На море в Турция - all inclusive (тема 2)

  • 174 671
  • 852
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 417
Риксос Премиум в Белек-има цял аквапарк, детски клуб с малка водна пързалка, много интерестни неща за деца. Глория Голф е съседен комплекс на Риксос и е на съвсем малко по-ниско ниво, но пък има голямо голф игрище за любителите на този скучен според мен спорт  Simple Smile

Ако това е в отговор на въпроса на mi6i за водните пързалки - ОК, но все пак цената , която се търси е около 1200 Евро общо, а в Риксос извън сезона през Април беше толкова на човек - сега е около 4000 Евро за 3-ма с дете. Иначе няма спор - Аквапаркът е невероятен, а и всичко останало. Също подобни цени са и Глориите около него.
Риксос го знам и цената му също Wink, ама за 4000 евро ти знаеш къде ще отида Laughing Представата ми за почивка в Турция /която е само заради детето/ е свързана долу горе с посочената ценова категория 

# 226
  • Мнения: 272
Mi6i, абсолютно съм съгласна с теб относно цените и представата, че с повече от това може да се отиде другаде. За съжаление, цените в Турция са много по- високи тази година. Това идва от една страна заради по- скъпите чартъри заради горивата и от друга страна самите хотели в Турция дигнаха цените между 30 и 50 %. Това ми го казаха и многобройните ми турски приятели.
След много компромиси с моите изисквания се спрях на Мирада дел Мар за 1317 евро плюс 150 евро летищни такси от 30 август. Другият вариант беше през Акватур за Рива Дона за 1390 евра, но се отказах заради часовете на полетите.
Причината да огранича бюджета, е че бяхме на скъпа почивка май месец, която обаче по незнайни причини никой от нас не успя да оцени и усети. Догодина, живот и здраве, мисля да направим 2 седмици в Турция в хубав хотел. Истината е, че за детето това е най- добрият вариант.
Успех с избора.

# 227
  • София
  • Мнения: 1 155
здравейте, аз пак да си питам дали имате впечатления от тези хотели (селектирали сме ги по цена около 2000 евро за цялото ни семейство, само Holiday Villages HV гледаме):
AMARA CLUB MARINE
SIMENA SUN CLUB
- и двата са в KEMER.
Този Delphin Palace Hotel на мен също ми допадна (всъщност за DELPHIN BOTANIK WORLD OF PARADISE или DELPHIN DELUXE RESORT в Алания говорите?) , но мъжа ми отказва да ходи на хотел 'тип Слънчев бряг'  Mr. Green

# 228
знаете ли някой паркинг за коли около летице софия на сносни цени трябва ми за 1 седмица

# 229
  • Мнения: 1 243
Момичета има въпросче към вас.Някой почивал ли е в Art Bodrum 4*?
И какви са горе долу цените по заведенията извън хотелите?Чух ,че БОдрум е много скъп курорт и ако в КЕмер една бира струва 5$,то в БОдрум била тройно по-скъпа. newsm78Така ли е наистина?

# 230
  • Мнения: 11 747
На мен Арт Бодрум ми изглежда симпатичен на снимките, макар и семпъл, но из нета има изключително лоши отзиви за него! Пусни в гугъл или се разрови из форумите за пътувания, но наскоро една госпожа беше много пропищяла от него. На всеки харесват различни неща, но все пак го имай предвид.
И в Tripadvisor рейтинга му е плачевен.

# 231
  • Sofia
  • Мнения: 503
Някой да даде отзиви за хотел CLUB CANDE FESTIVAL -Кушадасъ.Признавам си, не съм прочела темите Embarassed, с търсачката нищо не намерих, извинявам се ако вече е обсъждан хотела  bouquet
http://www.festivalhotels.com/clubfestivalakdeniz/engindex.html

# 232
  • Мнения: 1 243
pina благодаря ти   bouquet.Прочетох отзивите-ужасяващи са!А на снимките изглежда доста добре,но...уви!

# 233
  • Мнения: 311
Момичета от доста време ви чета, полезни сте много. Имах невъзможност да се изкажа по-рано (нямах необходимия брой публикации) Mr. Green ноооо сега съм на линия при вас. Благодаря на всички, че сте така добрички да споделяте своите впечатления. Та сега по темата. Ще почиваваме от 19-26.07 в Турция, Алания, хотел Сидера Клуб ! http://www.siderahotel.com/eng/index.html
Агенцията е София Луксъри Травъл, летим слядобяд и в двете посоки. Mr. Green Mr. Green

# 234
  • Мнения: 182
Някой да даде отзиви за хотел CLUB CANDE FESTIVAL -Кушадасъ.Признавам си, не съм прочела темите Embarassed, с търсачката нищо не намерих, извинявам се ако вече е обсъждан хотела  bouquet
http://www.festivalhotels.com/clubfestivalakdeniz/engindex.html
И аз питам за същия хотел,моля някой ако има отзиви да сподели!Двоумя се между него и EGERIA BEACH  пак в Кушадасъ.А сега се сетих за CLUB CANDE FESTIVAL -двуетажни постройки като самостоятелни къщички ли са или е нормален хотел(по снимките не можах да разбера)?

# 235
  • Мнения: 182
http://www.festivalhotels.com/clubfestivaltekirova/engindex.htm   Това е линка на хотела за който питам.Друг е от веригата  на Фестивалните хотели.

# 236
  • Мнения: 327
относно Club Cande Festival-Кушадасъ,майка ми с детето бяха там от 06.06 останаха много доволни от всичко.
Хотелската част е била основна сграда и някакви двуетажни сгради
храната също е била на ниво,чистота също и т.н

# 237
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Обмислям вариант с майка ми да идем в Кушадасъ.. записче за сега   bouquet
Ама като че ли не съм чула човек да се оплаче от Турция...  newsm78

# 238
  • Варна
  • Мнения: 567
Изчетох и двете теми, много полезни неща намерих.
Ние планираме почивка в Анталия края на септември-началото на октомври и държим да летим от Варна.
Имам конкретно питане за този хотел IC HOTELS GREEN PALACE 5*

http://www.teztour.bg/hotel.php?id=114

Имате ли лични впечатления?

# 239
  • Мнения: 4 406
За Club Festival - Kushadasi,
Онзи ден се върнахме от там. Първо, по-добре настоявайте да сте в голямата част на хотела, тези пристройки ми се видяха като общежития и стайте не отговарят на 4*.
Иначе хотела е супер - огромна зелена площ, 2 басейна като единият с детска секция. Има шатри и кей към морето, но се слиза по едни платформи. Яденето беше хубаво и разнообразно.
Места на басейна се намират дори в 11 ч, е едно тук друго там.
И от Он травъл съм доволна. Ако Ви интересува нещо друго - питайте

Общи условия

Активация на акаунт