УЧИЛИЩЕ от 6години?

  • 3 159
  • 59
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 292
Против съм, докато не видя промяна в образователната система!

# 31
  • Мнения: 161
Против съм. Peace

# 32
  • София
  • Мнения: 44 115
Нямам проблем и чесно не разбирам защо го правите на такъв въпрос.... аз също съм тръгнала на 6, както и  половината ми съученици.....никой нищо не му е станало от това....
Имам пред вид навършени 6 години де...под 6 вече - против съм...

# 33
  • Мнения: 11 004
Против съм. Вече подписах петицията. Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 17 592
Не си го давам!
Това е последната година свобода изобщо в живота му... Дори и като стане дядо, като нищо пак ще бъде мобилизиран я с допълнителна работа, я с внуци, искам да си поиграе детето ми, не да се втурва от толкова малко в живота на възрастните...

Ако зависеше от мен, щях да направя училищното обучение 10 години - напълно достатъчен период, за да се усвоят основните, неспециализирани знания, необходими за "фундамента" на по- нататъшното обучение, така че да тръгват не от 6, а от 8 и да завършват не на 20, а на 18, паралелно с навършване на пълнолетието.

# 35
  • Мнения: 1 674
Против съм.

# 36
  • Мнения: 8 999
Много се радвам, че моите деца няма да ги хване тая малоумщина. Надявам се министърът на образованието да надниква чат пат по форумите, за  да се запознае с "любовта народна" и "благословиите", които го обсипват отвсякъде.

# 37
  • Мнения: 1 103
Aз също съм против и подписах петицията  Crossing Arms

# 38
  • Мнения: 686
Против съм

# 39
  • Мнения: 1 931
Аз съм против. Сина ми е роден Декември и за да върви с набора трябва да тръгне на 5 год и 9 месеца. Не съм съгласна с това да задължават. Всеки родител сам да си реши кога иска детето да тръгне на у-ще. Разбирам, че има много държави в които се тръгва и по- рано на у-ще, но у-щата им са съвсем различни от нашите.

# 40
  • Мнения: 593
Против съм да тръгват рано на училище, има време за учене!

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Абсолютно против съм тръгването на училище от 6-годишна възраст.
Peace

# 42
  • Мнения: 1 059
твърдо НЕ

# 43
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Абсолютно съм против това. Подписах и петицията.

# 44

Общи условия

Активация на акаунт