Мамо АПРИЛчето си ти гушни и всички тревоги забрави

  • 9 992
  • 288
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 137
Честита принцеса, Aleksi !!!
С много любов, заредена с енергия и все така положително настроена да отглеждаш малките съкровища!!!

# 271
  • Мнения: 6 442
Честит рожден ден,catty_m!
Желая ти здраве,щастие,любов и една много успешна година!



Момичета,утре ще пусна новата тема,защото тази няма 15 стр още и ще ни се карат.

# 272
  • Мнения: 228
Честит рожден ден, Кати!
Бъди все така сърдечна, мила и добра! Желая ти много здраве и само щастливи мигове с Борис и неговия татко!


Алекси, как спахте тази вечер? Баткото будеше ли се от мъничката? Имате ли кой да Ви помага?

# 273
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731
Добро утро,
Чудесна новина!!!
Алекси, нацелувай малката от всички нас  newsm51 4470

Catty M

# 274
  • София
  • Мнения: 6 268
Много ви благодаря з ахубавите пожелания, момичета  Hug

Една виртуална почерпка от мен



Хубав ден на всички  Sunglasses

# 275
  • Попово
  • Мнения: 687
catty m  nbirthday

# 276
# 277
  • Стара Загора
  • Мнения: 109
АЛЕКСИ ЧЕСТИТА МАЛКА ПРИНЦЕСА ,ДА РАСТЕ ЗДРАВА И ДА ВИ РАДВА МНОГО ЗАЕДНО С БАТКОТО!

Честит рожден ден,catty_m!


Марта - дано вече Ели е по-добре, като четох направо настръхнах. Милото момиче, как ли я боли .... Представям си на теб какво ти е било, а и на майка ти.... Дано не се случват повече такива неща.Пак е бил както се казва малкия дявол.

# 278
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
АЛЕКСИ   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
ЧЕСТИТА ТИ ПРЕКРАСНА ДЪЩЕРИЧКА !!!



Ех, поплаках си сутришно... Mr. Green
Ще изживееш всички прекрасни мигове тотново...  Hug
Как се казва малката бебка?

Забравих да поздравя Сatty_m  Blush
Честит празник и много сбъднати пожелания   bouquet

# 279
  • Мнения: 29
  :bouquet:aleksi,честито момиченце.Да ви е живо и здраво и мноого да ви радва,а за баткото съм сигурна,че е супер щастлив. Heart Eyes
Аз напоследък не пиша,дори нямам време да чета.Откакто започна Дани да щъка не ми остава никакво време-двамата с кака си са тандем в белите.Само ме чакат да си отвлека вниманието с нещо и започват.Ние сме в мезонет и щом започна да мия чинии например,решават да играят на стълбите....Онзи ден излезли на терасата  и хвърляли щипки без нищо да се чуе,аз си мислех,чеДани спи,,а Вики е в банята,ама не.Като отидох 5 минути след затишието от страна на каката Sick-дани само по боди без ръкав и бос,а тя щастливааааа....В резултат на което и двамата бяха със сополи.Мойте деца са някакъв специален сорт вандали,всичко чупят и разрушават,например клавиаура за компа купуваме вече за n-ти път.Ама да да живи и здрави,и баща им,за да покрива щетите Wink
Болните бързо да оздравяват и да нападат детските площадки  парковете Hug

# 280
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
АЛЕКСИ ЧЕСТИТА ТИ МОМА



И СПЕЦИАЛНО ЗА МАМА

# 281
  • Мнения: 50

ЧЕСТИТО АЛЕКСИ, ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ МАЛКАТА ПРИНЦЕСА, ПОСЛУШНИЯ БАТКО БОРИС, ХРАБРАТА МАМА И ЩАСТЛИВИЯ ТАТИ !!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 282
  • Мнения: 141
[ Алекси честита дъщеричка да ти е жива и здрава,а на теб бързо илеко въстановяване

# 283
  • Варна
  • Мнения: 72
Честита дъщеричка Алекси! Пожелавам ви много здраве на цялото семейство и незабравими мигове заедно!

# 284
  • София
  • Мнения: 2 406
Алекси, Hug Hug Hug

И сега като една виртуална орисница да наредя: Да е здрава, да е красива, да има талант, да покорява всички с усмивка, да умее да се радва по детски завинаги, да е много, много обичана и обичаща! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт