Монитор за слушане на тоновете

  • 7 863
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Варна
  • Мнения: 1 576
аз от две седмици имам такова уредче и с тати сме много щастливи да слушаме бебчо.  Flutter чуват се и движенията освен пулса му. Аз си купих един по-скъп и мощен апарат, но едно мамче от моята отчетна тема си купи точно такова и е много доволна също.

# 47
  • Мнения: 1 636
Не четох темата до края,но всеки си дава мнението,та да си дам и аz моето като една от теzи,които е имала такова чудо.  Mr. Green
Аz си го купих zа втората бременност. Бе6е приятно да слу6ам бебето. За теzи,които си мислят,че е вместо прегледите при лекар не е  Wink. Това е просто едно от многото ненужни неЩа,които обаче доставят радост по време на бременността. Ако има6 иzли6ни пари си го вzеми  Peace
 Но е по_голямо от ми6ка на ПЦ  Blush Имах като това,което butty_74  е пуснала на 1.страница. Сега видях,че има и други модели.

# 48
# 49
  • burgas
  • Мнения: 5
Здравейте момичета,
ровейки се в нета случайно попаднах на такова уредче вече и в България.Зарадвах се,защото много исках да имам такова,докато бях бременна.Ето ако някой иска да разгледа - http://aukro.bg/item464294809-baby-tone-bebe-ton-monitor-za-tono … ete-na-ploda.html.
Надявам се да съм била полезна за някой от вас!

# 50
  • Мнения: 62
Уреда е интересен, но не се чува кой знае какво. Имаме такъв, бяхме си го донесли от Англия. Там също са голям хит май. Татито и каката непрекъснато бяха върху  корема ми със слушалките.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Със сигурност бих си купила, за собствено успокоение. Peace Дори в момента следя няколко в ибей и, като издебна такъв на приемлива цена, ще си взема.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Аз изкарах бременноста си с такъв уред и съм много доволна. Само че моя е по-скъп модел. Излезе ми към 180 лв.Сигурно ще го продам сега, защото няма смисъл да събира прах като сувенир.

# 53
  • Мнения: 417
Не,не бих си купила.Отдавна не си играя на акушерка Wink

# 54
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Да, бих си купила.
Аз се опитах да поръчам по интернет, но нямаше доставка за БГ

# 55
  • Мнения: 81
Според мен наистина подобен уред е за собствено успокоение, но като се има предвид понякога тревожността на бременната жена явно има защо да го има  Grinning   В момента не съм бременна, но  ако бях при всички случаи веднага бих си го поръчала  Mr. Green Така бих си спестила среднощни тревоги и какво по- хубаво за бременното коремче, ако можеш да си го чуваш какво прави Wink Но всичко е индивидуално и всеки преценява сам за себе си  Peace
,


 съгласна съм  Peace

Общи условия

Активация на акаунт