Последни часове - възможност за близнаци, след туй започват раци! (тема юли 68)

  • 13 425
  • 292
  •   1
Отговори
# 90
  • Sofia
  • Мнения: 9 774
Честита принцеса на Ивона stork-girl
Честит мъж на Нип  stork-boy

Ей че хубави новини, браво newsm44

Белинда, и моята маргаритка не прилича на нищо, ама поне ми е по-леко сега като махнах горичката Mr. Green
Само се замислих с тази химия е крема дали няма да повредя бебчо Confused Ама явно има и други пробвали.

# 91
  • София
  • Мнения: 2 925
NBM няма му нищо на бебето Wink Само трябва да се внимава да не ви "влезне от крема навътре" Blush защото ще е подлютите. И да не пресрочите  времето-защото ще се изгорите. Все пак там е по нежна кожата от тази на краката Wink

Сега да ви разсмея.
Една приятелка купува на гаджето си такъв крем. И той решава да си направи депилация на интимната област докато я няма Joy Връща се мацката и го заварва да клечи в банята с топнат гъз в леген с вода  Joy Joy Joy Бил си изгорил топките hahaha hahaha hahaha
Той и крещи, тя се залива от смях Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 92
  • Мнения: 66
Честита принцеса на мама Ивонче и честит юнак на мама Нип Да са им живи и здрави,и много послушни.

Последна редакция: сб, 21 юни 2008, 15:48 от lucia

# 93
  • Sofia
  • Мнения: 9 774
Ketito,  Joy Joy Joy
Сега ми е смешно, ама вчера и на мен ме залютя. И крема за подсичане на бебо влезе в употреба предварително Wink
Ама действа това Бочко, да знаете Peace

# 94
  • София
  • Мнения: 2 925
Аз в пубертета си мажех лицето с Бочко да ми завяхват пъпчиците Mr. Green
Много е добър, аз основно него мисля да ползвам Peace

# 95
  • София
  • Мнения: 137
Честита принцеска на мама Ивона и честит син на мама Нип
Да са им много здравички и добрички малките бебочета newsm32

Момичета, аз съм питала човек който разбира от астрология, още когато си рабрах термина, кога започва Лъвът тази година. 22 юли, 13 ч. на обяд. Който достиска дотогава, ще има огнено детенце Heart Eyes

И аз днес бях на лекцията за кърмене, беше наистина полезна, на много въпроси отговаряха. Ето няколко неща: твърдо против Гермастана, за мазане на гърдите препоръчаха или зехтин или кърма. Показаха ни как се държи бебето при кърмене - тялото му трябва да е на една линия с главичката. Всеки път се кърми от двете гърди, когато бебето пусне едната гърда, му се предлага и другата. Първите месеци задължително поне едно нощно кърмене, дори ако трябва се буди бебето. За новородено минимум 7 хранения за 24 часа и 6 пишкания и 3 акания са показател за добро здраве.
Единствената храна, която не се препоръчва да приема майката докато кърми са соковете от кутия, заради многото консерванти.


# 96
  • Мнения: 223
Хубав ден е днес, като гледам всички пожелания готино ми става.

Ние правихме репетиция на раждането на курса днес. Аз дишах и напъвах (наистина се напъва, за да се усети точно как трябва да бъде), а мъж  ми трябваше да следи ритъма на дишането ми и кога какво да правя да ми казва (защото мен ще ме боли), а когато започнаха "напъните" трябваше да ми повдига главата при всеки напън (доста удобно става). И да ви кажа, полезно беше като преживяване, както и това, че си зададохме всички въпроси, които ни вълнуваха относно целия процес от-до.

После направихме една дълга разходка в Борисовата, толкова енергия имах, че чак странно, много приятно. Сега почивка, "бай" от мен Simple Smile

# 97
  • Мнения: 22
Честита принцеска на мама Ивона и честит син на мама Нип! 
Много да ги радват малките бебешоци.

# 98
  • Мнения: 4 371
Чух се сега с Ивона, звучеше супер, даже се била поизправила малко на лакти, че й писнало да лежи Simple Smile. Казах й, че е герой, аз едвам на втория ден станах. Утре ще ги видя пак с бебето и ще й предам всичките ви пожелания Simple Smile

Кетито, паднах от смях с тоя леген hahaha

# 99
  • София
  • Мнения: 123
Ехеееее,много бебета,много нещо.4естити бебоци на НИП и на ИВОН4ЕТО,те бързо да се възтановяват,а малките само да ги радват  bouquet

Аз днес съм се отдала малко на разпух,но все още си имам гости.Майка ми ,брат ми и снаха ми още ми гостуват и се въртя около тях.Оба4е никой не ми отговори за болките в кръста и ниско към яй4ниците...Имате ли такива болежки и дали е нормално?
Тя майка ми днес се майтапи като ме пита как съм-да не би престоят да им се увели4и,викам няма страшно,такива изгледи засега няма Laughing.

А за депилатоара аз за триъгълника само такова ползвам-този на VEET и съм доволна-вярно тип бръснене е,но поне после като израстват косъм4етата не щипе и не сърби.

# 100
  • Мнения: 62
Честито на Литъл енджъл, Ивонка и Нип.
Нека са здрави малките бонбони а мамчетата бързо да се възстановяват


Тъкмо спрях да плача от радост за едната, започнах за другата иииииииииии.............. ревах и за третата. Направих наводнение в къщи.

Пърли обаче с теб познахме за Ивонка. Големи врачки брей. Ако можеше да познаем и за нас си кога ще е голям кеф. Въпреки че при мен вече всичко ми е изпрано и подредено. Чантата за болницата също. Остана само едно: бебка да ме изчака да си защитя дипломната работа в сряда, а ако иска и следващия час да излиза. Да мине това гайле защото изобщо неискам да остава за септември а и да мога да си гледам бебчето спокойно без да мисля за глупости.

Стискам палци на Хрис всичко да е наред когато започне, а и на всички вас защото не се знае коя е следващата.

# 101
  • Варна
  • Мнения: 441
Донка замина ли  newsm78? Така като не съм ви чела много гадно.
Купихме 3 шкафа, при опитите да ги сглобим се установи, че от тях почти нищо нестава  Rolling Eyes.
Адски ми е лошо, поне поспах.

# 102
  • София
  • Мнения: 545
Честито бебче на мама Ивона, много да я радва, а на мама бързо възстановяване!   bouquet

Честито бебче и на Нип! Много щастие им желая!  bouquet

# 103
  • Мнения: 2 070
А каква е връзката между шише с тясно или широко гърло и коликите?  newsm78
Според мен, ако бебето си има колики шишето няма да ги спре. На Яна съм и давала и от двата типа шишета, но в първите месеци използвах на Камера най-евтините, тя нямаше колики. Не се заяждам, интересно ми е как се аргументират за това широко гърло.

Днес цял ден гладя, полвината ми багаж за родилно е готов, остава да купя олио, превръзки, памперси, да видя с какво облечена ще раждам, едни чаршафи да изгладя...смрадлика да си купя..
А да - пъпа на бебето с какво се мажеше - спирт, риванол? не помня.

# 104
  • Варна
  • Мнения: 441
Пъпа се маже със спирт, има и някакъв топоцин, но за него не съм сигурна.

Общи условия

Активация на акаунт