора? Имам предвид да настроя лаптопа да подава сигнал и на втория порт, за втори монитор/проектор. Правя го до някъде, но нещо пропускам. Вкъщи исках да го направя към втори монитор, но освен картинката на десктопа нищо друго не тръгва. Появява се мишката само, но ... до там, дори иконки не се виждат.

# 878
  • Мнения: 17 546
Hug Hug Hug
Там не съм пипала, но някак го сътворих Crazy Ба си, колко лесно било ooooh! Embarassed

# 879
  • София
  • Мнения: 1 223
Въпросче.

Как да си пусна проектора? Имам предвид да настроя лаптопа да подава сигнал и на втория порт, за втори монитор/проектор. Правя го до някъде, но нещо пропускам. Вкъщи исках да го направя към втори монитор, но освен картинката на десктопа нищо друго не тръгва. Появява се мишката само, но ... до там, дори иконки не се виждат.

Виж дали има опция CloneМоnitor в настройките на DisplayProperties.

# 880
  • Мнения: 4 546
искам да си сменя нет доставчика , но нищо не мога да разбера от тарифите  Rolling Eyes

коя е най-добре от изброените и каква е разликата между неограничен достъп с разделени и неразделени бг и международни канали  Rolling Eyes

1.  20 лв. неограничен достъп към интернет
Скоростта на тази тарифа е до 35 KБайта (280 Kbps)


2. Неограничени тарифи с разделен международен и БГ канал
20лв. до 510Kbps | 64KB/s 140Kbps | 17KB/s
25лв. до 750Kbps | 94KB/s 200Kbps | 25КB/s

# 881
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
в единия случай теглиш от български и чужди сървъри с еднаква скорост в другия с по-висока от българските.
има значение, ако мислиш да теглиш филми от торентите ....

# 882
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 813
Подариха ми лаптоп с Виста. Имам следния проблем - опитвам се да си инсталирам две програми за правене на фотоалбуми, но Вистата не допуска програмите да се свържат с интернет и да направят окончателното им ъпдейтване и да се инталират на компа. Какво да правя?

# 883
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
нямаш ли възможност за даунгрейд на виста до ХР? я си виж дисковете.

# 884
  • София
  • Мнения: 6 210
Miriel, само тези програми ли не допуска Виста-та до интернет? Провери да не са блокирани от антивирусната или файруола /мързи ме да превключвам на латиница/. Скоро инсталирах разни работи на на сестра ми /с Виста е/ и непрекъснато трябваше да уверявам лаптопа, че съм съгласна и че позволявам инсталацията да продължи. Да не би някъде да не си се съгласила и за това да те тормози?  Mr. Green
Иначе и аз почти се бях навила да даунгрейдна до ХР, както Лабрадор предлага, ама пусто нямаше драйвъри  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт