На море в Турция - all inclusive (тема 2)

  • 174 691
  • 852
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 2 521
Момичета,имате ли впечатления от Kervansaray Kundu и  Sherwood Breezes Resort в Лара?
  bouquet

Дааа, върни се назад и в предишната тема аз и scorpion /ако не греша/ сме писали за Кервансарай Кунду!
Чудно е!
Беше  Cry и свърши!

# 256
  • Мнения: 182
Mомичета ,някои да има впечатления от Art Bodrum hotel в Бодрум?Интересува ме също и CLUB SARDUNYA & PETUNYA HV ALL    пак в Бодрум.Искам да направя резервация утре,а се чудя! newsm12                                                                         

# 257
  • София, България
  • Мнения: 5 597
здравейте, аз пак да си питам дали имате впечатления от тези хотели (селектирали сме ги по цена около 2000 евро за цялото ни семейство, само Holiday Villages HV гледаме):
AMARA CLUB MARINE
SIMENA SUN CLUB
- и двата са в KEMER.
Този Delphin Palace Hotel на мен също ми допадна (всъщност за DELPHIN BOTANIK WORLD OF PARADISE или DELPHIN DELUXE RESORT в Алания говорите?) , но мъжа ми отказва да ходи на хотел 'тип Слънчев бряг'  Mr. Green


това, което си написала истински ме очуди  Shocked
какви хотели тип Слънчев бряг? Дори в Кушадасъ такова нещо няма.
Тези хотели, които цитираш имат по 100 000м2 площ
 Peace

# 258
  • София
  • Мнения: 11 116
Моля ви, дайте спешно мнение за хотел Egeria Beach в Кушадасъ PraynigСледобяд ще резервирам.

Най-лесният и бърз начин да добиеш представа ( реална) за който и да е хотел по света е в tripadvisor. Специално порових да открия този хотел там и не бих резервирала за нищо на света:

http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g297972-d557135-Reviews- … Aegean_Coast.html

Поставен е на 87-мо място от общо 113 хотела в Кушадасъ - за мен звучи отчайващо  newsm78

Предполагам се оправяш на английски с ревютата - ако не - свиркай на лични да ти преведа ужасиите, които пишат за хотела, храната, стаите и т.н.

Според мен този рейтинг е малко "измислен", защото като гледах хотела в който бяхме е класиран на 9-то място, а не видях да има по добър. Така че много е субективно .... По скоро бих се доверила на мнението на вече били на съответното място мои познати.  Wink

# 259
  • Мнения: 2 700
Mомичета ,някои да има впечатления от Art Bodrum hotel в Бодрум?Интересува ме също и CLUB SARDUNYA & PETUNYA HV ALL    пак в Бодрум.Искам да направя резервация утре,а се чудя! newsm12                                                                         

Тази година и ние ще сме в Бодрум, живот и здраве, и когато проучвах агентката ни ни каза, че материалната база в Сардиния и Петуния е доста овехтяла. За пъвия нямам коментар.

# 260
  • Мнения: 529
alpha_beta, благодаря!   bouquet

# 261
  • Мнения: 2 575
Моля ви, дайте спешно мнение за хотел Egeria Beach в Кушадасъ PraynigСледобяд ще резервирам.

Най-лесният и бърз начин да добиеш представа ( реална) за който и да е хотел по света е в tripadvisor. Специално порових да открия този хотел там и не бих резервирала за нищо на света:

http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g297972-d557135-Reviews- … Aegean_Coast.html

Поставен е на 87-мо място от общо 113 хотела в Кушадасъ - за мен звучи отчайващо  newsm78

Предполагам се оправяш на английски с ревютата - ако не - свиркай на лични да ти преведа ужасиите, които пишат за хотела, храната, стаите и т.н.

Според мен този рейтинг е малко "измислен", защото като гледах хотела в който бяхме е класиран на 9-то място, а не видях да има по добър. Така че много е субективно .... По скоро бих се доверила на мнението на вече били на съответното място мои познати.  Wink


Аз не съдя само по мястото, на което е класиран, а по всички дълги и предълги мнения на посетили вече съответния хотел туристи. И да ти кажа от 5 години се ръководя по tripadvisor, където има инфо за почти всяко кътче на планетата и досега не съм се излъгала. Разбира се всеки сам преценява, още повече че ако имам само ЕДНИ познати ,които са били на даденото място всичко е доста субективно - все пак вкусове разни, а като прочета 50 мнения и 35  от тях са негативни - е, няма как да са измислени или неверни Laughing

И като казваш 9-то място - ами погледни кои са предишните 8 и виж дали пък наистина не са с нещо по-добри от вашия - едва ли си посетила всичките хотели в областта  Wink Sunglasses

# 262
  • София
  • Мнения: 11 116
Asinka аз също изчетох мнооого мнения, които за щастие бяха позитивни и се покриват с моите впечатления, но и разгледах другите 8 (част от които видях с очите си) и според мен бяха доста по зле ... Мисълта ми е, че самата класация не е определяща, но отзивите определено са полезни.  Wink
 
 

# 263
  • Мнения: 2 575
Asinka  Мисълта ми е, че самата класация не е определяща, но отзивите определено са полезни.  Wink
 
 

абсолютно е така - класацията не е определяща, но в случая ако е на 90 -то място от 113 човек е добре да се замисли сериозно.
 А ако е на 7-мо 8-мо или 10-то от 50-60 вече няма никакво значение  Laughing

# 264
  • София
  • Мнения: 2 658
здравейте, можете ли да ми препоръчате хотел в Белек и как е самият район? Ще сме с детето и предпочитам да има достатъчно развлечения и за него.

# 265
  • Мнения: 377
Обещах да споделя мнение за Кущур клуб- Кушадасъ. Изкарахме една незабравима почивка. Всичко беше на ниво. Чисто, подържано и най - важното всички от персонала бяха изключително любезни и усмихнати. Имаше много забавления и добри аниматори.
Ние нямаме забележки.

Моля ви, дайте спешно мнение за хотел Egeria Beach в Кушадасъ PraynigСледобяд ще резервирам.


Ами като се прибирахме на летището се заговорихме с три жени които бяха почивали там. Като цяло им е харесало, но имаха забележки за това онова.

# 266
  • София
  • Мнения: 1 155
какви хотели тип Слънчев бряг? Дори в Кушадасъ такова нещо няма.
ами разглеждайки сайтове видях доста такива хотели - въпреки и на голямата площ - нагъчкано с туристи, шезлонзите си дишат във врата, високо строителство, бъка от 'забавления', шум. Понеже не търсим точно това (поради очевадни причини), затова курортите от тип HV са ни в 'таргета'  Wink... естествено и цената е решаваща  Simple Smile
Дано останем доволни от Турция. Думите ти ме обнадеждават   Peace

# 267
  • София, България
  • Мнения: 5 597
какви хотели тип Слънчев бряг? Дори в Кушадасъ такова нещо няма.
ами разглеждайки сайтове видях доста такива хотели - въпреки и на голямата площ - нагъчкано с туристи, шезлонзите си дишат във врата, високо строителство, бъка от 'забавления', шум. Понеже не търсим точно това (поради очевадни причини), затова курортите от тип HV са ни в 'таргета'  Wink... естествено и цената е решаваща  Simple Smile
Дано останем доволни от Турция. Думите ти ме обнадеждават   Peace


да кажеш после на какво сте се спрели  Hug
и пак ти повтарям - просто няма как да е като на Слънчев бряг. До толкова не им стига фантазията на турците  Mr. Green
Просто по стечение на обстоятелствата всеки месец ходя в командировки до Слънчев .... и всеки път се чудя как е възможно да е все по-ужасно. На неговият фон Златните са райско кътче  ooooh!

# 268
  • София
  • Мнения: 1 155
ами спряла съм се на
AMARA CLUB MARINE или
SIMENA SUN CLUB
за първия намерих само 1 мнение и то хубаво, за втория - имаше всякакви ... но май ще се насочим към Симената, защото една съседка се върнаха миналата седмица от там и на всички мои въпроси за лошите неща, които бях прочела ми отговаряше, че няма такова нещо, разпитах я доста подробно ... пък и все пак разликата в цената е 600 евро (е,сигурно има за какво) е решаваща. За съжаление няма места за 18.09, та може би за 11.09 ще се насочим  newsm78
Агенцията, която ни предлага офертата не е толкова известна и малка (но ни дава някаква отстъпка) - та се чудя дали има някакви рискове като не пристигаме на група - за трансфер и т.н. възникващи проблеми? newsm78

# 269
  • Мнения: 529
От много чудене,накрая няма места в Кервансарай и Шерууд. И пак стигнахме да Мирикъла, еми ще се хвърлям,като нямам избор  ooooh!
Пак ще чета последните отзиви за него,дано са се оправили нещата, за да не караме с мъжо  #Cussing out

п.с. Един ? (малко тъп,може би) плажни кърпи,кофички и т.н. носите ли?  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт