Тук са акостирали дюканки амнезирали 108 тема

  • 46 875
  • 990
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 146
Имам един въпрос,Сега правя Канеленките от рецептите,но нямам хартия за печене,може ли направо в тава или да ходя да търся?  newsm78


Аз ги мятам върху алуминиево фолио

# 76
  • Мнения: 309
Пфу, докато отметна задачките, кардиото из къщи и темата свършила, па и нова захваната!
Много нови девойки - добре дошли !
За да ви е по-лесен живота прочетете първият пост - там е синтезиран целият смисъл и логика на режима. Разгледайте рецептите, за да си разнообразите менюто, за да се храните с удоволствие - такива нещица има там, ммм!... И не забравяйте водата, да няма после хънта-мънта!
Честити намаления, месечинки, размествания по пейки, успешни дечица, такива без температура, нови дрешки, абе изобщо всякакви радости!
И аз имам минусче днес  -0.500 кг, прави ме щастлива (аз съм оная, дето преди две теми рева и хълца за 14-дневно задържане). Така че ако сте от задържащите, моят съвет - яж и се не бой!
Дриймс - в трета фаза правиш по 10 дни за всеки свален кг - т.е. 22 х 10.
Ем - Тази шегичка с корнишоните ми хареса! А ако са и стерилизирани...
Мимито - аз ги правих на хартия, но се отлепват много лесно, така че и директно в тавичката ще станат
Уж имах много неща да ви казвам, а пък... - амнезия я, не е майтап!
Чао ви, лек и слънчев ден (тук стана вече жега)!

# 77
  • софия
  • Мнения: 4 985
ААааааааааааааааааааааа smile3511 smile3514 smile3515

писаааааах писаааааах писаааах и какво?
то в старата тема!!! Crossing Arms

# 78
  • Мнения: 1 984
Вещи, заглавието е страхотно!
Ясно е, че в тази фаза нямa кой знае какво за споделяне, освен че всичко е под контрол и килограмите не нарастват.
За новодошлите в трета, които питаха - аз в началото ядях всеки ден плод и кашкавал; по-късно започнах и хляб. Всичко останало си го спазвам, както си пише - нишестени, гали и т.н. Като първата ми гала беше малко зехтин в салатата /по съвет на Кри, / и порция сладолед. Сега вече си позволявам и друго неща. Но както казва Халеева никак не е страшно и даже е много приятно. Аз бих си стояла в трета още месеци наред.
Добре дошли на всички нови момичета и успех!
Банда любима, липсвате ми!!!
Хайде, едно скромно кафенце, че аз съм полузаспала...

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 14 068
Малката от вчера след обяд е добре. Благодаря на всички за съветите, тук и на лични  Hug Извинявам се , ако не съм успяла да отговоря на някой, нали съм амнезирала, а и бях притеснена   bouquet
Иначе кантар може да нямам, ама огледало имам. И то ми крещи че съм дебела  Mr. Green

# 80
  • софия
  • Мнения: 4 985
нали ме е яд че си го писах в старата тема , сега си го пльосвам тук!Няма да ви се размине, ааааааама ха Crossing Armsаз ще повтарям до припадак.
Всички които си милсят че бъбреците им са пострадали специално от режима - НЕ СА!
просто сега им идва лееееееко нанагоре , защото не им помагате с течности.

 Аз изкарах седмица в Пирогов на системи преди изобщо да си мисля че ще подхващам диета.
Иситната е че преди това пиех по една срена чаша вода на 3-4 дни, и то когато ме заболеше главата.Но всичко това е преди режима.

 След престоя си в пирогов , се научих да изпивам близо 3 литра течност  но постепенно ги намалих, резултат не закъсня-поболяваше ме отук оттам.
 
сега след като съм в "матрицата" пия минимум 2 литра вода, отделно 1 литър чай!А, познайте дали имам проблеми с бъбреците-НЕ

Проблемите си ги имаме, но те не са причинени от режима, просто лишаването вода комбинирано с променен режим на хранене, води до болките които усещаме.

 Така че:

1. Многооооо вода
2. след многото водаи при много силни болки-консултация с лекар.
3. течните храни помагат:
не е казано че като пише да се яде месо , то непременно трябва да е пържола.ми на мен любомито ми ястие е пилешка супа-направо е страхотна.и изобщо като цяло гледам винаги да имам някакъв течен елемент в храната си- по-воднист сос, бульон от варени зеленчуци, чай, ....

момичета, неможе да спазваме само половината от казаното пък да искаме блестящ резултат щадящ организма.Неможе.Той за това човека е написал цяла книга-в нея всичко си е обяснено: и защо боли глава, кога боли глава, какво да се избягва, защо да се ядат трици......
Наполовина прочетена е наполовина разбрана.

Съветвам всеки който започва да се сдобие с книгата защото тя наистина е ценна,Ще разберете какво точно се случва с организма ви.
Аз от както я имам мина доста време докато я четях без да започна режима.Започнах го, уж всичко бях изчела, но се случва на ден о 5 опъни поне да я прелистя.Няма как, докато всичко ми стане отработен навик, ще се съветвам с нея и с вас.

 Уффффф, много гписах, ама.....
 
 

# 81
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
креми -драго ми е да видя "стара" дружка  Hug /поздрави дорето  Heart Eyes/..багажа е на финалната права- готов, само чака да подпаля моторетката  Joy Joy
вещи -  Mr. Green
марини-  Hug

# 82
  • гр.София
  • Мнения: 184
Привет, момичета, то по едно време май имахме и двама мъже, ама от това петъчно размятане, нещо съвсем са се изпокрили, така че май сме си женско Дюканско царство. Радвам се за дечица, че  са се представили добре на изпити и надявам се, че малките сладурчета са вече здравички. И голяма срещичка се сте си спретнали - бра-а-а-во!!! Брат ми чесе прибира за седмица тогава и няма как, но Ви пожелавам слънчево и усмихнато време, като всички Вас. Разкошни сте.  Hug Да почерпя - неусетно си измина първия месец. За отчета  -7кг.; ханш - 6см., навсякъде другаде -2см..
Вещи, мерси че си ме включила в табличката.
Момичета, от седмица не ми се яде, едно пиле преди за два дена мах. го разкоствах, сега последното от събота съм го залашкала и до вечеря ще имам от него. А ми е трети ден ПЗ и се надявах на по-голям апетит, че така само задържане ще си докарам май.
Отивам да си дочитам.
ЧЕРПЯ с и

И една идейка   chef ми дойде за още нещо сладичко - ако има по-свободни нека да пробват, мини - еклерчета с ванилов крем, като маслото го заменим с Ескуиза или крема сирене. Нещо такова:
от 1 ч.ч.прясно обезмаслено мляко, 1щипка сол,1пак.крема сирене и 1 ч.ч.брашно/маизена/ се приготвя средно тесто -к ъм него се прибавят едно по едно 3 яйца, с непрекъснато бъркане - докато се смесят добре с тестото. В силиконова тавичка се шприцоват еклери или с лъжица се сипва от сместа на разстояние. Пече се в загрята фурна до порозовяване, като не е желателно отварянето на вратата на фурната по време на печенето. След като поизстинат се пълнят с крем по желание ( в моят случай-яйчен с ванилия или готовите пшенични нишестени кремове на Д-р Йоткер). Ако е успешна - в рецепти.
  bouquet на всички амнезирали Дюканки.

Последна редакция: пн, 09 юни 2008, 17:27 от dilu

# 83
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
еклерчета с ванилов крем, като маслото го заменим с Ескуиза или крема сирене. Нещо такова:
от 1 ч.ч.прясно обезмаслено мляко, 1щипка сол,1пак.крема сирене и 1 ч.ч.брашно се приготвя средно тесто ............След като поизстинат се пълнят с крем по желание ( в моят случай-яйчен с ванилия или готовите пшенични кремове на Д-р Йоткер). Ако е успешна - в рецепти.
Надявам се да се шегуваш  Twisted Evil

# 84
  • София
  • Мнения: 421
Вещи, погледни заглавието на темата  Mr. Green. Забрави  ли колко си свалила.Най-вероятно проблема е в  глвата ти  Simple Smile ,а не  в огледалото.

# 85
  • Мнения: 552
Здравейте и от мен  Hug
Гледах страхотни снимки. КатеДжин, брава! И никаква смяна на целта Heart Eyes
Зеленко, аплодисменти  Hug
Приси, я по-бодро  Hug
Деата, радвам се да те "видя". Липсваше  Heart Eyes
Вещи, радвам се, че детенце днес е по-добре  Hug

Аз от два дни съм като плондер и не мога да се търпя. Знам причината, но това не ме прави да се чувствам по-комфортно. Имам и лек +500гр, а имам чувството, че е поне 2 килограма  Sad И огледалото не ме радва - корема ми е адски подут. Мрън!

Дружина  Hug

П.П. dilu Не мисля, че са режимни с това брашно и пшеничните кремове!

# 86
# 87
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
ЗА 2 часа -5 страници  Shocked #Crazy
записче и от мен.

# 88
  • Мнения: 1 602
Много сте бързи в писането. Браво на вас.

ЗлаВещица видях че си ме включила в табличката, за което благодаря.   bouquet Но явно не съм си дала данните в началото.
Начало: 26.05.08. Тегло-65 кг., Цел: 56 кг. Вече съм 59 кг.
Притесних се че много бързо свалям, но явно е до организъм. А и се чувствам добре. Нямам проблеми с пиенето на вода,защото по принцип си пия много. Не вярвах че ще съм толкова стриктна, но нямам прегрешения до сега и мисля така да продължавам.

# 89
  • Мнения: 454
Цитат
Иначе кантар може да нямам, ама огледало имам. И то ми крещи че съм дебела  
Авторът на този коментар получава един
Вещичкее , ако не те бях видяла , че ти си авторката на темата , още щях да си стоя с 14- те килограма мазнини по мене   love001
Трябва да имаш неимоверно упорство и сила за да успееш да издържиш година и четири месеца . Аз лично ти се възхищавам ужасно много  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт