Чакахме ви рачета, а вече имаме близначета(тема 58)

  • 14 190
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 223
Имаше някакви теми за плуване за бебета - къде има такова нещо в София, не само в Банкя вече, обаче трябва да ги видя къде бяха...

Тити, то е ясно, че вече съм си сложила главата в торбата Joy Ама другия път няма да се изкушавам от молби Laughing

За картона - да, номерът му е доста важен да знаете. Моята бивша лична беше забравила да ми сложи такъв и благодарение на това не ми издадоха болничния и се връщах.  #2gunfire

благодаря, но това и за частните гинеколози ли се отнася? Просто не помня да съм правила нещо такова предната бременност.

Искаш да кажеш, че след като не си по ЗК може и да не ти трябва такова нещо? А сега де...

Едит: Дали някой ще се прежали да направи нова тема? Преди като трябваше да лежа ми беше развлечение, обаче сега вече не ме свърта да правя и да следя теми  Thinking Инка, тук ли си, спасение  Laughing

Последна редакция: вт, 03 юни 2008, 18:43 от Pea®ly

# 286
  • Мнения: 58
ekspa на 40 градуса. Гладиш с ютия без вода/пара, ако е с апликация от опакото Peace
Ама защо без пара бе душа?Нали високата температура +влага прави по добра дезинфекция на дрехите,отколкото само суха топлина?

# 287
  • Мнения: 155
Понеже аз ходих през цялото време на частна консултация та относно болничния имам малко опит-взех го вчера.
1-ви вариант издава го личния лекар-от тази година има това право.
2-ри ако частния АГ има и държавна практика го издава той
3-ти вариант, както се случи и при мен, Аг-то ми съдейства и друг негов колега ми го издаде, защото Аг-то трябва да има договор със ЗК а моят няма.
Във всички случаи за да се издаде болничен лист се изисква лична амбулаторна карта с пореден номер и печат, които се поставят от личния лекар. Трябва да се носи и личната карта при издаването на болничния, защото се вписва нейния номер.

# 288
  • Мнения: 1 584
Тити, то е ясно, че вече съм си сложила главата в торбата Joy Ама другия път няма да се изкушавам от молби Laughing

е то е ясно, че предаването на думите от лекцията е едно, а пък твоето мнение може да е съвсем друго Peace

Аз лично досега съм я водила дребната по басейни (и открити лятото) - но не съм го знаела това за обтриването. Слава богу досега не съм имала проблеми с разстройство и тн - но много от майките миналата година от България се оплакваха от провалени почивки именно заради това - не знам точно климата ли влияе, нещо водата ли е замърсена (макар че всички казваха, че децата не са имали освен за къпането в хотелите контакт с не-минерална или не-бебешка вода) ..ама имаше бая тежки случай на разстройство Sad

# 289
  • Мнения: 223
е то е ясно, че предаването на думите от лекцията е едно, а пък твоето мнение може да е съвсем друго Peace

Ама на всички ли е ясно Laughing

Предполагам като общо влияят факторите... И климат и вода, и замърсяване ако има... то и при възрастните често има подобни проблеми на морето с разстройство и подобни...

Имам топли вълни, баси гадното е. Не ми е лошо, а горя все едно от вътре и въздуха, който издишам все едно е огнен. Пия водичка, обаче не минава нещо.

# 290
# 291
  • Мнения: 58
Пък аз да издам една тайна! Mr. GreenАстарта е направила нова темичка ама защо не я обявява newsm78
Хъм тя пък ме изпревари! Hug

Общи условия

Активация на акаунт