Секс за отбиване на номера

  • 5 485
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 734
Пред варианта да те опикае ...
Че то не може  хем да му се чишка, хем да секси. Чувала съм че не им се получавало на мъжете Mr. Green

# 16
  • София
  • Мнения: 1 176

Че то не може  хем да му се чишка, хем да секси. Чувала съм че не им се получавало на мъжете Mr. Green
Не съм искала да знам, да ти кажа  Laughing

# 17
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Значи има време за пиш , а за нещо по така няма, така ли  Crossing Arms
Пред варианта да те опикае ...
Не на секса по време на мач!!! Категорична съм!  Crossing Arms

хау!
но да чуем женската част какво ще сподели. или тука липсват "претупани" жени или такива които са пуснали "от мен д амине .. да'н съ разсърдиш"

# 18
  • Мнения: 118
 beer3 cook
Става интересно.Шъ следъ темътъ.

# 19
  • София
  • Мнения: 5 734
Това е полувреме,не се размечтавайте за прелудия и секс игра.Направо към действието и края  Laughing

# 20
Е, ако се кара по същество без дълги увертюри, мисля,че 13мен са горе- долу прилични /оставям две за пиш и отваряне на бира  Wink/

# 21
  • Мнения: 5 622
Моят мъж не гледа мачове

# 22
  • Мнения: 4 734
Лабрадоре, сложи анонимна анкета да се преброи колко са били жертва на " Секс за отбиване на номера ", че инак истински отговори ми се чини нема да получиш на питането си  Mr. Green
Буб, а кеч  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 5 622

Тц.

Аз един мъж намерих дето да не гледа мачове (кечове и прочие) и се омъжих за него  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 674
Я пусни анкета да видим колко от съфорумките са станали жертва на отбиване на номера!! Peace Peace

# 25
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
А колко съфорумки "отбиват номера" с мисълта за утрешната закуска на децата или смяната на тапетите в спалнята, или за обеления лак на кутрето на левия крак?

# 26
  • Мнения: 351

Тц.

Аз един мъж намерих дето да не гледа мачове (кечове и прочие) и се омъжих за него  Mr. Green
Моят също е такъв.... Wink

# 27
  • Мнения: 118
Аре сега ,не гледали футбол.Анкета ,анкета и пак анкета...

# 28
# 29
  • Мнения: 4 734
 Аз пък изобщо не мисля, че споменавания вид секс е само между разните му там полувремена. Отбиване на номера е и когато мъжа е изморен Mr. Green, а се пъне за да не му мрънкат  Laughing
И Лабрадоре и твоето е отбиване на номера. Въпросите тук, а анкетата на друго място. Срамота Laughing

Общи условия

Активация на акаунт