На море в Турция - all inclusive (тема 2)

  • 174 661
  • 852
  •   2
Отговори
# 405
  • Мнения: 2 700
Някой има ли впечатления от Art Mari в Мармарис? Много са лоши отзивите в един руски сайт, но е единствения свободен хотел за периода от 2-8  Август.
Трябва спешно да реша взимам ли го или се отказвам от почивката в Турция - ако може някой да помогне - ще съм много благодарна  bouquet

Бяха ни дублирали резервацията в хотела, за който бяхме платили и ни настаниха за два дни в Арт Мари. Нито добър, нито лош. На хубаво място е - на гърба му е главната улица. Относително близо е до Ичмелер. Близо е и до пристанището за яхтени екскурзии. Пада се на втора линия и няма собствен плаж, но можете да ползвате плажа на по-предните хотели срещу закупуване на вода например на плажа. На пет-шест минути от него е единия аквапарк. Басейнът е точно толкова голям, колкото изглежда на снимките, т.е. побира десетина-петнайсет човека. Няма анимация. Храната е прилична, но не изобилна. Клиентите са предимно турци и малко руснаци (но те руснаците са просто навсякъде в Мармарис). Наоколо е пълно с агенции за организиране на екскурзии. Води се четиризвезден. В общи линии е добър ако го ползваш само като база за спане и кратък отдих и уплътняваш времето си извън него (ние традиционно сме по екскурзии и хотелът не ни интересува особено).

# 406
  • София
  • Мнения: 650
Solaris, благодаря  bouquet

# 407
  • Мнения: 7 605
Октомври месец има полети от Варна за Мармарис и Фетие, и цените са по-ниски.Но мен ме притеснява времето-дали няма да почне да вали или водата да стане студена? Имате ли представа как е времето през октомври в курортите на Турция ? newsm78

Тук в Германия има есенна ваканция преz октомври и то4но Турция е предпо4итана дестинация тогава, именно zаЩото става оЩе zа плаж  Wink Да, има риск от валежи, нормално е, но водата иzстива бавно  Peace

# 408
  • Мнения: 3 050
От Универсум травел ми предлагат освен Бегонвиле и Клуб Диана или Хотел Клас... За Клуб Диана четох в чужди сайтове че има полож. оценки, но тук във форума открих 1-2 отрицателни. Някой може ли да ми даде съвет?  bouquet

# 409
  • Мнения: 1 243
Iguanka  и аз се позагледах пръвоналачално по Club Diana, но от Алфа тур ме насочиха към Бегонвил. Вие от Варна ли смятате да пътувате? Не се отваря сайта и не мога да видя офертите на фирмата ви? Питам тъй като ми казаха, че единственият чартър за Мармарис от Варна е на 4 октомври, а ти казваш, че сте се ориянтирали за 3 октомври  newsm78
P.S.Успях да разгледам сайта - става въпрос за почивка с автобус и  разбрах защо е разминаването с датите.

# 410
  • Мнения: 3 050
Няма да сме със самолет, понеже парите ни са ограничени Peace
А Тез Тур са само със самолет почивките нали?
За сега има 18 празни места за Бегонвил, тея дни трябва да се реши окончателно, че накрая да не си останем тук  Mr. Green
благодаря цвете   bouquet
Исках да попитам ако хотела няма собствен плаж, проблем ли е да отидем на обществения с наши кърпи без да плащаме чадър или шезлонги... и без това съм свикнала само с кърпа, не знам с др. как ще свикна.
 Hug

# 411
  • Мнения: 1 243
По принцип не е проблем-поне в Анталия, така беше ако си извън чадърите не те карат да плащаш.Лошото е , че плажът е ситни камъчета-като малки чакълчета и не е много удобно да се лежи направо върху кърпа.Ако имате роозки за плаж си ги вземете да омекотят малко.Аз съм сигурна ,че на басейна ще ви хареса и може и там да си лежите на шезлонгите  Peace
Пиши на кой хотел си се спряла-може да се видим там ако сме по едно и също време!

# 412
  • Мнения: 2 700
От Универсум травел ми предлагат освен Бегонвиле и Клуб Диана или Хотел Клас... За Клуб Диана четох в чужди сайтове че има полож. оценки, но тук във форума открих 1-2 отрицателни. Някой може ли да ми даде съвет?  bouquet

Копирам си мнението от същата тема:
Била съм в Клуб Диана и останахме доволни. Хотелът е чист, стаите големи, с индивидуален климатик, прилично голям басейн (в Турция всеки хотел има басейн, но въпросът е колко е голям), храната е добра. Въпреки, че се намира в Мармарис, има собствен плаж в Ичмелер, докъдето има безплатна совалка (от и до хотела) няколко пъти на ден.
Посетителите са предимно англичани и руснаци.

И добавям:
Има нощна совалка до дискотеките. Има ролба за децата. Всяка вечер има детска дискотека. В рамките на хотела има турска баня, закрит басейн, магазини.

Що се отнася до плажа, в Мармарис плажната ивица като цяло не е голяма и на места е недостатъчна дори и за гостите на съответния хотел.

# 413
  • Мнения: 7 605

Кофти, но не се казва кой е хотела?
И все пак инциденти стават навсякъде по света, така че тази новина не казва много..............

http://www.tourexpi.com/de-tr/news.html~nid=11470 Hotel Venezia Palace Deluxe Resort

# 414
  • Шумен
  • Мнения: 403
Най-накрая и ние си резервирахме,в хотел Алинда в Ичмелер.Макар че миналата година пак бяхме там,в друг хотел.тази година просто пак "ме дърпа нещо в ичмелер". За хотела в tripadvisor не четох хубави неща. основно от храната не са доволни.Но за цената си толкоз Simple Smile Пък и ние през деня сме нанякъде. Simple Smile

Да имате впечатления от този хотел ?

Ние ще сме там от 05 септември и ще пътуваме от Варна с автобус.

# 415
  • Мнения: 1 544
Здравейте, опитах се да поизчета всичко ,но всъшност не намерих това което ме интересува и затова реших да попитам .
Първо да кажа ,че преди 3 години бяхме в EGERIA KLUB и останахме страшно доволни от абсолтно всичко. Първоначално мислехме пак за там да резервираме ,но след като се разрових тук видях че отзивите не са добри ,но немога да разбера дали хотела е западнал или просто критерийте на хората са различни.
Това което аз търся е възможно по малък хотел определено не държа да е някакъв 5 звезден ,но да е със собствен пясъчен плаж и да е all общо взето само на това държа ,но нещо немога да намеря нищо такова , ако някой може да ми препоръча нещо такова ще съм много благодарна  Hug

# 416
  • Мнения: 11 747
miki3, определено критериите на хората са различни!  Peace Доволни и недоволни всякакви! В сайтовете за отзиви, за хотели по цял свят, могат да се прочетат изключително грозни и негативни отзиви, дори за супер луксозни и престижни хотели. От скромните хотели обичайно има бол гадни отзиви, но и някои възторжени... Хората са различни, търсят различни неща, преживяват по различен начин. Собствените си емоции прехвърлят върху хотела и туристическата агенция. Затова, съветвай се тук и там, но решението може да бъде само твое!

# 417
  • Мнения: 331
Пина, браво! Точен анализ в едно изречение. Абсолютно подкрепям.

# 418
  • Мнения: 3 695
pina права си, но има такъв случай в който един хотел миналата година е бил в много добро състояние, но тази година е много зле / което за Турция чувам, че е нормално /  Peace

# 419
  • Мнения: 1 544


Да ,принципно ми е ясно ,че критерийте са различни ,но това което ме съмнява е ,че освен отрицателните отзиви и аква тур /агенцията с която ходихме/ са спрели да работят с този хотел ,а преди те ни го препоръчаха та мисля , че има нещо гнило и общо взето не ми се иска да рискувам заради добрите ми спомени  Grinning.

Общи условия

Активация на акаунт