"Лято вече тук дойде, шляпа босо ПАЗАРДЖИШКОТО дете!"(23)

  • 10 557
  • 283
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 938
Влизаш в чуждия профил и натискаш върху "Добави в приятели", и готово.  Peace

# 271
  • Мнения: 2 336
Давайте  предложения за заглавие на новата тема или д използва зададените на първа страница. Дайте си и вашето мнение

# 272
  • Мнения: 227
Nellina,благодаря   bouquet,добавих ви,ама нещо не виждам разлика,освен,че се появи едно човече,или аз не знам къде да гледам  Grinning

ted,като никой нищо не казва,слагай заглавие,което решиш. Peace

# 273
  • Мнения: 305
Честит рожден ден Деси!

Пожелавам ти здраве, щастие и много късмет!Весел празник!



Браво на Лео за бързото привикване към градината!Дано скоро и Личката започне, че трябва да се връщам на работа!

# 274
  • Мнения: 941
Ted_  , ми незнам още дали това ще ми остане ник-а...ама и аз си го харесвам  bowuu ..но ако ми хрумне нещо друго, което да ми е на сърце, може и да го сменя...ама тогава пък ще трябва и аватара  newsm78

Нелка мерсаж, че оцени усилията ми за избор на лентичка  Heart Eyes .....три дена ровене..... ooooh!

Пипи за утрешния ден ли ставаше въпрос, че ще си сменяте никовете..ще ви следя, да знайеш  Whistling

# 275
  • Мнения: 1 938
Аз пък съм на работа. Не знам кога ще мога да се включа в следенето.  Thinking

# 276
  • Мнения: 227


mother-of-pearlS,мамата на лентичката ми изглежда много спокойна и търпелива,съвсем различна от усещането ми за теб,но определено е по различна и оригинална от всички лентички,които съм срещала из интернет.  Peace
Пипи за утрешния ден ли ставаше въпрос, че ще си сменяте никовете..ще ви следя, да знайеш  Whistling

Да,за утре,хубаво ще следите,ми да видим ще има ли кой да се следи   Grinning

# 277
  • Мнения: 941
Да не би да има друга тема....а аз още да не съм я открила  newsm78
Къде сте  newsm78

п.с. Пипи след четвъртък се надявам и аз да съм така спокойна.....

# 278
  • Мнения: 529
Брей,днес от времето ли няма никой???  newsm78

# 279
  • Мнения: 1 163
Здравейте,днес май се очертава много горещ ден Simple Smile

# 280
  • Мнения: 227
 Аз днес надзърнах два-три пъти в темата и мислех си,че Тед,ако е имала време ще направи нова тема,за да се появя с гръм и трясък в новият си блясък  Grinning,ама тцъ,крива ми сметката била,и затуй реших ще съм с нова премяна в новата тема.

mother-of-pearlS,пожелавам ти спокойствието,което търсиш - да го откриеш,но ако съдя по себе си,малко ми приличаш на мен,ако всичко ми е наред диря си причина да ми е бурно морето в душата и лошото при мен е,че все я намирам,дано да греша,защото на теб спокойствие ще ти е нужно из занапред   bouquet

vivi75,що така ти е горещо?!

# 281
  • Мнения: 2 336
Ще ви сюрпризирам с новата тема утре по някое време или довечера ако имам сили.
За това Пипилота. ако искаш да се появиш там с гръм и трясък следи  Laughing

# 282
  • Мнения: 1 163
 Simple Smile Simple SmileПипилота,ми горещо ми е на мен Laughingпоне  в нашия квартал е горещо Joy

# 283

Общи условия

Активация на акаунт