Дзен, или изкуството да поддържаш компютър - II

  • 91 693
  • 1 903
  •   1
Отговори
# 885
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Да. За сега само при тези програми се получи това. Антивирусната ми е AVG. Влязох в настройките на Пропускане на програми през защитната стена на Win, но пак не става. Влизах в Интернет опшънс на Мозила и там дадох, че страниците от които свалям програмите са проверени. Какво ли не направих и пак така се получава. Аз съм на безжичен интернет и по едно време си помислих дали рутера има някаква защита  и да не ги пропуска, но като пробвах на другия комп се инсталираха без проблем. Там сме на ХР.

Лаптопа е купен с инсталирана Виста. Нямам никакви дискове в мен.

# 886
  • София
  • Мнения: 6 210
Сигурно е излишно да го казвам, но все пак - сигурна ли си, че програмите, които се опитваш да инсталираш са съвместими с Виста?

# 887
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Сигурно е излишно да го казвам, но все пак - сигурна ли си, че програмите, които се опитваш да инсталираш са съвместими с Виста?

Сега проверих - да, съвместима е Tired

Това е страницата с описан моя проблем:http://supportcenteronline.com/ics/support/default.asp?deptID=4044

Пробвах всичко, но не се получава. Все си мисля, че нещо пропускам, но се съм много на "ти" с компютрите. На Зона аларм горе-долу знаех как да пропускам програмите, но за AVG не съм много наясно. Не вярвам и че тя е проблем, защото помоли батко ми да провери дали може да инсталира програмата при него (той е с AVG). Той я свали и я инсталира без проблем, но той не е с Виста

# 888
  • София
  • Мнения: 6 210
До колкото разбирам се опитваш да инсталираш този Smilebox. Виж какво пише в сайта в раздела как да инсталирам Смайлбокс на моето РС: Smilebox loads over the Internet, so any antivirus or firewall software you have may prompt you regarding whether you wish to "Allow" Smilebox before the installation completes.  newsm78 Продължавам да мисля, че е възможно да е до настройка на антивирусната, въпроса е къде да я намериш. За съжаление не ползвам AVG и не мога да съм полезна....

# 889
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
AVG не е проблема, инсталира се въпреки нея. Има нещо май в защитната стена на Вистата. Там също прирабив програмата като проверен софтуер, но не се получава

# 890
  • Мнения: 18
Виж дали няма нещо наречено Windows defender в програмите или в контролния панел, преди време ползвах виста и имаше нещо свързано с защитата при вистата и по спецефични програми трябваше да ги добавям ръчно.
И също така виж User Account Control там ако имаш възможност да го изключиш този контрол би чогло също да помогне.

# 891
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Виж дали няма нещо наречено Windows defender в програмите или в контролния панел, преди време ползвах виста и имаше нещо свързано с защитата при вистата и по спецефични програми трябваше да ги добавям ръчно.
И също така виж User Account Control там ако имаш възможност да го изключиш този контрол би чогло също да помогне.

Всичко съм направила и пак удрям на камък.

# 892
  • Мнения: 11 607
Имам една молба......търся българска, английска и фонетична азбука. Ако може линк, или нещо друго.....ако може без вируси....Благодаря!

# 893
# 894
# 895
  • Мнения: 2 336
Имам нужда от помощ и съвет  Praynig
От няколко дни компа взе да ми забавя и зацикля, какво ли не го правих трих програми да не би да му идват в повече, после инсталирах програмата CCleaner уж почисти нещо но нищо  Close в устройство С имам свободно място 726МВ, дефрагментирах дискът макар че нещо ми се опъна и не се дефрагментира както трябва. Какво друго да направя преди да стигна до преинсталация   newsm78 Sad
Моля ви за помощ  Praynig

# 896
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
махни всички скреен сейвъра ако си инсталирала външни.

# 897
  • Мнения: 2 336
махни всички скреен сейвъра ако си инсталирала външни.
да наистина това взе да се получава след инсталиране на външни скреен сейвъри, но ги махнах Tired
но ми остана една папка която не мога да изтрия Crazy

# 898
Има ли начин да се премахне съобщението, което излиза, че не е легален уиндоуса, Windiws Genuine Validation?

# 899
  • Мнения: 6 029
Има ли начин да се премахне съобщението, което излиза, че не е легален уиндоуса, Windiws Genuine Validation?

Има  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт