Дзен, или изкуството да поддържаш компютър - II

  • 91 753
  • 1 903
  •   1
Отговори
# 900
  • София
  • Мнения: 6 210
ted, пробвай да рестартираш и тогава опитай пак да я изтриеш. Или ако се ползва от друга програма, например торент клиент или от от програмка за виртуални дискове - махни я от там. Може и да помогне, въпреки че на другия компютър имам и аз една папка, която не мога да изтрия - нищо друго не я ползва и не ще и не ще! Ако някой се сеща какво да й направя, за да я изтрия, нека сподели  Mr. Green

Последна редакция: пн, 24 ное 2008, 20:01 от Вени***

# 901
  • Мнения: 434
 Здравейте.Имам проблем с модема за мобилен интернет на Globul ZTE MF632.Първо на диска с драйвери пише,че са за MAC операционна система.Пише също,че в диска трябва да има autorun.exe.Е няма го.Пише обаче,че поддържа някои определени марки компютри.Една от тези мари е Dell.Та на един Dell,успях да инсталирам.Стигнах до заветния екран свържи.Да ама не.Излиза ми надпис "Модемът не е".А иначе всички бутончета светят зелено,демек ще работим.Мрежата си намира......
 Четох по разни форуми,за други недоволни.Всичко си правя както трябва според ръководството.

  Имате ли наблюдения по въпроса.Моля посъветвайте ме,ако имате решение.

# 902
  • Мнения: 2 336
ted, пробвай да рестартираш и тогава опитай пак да я изтриеш. Или ако се ползва от друга програма, например торент клиент или от от програмка за виртуални дискове - махни я от там. Може и да помогне, въпреки че на другия компютър имам и аз една папка, която не мога да изтрия - нищо друго не я ползва и не ще и не ще! Ако някой се сеща какво да й направя, за да я изтрия, нека сподели  Mr. Green
не става  Tired

# 903
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
ако е само празна папка няма проблем да си стои.

# 904
  • София
  • Мнения: 6 210
Labrador, при мен е само празна папка. Сигурна съм, че не е системна. Остана след деинсталацията на някакъв кънтър страйк, който вече никой не играе. Обаче мноооого ме дразни, нейната кожа! И то не друго, а факта, че не мога да я изтрия  Mr. Green Трябва да взема да пробвам под Safe Mode...

# 905
  • Мнения: 6 029
Пробвай под сейф мод, да.

# 906
  • Мнения: 2 336
При мен не е празна папката, но не иска да се изтрие.
Изтрих сумати програми и нищо  #Cussing out

# 907
# 908
# 909
  • Мнения: 6 029
Що се почесваш, прочети какво пише в тоя линк, де  Laughing

# 910
  • София
  • Мнения: 6 210
Мдаа! Линка на Лабрадор мисля, че ще ни свърши работа, благодаря!  Peace Току що четох в един от подфорумите на калдата съвет да се опита с такъв тип програма. Мерси още веднъж за отделеното внимание и за програмката.

# 911
  • varna
  • Мнения: 676
запис Peace

# 912
  • Видин
  • Мнения: 168
Нуждая се от помощ Praynig Извинявам се , ако е писано назад ,но нямам време , а ще ме убият след малко сигурно #Cussing out
На мъжа племенницата беше на гости и правихме снимки ,вчера и днес .Сега взех да ги подреждам в папката от вчера снимките и реших да преместя тези от днес при другите .Снимките от днес бяха отделно ,но със същото име като папката от вчера .Там ми излезе съобщение да заменя ли няколко или всички с други в папката и аз "да всички " в бързината...И сега първите снимки от днес ,са заменили тези от вчера ,а другите ги няма Sad.Картата след всяко снимане ,качваме и трием после.Пробвах да върна компа с един ден ,но нищо не стана, а племенницата си тръгва след 2 часа  Sick
Има ли начин да върна заменените..

# 913
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
има програми възтановяване на картата. виж във фотофорума

# 914
  • София
  • Мнения: 39 889
Или "ctrl z".

Общи условия

Активация на акаунт